کد خبر 728362
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
داورزنی

نایب رئیس فدراسیون والیبال به بحث‌های مطرح شده درباره اینکه امکان دارد بعد از محمدرضا داورزنی به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شود، واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، احمد ضیایی اظهار کرد: صحبت درباره این موضوع وجود دارد. بنده ۱۰ سال با والیبال هستم و اگر خدا بخواهد برای ریاست فدراسیون والیبال کاندیدا می‌شوم.

وی ادامه داد: بنده اگر جاروکش فدراسیون باشم، حاضرم در آنجا بمانم و به والیبال کمک کنم.

ضیایی یادآور شد: آقای داورزنی الان معاون وزیر ورزش، سرپرست فدراسیون و نایب رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا و ریاست منطقه آسیای مرکزی را داراست و ما طبق دستور وی کارهای فدراسیون را انجام می‌دهیم.

وی در پاسخ به پرسشی که چه زمانی انتخابات فدراسیون والیبال برگزار می‌شود؟ گفت: به احتمال زیاد در آینده‌ای نزدیک، آن را برگزار خواهیم کرد.

نایب رئیس فدراسیون والیبال درباره اینکه داورزنی برای ریاست فدراسیون ثبت نام می‌کند؟ اظهار کرد: ما که خیلی دوست داریم این کار را انجام دهد و امیدواریم هرگز از والیبال دور نشود، چون همه می‌دانند که دکتر داورزنی مدیریت خوبی داشته است.

ضیایی گفت: به عنوان یک فرد از خانواده والیبال دست ایشان را می‌بوسم چراکه زحمت زیادی برای این رشته کشیده و فدراسیون در همه بخش‌ها رشد خیلی خوبی داشته است.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس