کد خبر 725409
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
سجاد جهانگیرزاده

سفیر ایران در کشور آذربایجان چگونگی شرایط رای دادن ورزشکاران ایرانی حاضر در محل بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را تشریح کرد.

به گزارش مشرق، سجاد جهانگیرزاده که امروز (سه‌شنبه) برای تماشای رقابت‌های دوومیدانی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی به ورزشگاه المپیک باکو آمده بود، در مورد تمهیدات اندیشیده شده برای رای‌گیری از اعضای کاروان ورزش ایران در روز انتخابات ریاست جمهوری توضیح داد.


وی گفت: به دنبال این بودیم تا بتوانیم صندوق رای گیری در دهکده ورزشکاران مستقر کنیم اما نتوانستیم در این مورد به نتیجه و جمع‌بندی برسیم.

سفیر ایران در آذربایجان تصریح کرد: طی صحبت‌ها و رایزنی‌های انجام شده به این جمع بندی رسیدیم که ورزشکاران و دیگر اعضای کاروان ایران برای رای‌گیری به محل ساختمان شماره ٢ سفارت که محل رای‌گیری از دیگر ایرانی‌های باکو است، بیایند.

جهانگیرزاده تاکید کرد: قرار است هر دو ساعت یکبار یک دستگاه اتوبوس از محل دهکده به سمت ساختمان شماره ٢ سفارت ایران حرکت داشته باشد تا اعضای کاروان ایران با استفاده از آن به محل رای گیری بیایند.

سفیر ایران در آذربایجان همچنین در مورد زمان آغاز و اتمام رای گیری برای اعضای کاروان ایران در باکو گفت: زمان انتخابات در باکو طبق مصوبه ستاد انتخابات و همزمان با ایران از ٨ صبح آغاز می شود و تا زمانی ادامه خواهد داشت که رای گیری در ایران انجام می شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس