کد خبر 751311
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
هامبورگ _ آلمان

یک نشریه آلمانی با استناد به ارزیابی انجمن اقتصاد بیمه آلمان، خسارت آشوب‌های حاشیه اجلاس جی ۲۰ به شرکت‌های بیمه را حدود ۱۲ میلیون یورو برآورد کرده است.

 به گزراش مشرق به نقل از روزنامه "فرانکفورتر روند شای"، شرکت های بیمه خسارت ناآرامی ها و شورش های حاشیه اجلاس جی ۲۰ را حدود ۱۲ میلیون یورو برآورد کرده اند که شامل خسارت های وارده به ساختمان ها، ماشین ها و مراکز تجاری می باشد.

به این ترتیب آشوب های حاشیه اجلاس هامبورگ خسارتی میلیونی برای شرکت های بیمه به بار آورده است. انجمن اقتصاد بیمه آلمان (GDV)  روز سه شنبه در برلین این خبر را اعلام کرد. در جریان آشوب های حاشیه اجلاس جی ۲۰ معترضان به این اجلاس اتومبیل های زیادی را به آتش کشیده و به بسیاری ساختمان ها آسیب وارد کردند.

 این انجمن آلمانی از خسارت دیدگان در آشوب های هامبورگ درخواست کرده که هر چه سریع تر شرکت بیمه گر خود را در جریان خسارات وارده قرار دهند. این انجمن از بیمه گران خواسته با همکاری دولت فدرال آلمان هر چه سریع تر به آسیب دیدگان خسارت پرداخت کنند.

در حاشیه اجلاس دو روزه جی ۲۰ که در روزهای هفتم و هشتم جولای در هامبورگ برگزار شد با وجود عملیات حدود ۲۰ هزار پلیس آشوب های گسترده ای همراه با خسارات بالا رخ داد و تعداد زیادی نیروی پلیس هم مجروح شدند.

بر اساس اطلاعات  انجمن  GDV حدود چهار میلیون یورو یا یک سوم جمع خسارات وارده به شرکت های بیمه در این آشوب ها مربوط به اتومبیل های آسیب دیده است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس