کد خبر 748042
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷
سیدمهدی هاشمی

رئیس پیشین فدراسیون تیراندازی گفت: حکم ابطال دیوان عدالت اداری عصر روز گذشته به وزارت ورزش تحویل داده شده است.

به گزارش مشرق، سید مهدی هاشمی، رئیس فدراسیون تیراندازی در خصوص برگزاری انتخابات این فدراسیون در گفت‌وگو با رادیو ورزش اظهار داشت: 6 ماه پیش با توجه به حکم دیوان عدالت اداری، انتخابات فدراسیون ابطال شد و آقای مبینی به عنوان سرپرست فدراسیون معرفی شد. همان موقع من اعتراضی به حکم دیوان عدالت اداری انجام دادم تا اینکه حدود دو ماه پیش دادگاه تجدید نظر با حضور مسئولان وزارت ورزش، نماینده فدراسیون، یکی از کاندیداها و بنده برگزار شد.

 

وی تاکید کرد: از 58 روز قبل این موضوع مشخص بود که حکم قبلی دیوان لغو شده و دادگاه هم عرض در تاریخ 22 خردادماه تشکیل شده و نماینده وزارت ورزش، یکی از کاندیداها و بنده حضور داشتم و در حکم قبلی دیوان عدالت اداری لغو شد و این حکم رسما دو روز گذشته به ما ابلاغ شد.

هاشمی گفت: این حکم هم به بنده، هم فدراسیون و هم وزارت ورزش ابلاغ شده است. رسید نامه‌ای که عصر روز گذشته به وزارت ورزش این نامه ابلاغ شده را دارم. هرچند که در این در این دو روزه رسانه‌ها اصل نامه را انتشار داده بودند. من دو روز گذشته نیز به فدراسیون این حکم را اعلام کردم تا به وزارت ورزش گفته شود تا اعضای مجمع این همه راه را به تهران نیایند.

وی افزود: حکم ابطال دیوان عدالت اداری قطعی است و اگر ابهامی وجود داشت می‌توانستند استعلام کنند. تا این لحظه هنوز تغییری در عدم برگزاری انتخابات از سوی وزارت ورزش گرفته نشده و هر تصمیمی به غیر از تصمیم دادگاه گرفته شود، قابل استماع نیست.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس