کد خبر 726836
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۷
رای

براساس گزارش‌های ارائه شده اخذ آرا در برخی روستاهای کم‌جمعیت اردبیل به اتمام رسیده و در این مناطق رفته رفته صندوق‌ها به فرمانداریها انتقال داده می‌شود.

به گزارش مشرق، براساس گزارشهای ارائه شده اخذ آرا در برخی روستاهای استان اردبیل به اتمام رسیده و رفته رفته صندوق‌های آرا در این مناطق به محل فرمانداری‌ها و ستاد انتخابات انتقال داده می‌شود.

براساس گزارشات به دست رسیده از تمامی نقاط استان اردبیل امروز مردم این دیار با حضور حماسی خود اعتبار انقلاب را چند برابر کرده و مردم اردبیل امروز حماسه‌ای عظیم در تاریخ انقلاب اسلامی ایران خلق کردند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که اخذ آرا در برخی روستاهای اردبیل هم‌اکنون نیز ادامه دارد و به احتمال زیاد تا ساعت 23 امشب شمارش آرا در اکثر روستاهای اردبیل پایان می‌یابد.

تمهیدات لازم برای انتقال صندوق‌ها به فرمانداری انجام شد

جواد زنجانی، فرماندار اردبیل در بازدید از محل اخذ رای در اردبیل اظهار داشت: تمهیدات لازم برای انتقال صندوقها به فرمانداری و ستاد انتخابات انجام شده و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی از آمادگی نیروهای انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی و ستاد انتخابات برای برگزاری انتخابات باشکوه و سالم در اردبیل خبر داد و افزود: در این زمینه مسئولان نظارتی آمادگی همه‌جانبه دارند تا در روند انتخابات کمک شایانی داشته باشند.

براساس گزارش‌های ارائه شده از خلخال، مشگین‌شهر،‌ نیر، نمین، پارس‌آباد، کوثر، سرعین، اصلاندوز و سایر توابع استان اخذ آرا در بیشتر توابع و روستاهای این مناطق به پایان رسیده است و اخذ آرا در مناطق شهری همچنان ادامه دارد.

تخلفات انتخاباتی با جدیت رصد می‌شود

ناصر عتباتی، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی اردبیل با حضور در محل ستاد انتخابات استان اظهار کرد: تخلفات انتخاباتی در اردبیل با جدیت رسیدگی می‌شود و تاکنون 6 نفر به خاطر تخلفات در اردبیل دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی افزود: در شهرستان‌های اردبیل نیز تخلفات انتخاباتی گزارش شده که با جدیت این امر مورد رسیدگی قرار گرفته است.

در حالی که به ساعات پایانی اخذ آرا در اردبیل نزدیک می‌شویم گزارش‌ها از شلوغی شعبات اخذ رای در مراکز پرجمعیت اردبیل حاکی بوده و صفهایی در مقابل این شعبات تشکیل شده است.

باتوجه به اینکه بیشتر مردم روز جمعه را در کنار خانواده خود سپری می‌کردند ترجیح دادند در لحظات پایانی در شعبات اخذ رای حاضر شده و به کاندیدای مورد نظر رای دهند.

آری رفته رفته به لحظات حساس شمارش آرای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها نزدیک می‌شویم و شور و حال خاصی در بین طرفداران نامزدهای انتخاباتی وجود دارد تا نتایج آرای این انتخابات در اردبیل مشخص گردد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده