کد خبر 739536
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
علی کلانتری

سرمربی جدید تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: مدیرعامل باشگاه برنامه سه ساله‌ای را تعیین کرده است و سعی خواهیم کرد طبق این برنامه پیش برویم.

به گزارش مشرق، علی کلانتری در خصوص انتخابش به عنوان سرمربی تیم فجرسپاسی شیراز اظهار داشت: خیلی خوشحال هستم که دوباره به تیمم بازگشتم. فجر خانه من است و پنج سال افتخار حضور در این تیم را دارم. از هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه هم تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند. 

وی ادامه داد: هواداران فجر همواره پشت تیم بوده‌اند و روزهای خوبی را با هم داشتیم و می‌دانم موفقیت‌های خوبی در آینده به دست خواهیم آورد. مدیرعامل باشگاه برنامه سه ساله‌ای را تعیین کرده و طبق این برنامه پیش خواهیم رفت. من و بازیکنان تلاش خواهیم کرد از برنامه ریزی انجام شده هم جلوتر برویم و زودتر به موفقیت برسیم.

سرمربی جدید فجرسپاسی در واکنش به این پرسش که «آیا در خصوص جذب بازیکنانی مانند امید عالیشاه با مدیرعامل باشگاه صحبت کرده است یا خیر؟» گفت: من تازه به تیم اضافه شدم و هنوز جلسه‌ای را در این خصوص برگزار نکرده‌ایم. عالیشاه بازیکن بسیار خوبی است و اگر به فجر بیاید از او استقبال می‌کنیم. علاوه بر او پیگیر این هستیم سربازان دیگری را به خدمت بگیریم و از آنان استفاده کنیم. همانطور که گفتم باید لیست بازیکنان را بررسی کنیم و بدانیم کدام یک از بازیکنان لیگ برتری و لیگ یکی سرباز هستند تا در فصل آینده استفاده کنیم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده