کد خبر 722824
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۲
صوت کامل گفتگوی میرسلیم در رادیو ورزش

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اعلام دارایی‌های نامزدها کار خوبی است و تکلیف آن در قانون هم روشن شده، گفت: هیچ مشکلی برای اعلام اموالم ندارم.

به گزارش مشرق، سیدمصطفی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آقامیرسلیم که برای ضبط برنامه‌ای در شبکه خبر حضور یافته بود در جمع خبرنگاران افزود: مسائل اقتصادی مستقیما با زندگی روزمره مردم سر و کار دارد و قرار است در این برنامه برخی سوالات در بحث معیشت، کار، شیوه زندگی، سلامت اجتماعی و مبارزه با فساد را پاسخگو باشم و نکاتی تقدیم خواهم کرد که بیان کننده نظریاتم در این زمینه است و چاره گشای مشکلات ماست.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه تسهیلاتی برای کارآفرینانی که جوانان را استخدام کنند در نظر گرفته اید افزود: هرچه کارآفرینان به این موضوع تشویق شوند موثرتر است و در حد امکان درصد کارشناسی شده را برای این کارآفرینان در نظر می گیریم که برای حل مشکل بیکاری جوانان اشتیاق پیدا کنند.

میرسلیم در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر موافقید که نامزدهای ریاست جمهوری اموال خود اعلام کنند گفت: این کار خوبی است و تکلیف آن در قانون هم روشن شده است و همه وزرا و نزدیکانشان باید اموالشان را به رئیس قوه قضاییه اعلام کنند.

وی افزود: من هم به عنوان یکی از نامزدهای انتخابات هیچ مشکلی برای اعلام اموالم ندارم و زندگی مشخص، صاف و ساده‌ای دارم و قابل بازدید است.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ارزیابی‌تان از برنامه های صداوسیما در این روزها چیست، گفت: اگر این برنامه تکمیل شود دیگر نیازی به تبلیغات شهری و چاپ عکس نامزدها و نامرتب شدن فضای شهری نیست و از اسراف هم جلوگیری می‌شود.

وی افزود: ضریب نفوذ برنامه های صداوسیما تا بیش از 60 درصد می‌رسد و در برخی از موارد هم حتی اگر تا 20 درصد باشد از خیلی روش های قدیمی موثرتر است.

میرسلیم گفت: در این بخش خوب برنامه ریزی شده و هزینه‌ای است که نظام برای تبلیغات می کند و فکر می کنم به تساوی و عدالت هم نزدیک است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس