کد خبر 727082
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
آتش نشانی

سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: صبح امروز یک تانکر ۳۳ هزار لیتری حامل بنزین زیر پل ستارخانه تهران دچار حادثه شد که آتش‌نشانان اقدام به ایمن‌سازی محل حادثه تا شعاع ۵۰۰ متری کردند.

به گزارش مشرق، کاظم هاشم‌آبادی با اعلام خبر نشت گازوئیل از باک خودروی تانکر حامل بنزین در خیابان ستارخان درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 9:33 صبح امروز حادثه نشت گازوئیل از باک خودروی تانکر حامل بنزین در خیابان ستارخان، زیر پل ستارخان به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی، به همراه دو دستگاه خودروی فوماتیک، خاور کف و جرثقیل به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک تانکر 33 هزار لیتری حامل بنزین دچار حادثه شده، چرخ این تانکر به داخل گودالی رفته و باعث شکستن باک و نشت گازوئیل از آن شده بود که بلافاصله نیروهای آتشنشانی مشغول ایمنی‌سازی محل حادثه شدند و تا محدوده 500 متری از محل حادثه شهروندان را از مغازه‌ها و خانه‌های اطراف تخلیه کردند.

وی تصریح کرد: این حادثه باعث شده که مسیر تردد خودروها در محدوده زیر پل ستارخان بسته و باعث ترافیک سنگین در این محدوده شود همچنین در حال حاضر آتش‌نشانان مشغول تخلیه بنزین تانکر و انتقال آن هستند و عملیات تا یک ساعت دیگر ادامه خواهد داشت.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس