کد خبر 750688
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
ادیانی

نایب رئیس کمیته تعامل با دولت فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اعضای کمیته در جلسه امروز خود ۲۰ شاخص را که برای انتخاب وزرا مشخص کردند.

به گزارش مشرق، سید علی ادیانی نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز کمیته تعامل با دولت در انتخاب وزرای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: در جلسه امروز شاخص‌های عمومی که برای انتخاب وزرا لازم است رعایت شود مشخص شد.

وی افزود: اعضای کمیته در جلسه امروز خود 20 شاخص را برای انتخاب وزرا مشخص کردند که می‌توان از مهمترین شاخص‌های تعیین شده به مرزبندی شفاف و دقیق وزرا با فتنه 88 اشاره کرد. 

نایب رئیس کمیته تعامل با دولت فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهارداشت: از دیگر شاخص‌های تعیین شده در این جلسه می‌توان به بحث کارامدی و تخصص و تجربه وزرا اشاره کرد همچنین در این شاخص‌ها بر پاک‌دستی، ساده زیستی و عدم وجود خصلت اشرافی‌گری در وزرا و همگرایی و هماهنگی با تیم اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دولت و توجه به مطالبات مردم و مدیریت جهادی، گفتمان انقلابی و ارزشی و اقدام و عمل در بحث اقتصاد مقاومتی با رویکرد حمایت از تولید ملی و اشتغال تاکید شده است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده