کد خبر 725417
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
شهید و شهادت - لاله - تشییع

یادمان شهدای محله پشت بازار خرم آباد همزمان با سالروز عملیات مرصاد رونمایی خواهد شد.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد  با اشاره به ساخت و رونمایی یادمان شهدای محله پشت بازار خرم آباد توضیح داد: این محله از مناطق قدیمی شهر خرم آباد بوده که 137 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. جوانان شجاع محله پشت بازار به عنوان نیروهای اطلاعات عملیات درگردان اخلاص کار شناسایی ورصد تحرکات دشمن که در اکثر محورها مورد تأیید فرماندهان زمان جنگ بود را برعهده داشتند.

بازگیر یادآور شد: :با این یادواره‌ها، تألیف کتاب‌ها و ساخت یادمان‌های شهدا ضمن قدردانی از مقام شهیدان، می‌توان فرهنگ و روحیه شهادت طلبی را در میان نسل امروز نهادینه کرد. ان شاءالله یادمان 137 شهید محله پشت بازار با همکاری ادارات، شهرداری، بنیاد شهید و اهتمام جوانان بسیجی محله، همزمان با سالروزعملیات مرصاد رونمایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: درتعاملی که با شهرداری انجام گرفته است مقررشده که تصاویرشهدا تا قبل ازمراسم رونمایی در سطح محله نصب شود. همچنین کتاب خاطرات و زندگی نامه  137 شهید این محله به همت برادر جانباز مصطفی ساکی و سیاو ش عزیزی همزمان با یادمان شهدا رونمایی خواهد شد.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده