کد خبر 734285
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
نصرالله عبداللهی

سرپرست تیم فوتبال استقلال از عضو هیئت مدیره و پیشکسوت تیم استقلال خواست که صحبتی نکنند تا باشگاه کارش را انجام دهد.

به گزارش مشرق، نصرالله عبداللهی درباره اظهارات حسن زمانی علیه علیرضا منصوریان اظهار داشت: از زمانی خواهش می‌کنم دیگر صحبت نکند. خودمان زخم‌خورده‌ هستیم و او اجازه دهد این زخم التیام یابد و بتوانیم با آرامش کارها را انجام داده و بازیکنان‌مان را بگیریم. کادر فنی استقلال به غیر از نتیجه اخیر برابر العین، خیلی خوب کار کرد. من در کنار مربیان زیادی حضور داشتم و می‌دیدم کادر فنی منصوریان چقدر زحمت می‌کشد و به کارشان علاقه دارد. درست نیست یک نفر از اعضای هیئت مدیره استقلال این حرف‌ها را بزند، حرف‌هایی که باعث تنش شده و ناراحتی هواداران می‌شود.

وی افزود: آقای زمانی! خواهش می‌کنم حرف نزنید! زمانی آدم بدی نیست، اما یا مشاوره‌های بدی دارد یا از طرف کسی شانتاژ می‌شود. چرا اعضای هیئت مدیره سایر باشگاه‌ها صحبت نمی‌کنند و فقط زمانی حرف می‌زند؟ اینکه مصاحبه و زخم‌‌ها را بیشتر کنید، چه اتفاقی می‌افتد؟ نمی‌دانم چرا زمانی این حرف‌ها را می‌زند.

سرپرست تیم استقلال در واکنش به اظهارات زمانی مبنی بر اینکه وقتی او فوتبال بازی می‌کرده، منصوریان به دنیا نیامده بود، گفت: شاید او بازی می‌کرده، اصلا او همه کاره بوده و ورزشکار هم هست، اما بهتر است دیگر صحبت نکند و اجازه دهد باشگاه کارش را انجام دهد. بهتر است زمانی دنبال فراهم کردن پول باشد. بازیکنان برای تمدید قرارداد پول می‌خواهند. آقای زمانی! باشگاه مدیرعامل دارد و باید خودت را با او هماهنگ کنید.

عبداللهی در پاسخ به این سؤال که چطور زمانی صحبت از آمدن سرمربی خارجی می‌کند، گفت: از این مسائل خبر ندارم، او نظرش را داده است. باشگاه مدیرعامل دارد و دنبال بازیکنان مدنظر خود است.

وی در واکنش به اظهارات حسن روشن مبنی بر اینکه سرمربی خارجی برای استقلال انتخاب و منصوریان دستیارش شود، تصریح کرد: گفتن این حرف‌ها کاری ندارد. از روشن و زمانی خواهش می‌کنم اجازه دهند کارمان را با آرامش انجام دهیم. این شکست نخستین بار است که اتفاق می‌افتد. زمان رایکوف مگر این نتیجه رخ نداد؟ آن زمان تماشاگران کمی داشتیم که یک گوشه می‌نشستند، اما پس از آن نتایج خیلی خوبی با رایکوف گرفتیم و تماشاگران‌مان زیاد شدند. پس از آن 6 تای سال 52، نه تنها تعداد تماشاگران‌مان کم نشد، بلکه بیشتر شد، چون چند قهرمانی در ایران و آسیا کسب کردیم. متأسفانه برخی‌ها شیطنت می‌کنند. من از روشن و زمانی می‌خواهم حرف نزنند و آرام باشند.

سرپرست تیم استقلال در خصوص لیست خروجی استقلال گفت: تاکنون میعاد یزدانی و علی سیار از استقلال جدا شده و محمدحسین کنعانی‌زادگان هم برای فصل آینده در تیم ما حضور نخواهد داشت.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود مهدی رحمتی، خسرو حیدری، هرایر مگویان و یعقوب کریمی هم در لیست خروج قرار دارند، گفت: رحمتی و خسرو با استقلال قراداد دارند، اما از بین سایر نفرات، کادر فنی در حال مطالعه است که تصمیم خود را بگیرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس