کد خبر 732440
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
زمانی

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: اگر من در اینجا بودم و حرفی زده‌ام به خاطر موفقیت استقلال بوده و اگر هم نباشم باز هم برای موفقیت استقلال دعا می‌کنم.

به گزارش مشرق، حسن زمانی عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص شکست آبی‌پوشان مقابل العین امارات اظهار داشت: شکست همیشه تلخ است و ما هم از این اتفاق ناراحت هستیم.

وی افزود: نه به عنوان عضو هیأت مدیره بلکه به عنوان یک هوادار استقلال از این اتفاق ناراحت هستم و چنین نتیجه‌ای اصلاً مورد قبول هیچ یک از اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال نیست. من مطمئن هستم کادر فنی و بازیکنان تیم استقلال از بابت این باخت بسیار ناراحت هستند و شاید تا مدت‌ها نتوانند این موضوع را هضم کنند.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود به خاطر این شکست قرار است تغییراتی در استقلال به وجود بیاید، گفت: بحث تغییرات که از مدت‌ها قبل وجود داشته ولی برای ما مهم نام استقلال است. اگر من در اینجا بودم و حرفی زده‌ام به خاطر موفقیت استقلال بوده و اگر هم نباشم باز هم برای موفقیت استقلال دعا می‌کنم.

زمانی در خصوص انتقاداتی که به علیرضا منصوریان وارد شده و حتی این احتمال وجود دارد که با انتخاب اعضای هیأت مدیره جدید مربی خارجی به استقلال بیاید، گفت: استقلال تیم بزرگی است و همیشه باید افراد بزرگ در آن فعالیت کنند. حرف من فقط این است که هوادار نباید بابت اشتباه کسی که مسئول است ضربه جدی بخورد. نمی‌خواهم در این شرایط که همه ناراحت هستند حرفی بزنم که خدای ناکرده دل یک نفر بشکند ولی باز هم تأکید می‌کنم تیم بزرگی مثل استقلال این مشکلات را پشت سر خواهد گذاشت.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه قبل از بازی چه اتفاقاتی رخ داده که تیم چنین شکستی را متحمل شده،‌ گفت: اتفاقا همه شرایط مهیای برد استقلال بود، مدیران باشگاه پاداش دور رفت را به صورت کامل به کادر فنی و بازیکنان پرداخت تا آنها با روحیه مضاعف به مصاف حریف بروند اما متأسفانه این اتفاق افتاد و استقلال بدترین شکست سال های اخیر خود را شاهد بود.

زمانی در پایان گفت‌وگو با فارس، در خصوص اینکه آیا فرصت هست به دلایل این شکست رسیدگی شود، گفت: مطمئناً با انتخاب هیأت مدیره جدید و تصمیم وزارت ورزش در جلسه‌ای که در هیأت مدیره خواهیم داشت به این موضوع رسیدگی می‌ کنیم و دلایل شکست مورد بررسی قرار می‌گیرد این گونه نیست که ما هم دست روی دست بگذاریم چون ما هم خودمان را جای هواداران می‌گذاریم و ناراحتی آنها را درک می‌ کنیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس