کد خبر 744150
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
اتوبوس

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری گفت: تا هفته پیش، حدود ۲۱۲ هزار ناوگان در سامانه ناوگان حمل و نقل شهری نام نویسی کردند که از این تعداد حدود ۴۳ هزار ناوگان پروانه فعالیت گرفتند.

به گزارش مشرق، شهرام آدم نژاد در ارتباط تلفنی با بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما گفت: ناوگانی که قصد فعالیت در حوزه درون شهری را دارند، باید در سامانه به نشانی www.utcms.ir (سامانه ثبت‌نام، ساماندهی و تخصیص سوخت ناوگان حمل بار شهری) نام نویسی کنند که تا هفته پیش، حدود ۲۱۲ هزار ناوگان عملیات ثبت‌نام را انجام داده‌اند و از این تعداد، حدود ۴۳ هزار ناوگان پروانه فعالیت گرفتند.

معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: حدود ۲ سال است که کارگروه پیمایش بر اساس مصوبه هیئت وزیران، توزیع سوخت را بر اساس عملکرد و سهمیه های پایه ای برای حمل و نقل درون شهری و برون شهری تنظیم کرده است.

وی ادامه داد: بخشی از حمل و نقل عمومی جاده ای کشور که بر اساس اسناد و اوراق بارنامه و صورت وضعیت در حال حمل و نقل هستند، سوخت دریافت می کنند.

آدم نژاد اضافه کرد: وزارت کشور برای ناوگان درون شهری طرحی را آماده کرده است که در مرحله اول، شناسایی و در مرحله بعدی، صدور پروانه فعالیت و در مرحله بعد، اوراقی برای اسناد حمل را شامل می شود.

معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: امیدواریم تا شهریور بقیه ناوگانی که قصد فعالیت در حوزه درون شهری را دارند، حتما در این سایت نام نویسی کنند.

آدم نژاد با بیان اینکه کسانی که در این سایت نام نویسی نکنند، سهمیه سوخت آن ها کاهش می یابد، اضافه کرد: اگر تا شهریور نام نویسی نکنند سهمیه آن ها به حداقل ترین میزان سهمیه خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس