کد خبر 751121
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
آجورلو

جلسه روز گذشته هیئت‌مدیره باشگاه تراکتورسازی در حالی برگزار شد که مدیرعامل این باشگاه از ارائه صورت‌حساب مالی امتناع کرد.

به گزارش مشرق، جلسه هیئت‌مدیره باشگاه تراکتورسازی در حالی برگزار شد که این جلسه در پایان به تنش کشید و مصطفی آجورلو آن را ترک کرد.

اصلی‌ترین مسئله‌ای که در این میان باعث ناراحتی آجورلو شد، حضور سعید عباسی بود. سعید عباسی و مصطفی آجورلو هیچ‌گاه رابطه خوبی با یکدیگر نداشتند. پس از برکناری عباسی از سمت مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی، او عضو هیئت‌مدیره این باشگاه شد. چندی بعد، سعید عباسی به همراه عباس کوهی و عباس الیاسی از هیئت‌مدیره تراکتورسازی کناره‌گیری و ادعا کردند که هیئت‌مدیره نقشی در باشگاه تراکتورسازی ندارد. یک ماه پیش، غلام‌عسگر کریمیان، رئیس هیئت‌مدیره تراکتورسازی رسماً با استعفای عباسی موافقت کرد.

روز گذشته نیز زمانی که آجورلو وارد جلسه هیئت‌مدیره شد و عباسی را در آنجا دید، ناراحت شد. تمامی اعتراض و ناراحتی آجورلو هم به همین خاطر بود. آجورلو اعتقاد داشت که استعفای عباسی مورد قبول واقع شده و او دیگر عضو هیئت‌مدیره نیست، پس چرا باید در این جلسه حضور داشته باشد؟ از طرفی دیگر، حمایت کوهی و الیاسی از عباسی هم بیش از پیش موجب ناراحتی آجورلو می‌شد.

آجورلو معتقد است که برخلاف ادعای عباسی، کوهی و الیاسی؛ همه صورت حساب‌های مالی باشگاه شفاف و آماده است. تنها دلیلی که باعث شده آجورلو در جلسه روز گذشته از ارائه صورت‌حساب مالی امتناع کند، حضور عباسی بود. آجورلو می‌گفت که من چرا باید در حضور یک نفری که عضو هیئت مدیره نیست (عباسی)، صورت حساب مالی باشگاهم را ارائه کنم؟

مصطفی آجورلو به الیاسی و کوهی هم که جزو حامیان عباسی هستند، پیغام داده که مدیرعامل پیشین حالا دیگر در باشگاه نیست و آنها هم بهتر است به فکر تراکتورسازی باشند. الیاسی و کوهی اما معتقدند تا زمانی که عباسی در باشگاه نباشد، آنها هم قدرتی نخواهند داشت.

در حال حاضر اصلی‌ترین دلیل اختلاف آجورلو و اعضای هیئت‌مدیره باشگاه تراکتورسازی، همین مسائل است. اعضا می‌گویند که ما قدرتی در باشگاه نداریم و مدیرعامل هم معتقد است که آنها هیچ کمکی به باشگاه نکردند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس