مرضیه دستجردی

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: چرا باید بین مردم تبعیض باشد و وقتی مردم در فقر زندگی می‌کنند، عده‌ای حقوق نجومی بگیرند.

به گزارش مشرق، مرضیه وحیددستجردی ساعتی پیش در جشن میلاد اسوه شجاعت و مقاومت که به همّت کمیته بانوان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان ورامین برگزار شد، اظهار داشت: بانوان ایرانی نمونه‌ زنان و دختران مسلمانی هستند که نه تنها برای ایران بلکه برای همه مسلمانان الگو و اسوه هستند.

وی افزود: مردان ما امروز برای اینکه دشمن به مرزهای ما وارد نشود از حرم امن دفاع می‌کنند؛ همان کاری که امام حسین(ع) انجام داد و همه اهل بیت خود را برداشتند و برای دفاع از اسلام حرکت کردند.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به وجود فاصله طبقاتی در جامعه تصریح کرد: پیامبر اسلام(ص) با اینکه تمام ثروت دنیا برای ایشان بود؛ اما در فقر زندگی می‌کردند و دخترشان چادر وصله دار سر می‌کردند، آیا پیامبر نمی‌توانست از بیت‌المال استفاده کند؟ آیا امیرالمؤمنین نمی‌توانست از رانت‌ها استفاده کند؟ تیرهایی که به امام حسین(ع) اصابت می‌کرد از سوی مرفهان بی‌درد بود.

وحید دستجردی با بیان اینکه زیارت عاشورای امام حسین(ع) تضمین شده است عنوان کرد: خداوند می‌فرماید هرکس زیارت عاشورا بخواند مشمول رحمت الهی قرار می‌گیرد؛ چون از جانب خداوند نازل شده است و امام حسین همه عزیزانش را در این راه فدا کرد.

وی در بخش دیگری سخنان خود با بیان اینکه مردم ورامین همیشه در صحنه هستند و سختی‌های بسیاری را متحمل شده‌اند، گفت: زمانی در این منطقه امکانات بسیاری کمی وجود داشت؛ اما اکنون وضعیت بسیار بهبود یافته، که این نتیجه انتخاب نیروهای خدمتگزار است.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: محل اعلام موجودیت جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی در محل شهدای هفتم تیر در سرچشمه بود، که در دو مجمع عمومی که تاکنون تشکیل شده همه اقشار به ویژه بانوان نیز در مجمع حضور داشتند.

حضور کاندیداهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، یک نه بزرگ به دولت است

وحید دستجردی با بیان اینکه جبهه مردمی زبان گویای مردم و مطالبات آن‌ها است، اظهار داشت: آنچه حائز اهمّیت است، ماندگاری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است، و این‌گونه نیست که صرفاً انتخاباتی تشکیل دهد و کنار بکشد، بلکه با روی کار آمدن هر دولتی همواره در کنار مردم می‌ماند و مطالبات مردمی را پیگیری می‌کند.

وی افزود: این جبهه برای شماست و باید نقش جدی در آن ایفا کنید، بدون تشکیلات ما نمی‌توانیم به خواسته‌های خود برسیم، ما می‌خواستیم از بین بدنه مردم و از پایین کاندیداها انتخاب شوند نه پشت درهای بسته فردی را انتخاب و به مردم معرفی کنیم، قرار بر این بود که هر فردی که رای نهایی مردم را داشته باشد، بقیه اعضاء به حکم وحدت کنار بروند.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در مورد وجود دو کاندیدا از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی و احتمال تفرقه میان آن‌ها بیان کرد: در پایان مناظره سوم، آراء کاندیداها مشخص می‌کند و احتمالات به ما می‌گوید که شاید هر دو این کاندیداها تا پایان انتخابات حضور داشته باشند تا یک نه بزرگ به دولت بگویند؛ چرا که سبد آرا این دو نفر متفاوت است و کنار رفتن یکی از این دو نفر ممکن است ما را به هدف نرساند.

وحید دستجردی گفت: باید هر دو کاندیدای جبهه مردمی برای مرحله اول انتخابات در صحنه باشند؛ آنچه برای ما مسجل است اینکه این دو کاندیدا برادرانه و دوستانه وارد کارزار شده‌اند تا به مردم خدمت کنند و هر دو در جبهه اعلام کردند که به نفع هر کدام که رأی بیشتری داشته باشند، کنار می‌روند.

وی اظهار داشت: امروز دشمن از این مردم نگران است و امیدواریم خدمتگزاری بیاید که نخواهد رئیس‌ جمهور فرانسه برای ما شغل ایجاد کند و شبانه و روز به مردم خدمت کند.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گفت: چرا باید شاهد باشیم که هر روز یکی از کارخانه‌های ما تعطیل می‌شود؛ چرا جوان ما باید بیکار باشد، چرا باید بین مردم تبعیض باشد و وقتی مردم در فقر زندگی می‌کنند، عده‌ای حقوق نجومی بگیرند، می‌خواهند باز هم گزارش 100 روزه بدهند، ما این خجالت‌ها را به کجا ببریم؟!

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 46
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 31
 • IR ۲۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  9 46
  بالاخره کدوم پوششیه کدوم اصلی؟ آیا وجود کاندید پوششی نقض قانون نیتس؟ این تیتر خود مشرقه!!
  • IR ۰۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   9 2
   کاندیدای پوششی نداریم هر دو رقابت می کنند.
  • محمدحسین IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   0 5
   قالیباف و رئیسی باید به نفع میرسلیم بروند کنار
 • IR ۲۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  45 30
  اگر این اتفاق بیفتد روحانی رئیس جمهور آینده است باید از همین الان بوی تبریک گفت
  • بب IR ۰۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   7 4
   خیر، سبد رای این دو با هم فرق دارد. لذا ماندن هردو در صحنه به ضرر روحانی است.
  • یوسف ۰۸:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   23 2
   کاملا موافقم! یعنی چی که هر دوتا بمونن!؟؟؟ میخواین 92 رو تکرار کنید و اینها رو دوباره حاکم کنید؟!!
 • صداقت IR ۲۱:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  20 21
  خب نادان، رایشان می شکند.
 • IR ۲۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  58 11
  جهانگیری به نفع روحانی کنار خواهد رفت و اصلاح طلبان تمام قد از دولتشون حمایت خواهند کرد . اگر رئیسی یا قالیباف به نفع دیگری کنار نروند روحانی با ضعفی که هم در مناظره و عملکرد 4 ساله داشت باز پیروز میدان خواهد شد و دوباره مثل 92 شکست نیروهای انقلابی و 4 سال زجر و سختی و دروغ و ... رو مردم باید تحمل کنند .
  • میثم تمار IR ۰۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   5 0
   چرا همه رو به تمسخر گرفتن مگر نگفتند قرار شده به هم کمک کنند و طبق نظر سنجی یکی کنار بره؟؟!! واقعا موندم از این بی تدبیری!!!
 • شاغلام IR ۲۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  26 26
  البته پزشكان متخصص زنان و زايمان كشورمان هم از اقشار محروم و دردمند جامعه نيستند سركار خانم دكتر! آمار عجيب و بالاى سزارين و هزينه هاى عجيبتر يك عمل سزارين در تهران (خصوصى) و ... را بياد بياوريد! خودتان هم در اين بخش وزير و مسئول بوده ايد!
  • ناشناس IR ۰۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   3 7
   شاغلام ، حقوق های نجومی را کسانی می گیرند که کار خاصی انجام نمی دهند، شما این را با پزشکی که عمل سزارین را انجام می دهد مقایسه می کنید؟!!!!! پدیده حقوق های نجومی فقط در دولت فعلی بوده است وقبل از این دولت ما با مدیر دولتی که چنین حقوق های گزافی بگیرد مواجه نبودیم، حالا در بیمارستان های خصوصی عمل سزارین رایگان است که شما چنین حرفی می زنید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • پسر IR ۲۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  27 40
  # دولت مردم # مدیریت جهادی # دکتر قالیباف
 • IR ۲۲:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  54 13
  این اشتباه است رییسی معتدل میتواند از سبد آرا خاکستری ، اعتدال و حتی اصلاحات هم رای داشته باشد جناب قالیباف بهتر است کنار روند به نفعشان خطر جدیست
 • حامد IR ۲۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  49 13
  اگه دوتا نامزد بمونن رای ها میشکنه ؛ باید یکی به نفع نامزد دیگه کنار بکشه
  • IR ۰۰:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   5 2
   مردمی که به روحانیت احترام میگذارند به رئیسی رای میدهند و باعث ریزش آراء روحانی می شود اما دکتر قالیباف در نظر سنجی ها جلوترند پس هردو باید در صحنه بمانند.
 • میثم IR ۲۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  50 12
  بد ترین کار اینه که هردو بمانند !! این یعنی تکرار سرنوشت 92
  • IR ۱۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   1 4
   سبد رای مشترکی ندارند. اگه برن کنارن رایشون به دیگری منتقل نمیشه
 • حسین IR ۲۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  27 6
  یا خدا. با این حرف دستجردی معلوم شد که وحدتی در کار نخواهد. با توجه به مناظره اول و بازخورد آن آرای قالیباف بیشتر است و ظاهرا اگر اوضاع همینگونه باشد، رییسی باید کنار برود که کنار نمی رود. قالیباف نیز که دلیلی برای کنار رفتن نمیبیند. این استدلال خانم دستجردی که هر دو سبد رای متفاوتی دارند اشتباه است زیرا هر کدام نیاید رایش به سبد روحانی ریخته نمی شود و امکان برد در مرحله اول از بین می رود
 • IR ۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  36 14
  اقایون انقلابی!من به کی رای بدم رئیسی یا قالیباف؟
 • IR ۲۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  41 18
  سلام بابا بحث کنید این مسخره بازی ها رو دوتاش بمونن میخواین سال 92 تکرار بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!1 دیگه قالی باف بره کنار هر چند من خودم رییسی ام . اما قالی باف بره کنار نیروهای انقلاب متحد تر ان
  • IR ۰۰:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   9 1
   در نظر سنجی ها آراء دکتر قالیباف بیشتر است اما باید هردو بمانند آیت الله رئیسی آراء افرادی که به روحانیت رای میدهند را جذب می کند.
 • IR ۲۳:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  11 10
  حداقل ۵ میلیون کاسپینی بهش رای نمیدهند و اگر بقیه هم بدهند رای نمی اورد جز اینکه ابر قدرت یا انگلیس کاری برایش کنند.
 • رضا IR ۲۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
  32 40
  رای قالیباف بیشتر است بهتره اقای رییسی کنار برود تا ارای مردم نشکند و مملکت از دست دروغ گوهای اصلاح طلب خارج گردد و دل رهبر انقلاب ایران ارام بگیرد
  • میثم IR ۰۳:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   2 1
   رای مردم در به رییسی بیشتره مطمئنا!! اما برای اتحاد باید یکی کنار بره!!
  • یوسف ۰۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   9 2
   آقای قالیباف که بیاد تنشا زیاد میشه! بهتره آقای رئیسی بیاد که معتدل تره! البته نه از نوع اعتدالی!!!؟؟؟؟
 • رضا فاضلی CH ۰۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  0 0
  بعد آز پایان نتایج انتخابات ورسیدن مدارک ثبت بین المللی پمپ روش آنرا برای مسئولین شرح خواهم داد ،چون کمک بزرگی به کشاورزان میشود
 • IR ۰۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  8 1
  در مناظره کاملا مشخص شد که هم آقای رئیسی و هم آقای قالیباف کاملا هماهنگ عمل کرده اند.آقای قالیباف همزمان با جهانگیری و روحانی سرشاخ میشه و آقای رئیسی برنامه های خودش رو تشریح می کنه.تا کنون جبهه انقلاب شاهد همچین هماهنگی نبوده است.فقط خداکنه تا خود انتخابات این هماهنگی ادامه داشته باشه.
 • رها IR ۰۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  10 2
  خدا ما را از دولت قفل روحانی نجات دهد ، این دولت بی تدبیر و ناامید تمام شود خدا ریشه هر چی اصلاح طلب دروغگو است را بخشکاند آمین
 • محمد IR ۰۲:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  4 2
  سلام ، آقای دکتر قالیباف در ارجعیت است خواهشا یکبار هم که شده بیایید واقع بین باشیم ، رای تهران دکتر قالیباف
 • IR ۰۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  12 0
  به نظرتان. رای تقسیم بردونمیشود. بعد این بابا ازخدا خواسته با کمترین رای به دوره دوم بیاد.
 • معصوم IR ۰۷:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  5 0
  وقتی هیچ کدومشون کنار نرن یعنی تکرار مکررات چهار سال قبل وقتی نمی تونیم دو کاندیدا رو باهم یکی کنیم چطوری می خوایم کشور رو اداره کنیم؟؟؟؟ جمنا با این شعار اومد که اتحاد ایجاد بشه یه نامزد بمونه تو صحنه انتخابات رییسی باید کنار بره نره اتفاقات چهار سال قبل دوباره تکرار می شه و روحانی دوباره رییس جمهوره میگی نه نیگاه کن
 • فاطمه IR ۰۸:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  5 0
  سلام. باز اينچه داستاني است. انتخابات 92 براتون درس نشد. حضور هر دو يعني تقسيم شدن راي ها و پيروز شدن دوباره روحاني اين كارتون يعني فريب دادن ما كه به شما اعتماد كرديم اينكارتون آبروي اصول گراها رو خواهد برد كه جبهه مقابل اهداف و آرمان هاي كلي مدنظرشون رو به نظرات شخصي ترجيح ميدن و تحت يك ليدر جمع ميشن اونوقت ماها به قول و حرفي هم كه زديم عمل نميكنيم
 • فاطمه IR ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  4 0
  اين حرف خانم دستجردي خبر از پشت پرده نظرات آقايون مبني بر عدم كناره گيريشون داره. اونوقت اگه اين اتفاق افتاد شايد من راي سفيد بدم . چون چطور ميتونم به كساني اعتماد كنم وآينده خودم و كشورم رو به دستش بسپارم كه تو همون وعده اول _ انصراف با توجه به آرا- به آن عمل نمي كند
 • منصور IR ۰۹:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  4 3
  توی چهار سال گذشته هرچقدر جا داشت اقای روحانی بین مردم شکاف ایجاد کرد اقای ریسی بهتره به نفع اقای قالی باف کنار برن وگرنه مردم تا چهار سال دیگه کلااز گشنگی میمیرن .
 • يك كاربر IR ۰۹:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  1 3
  چرا نظرات گزينشي انتخاب ميكنيدعدالت و انصاف دو حلقه مفقودي رسانه ها برخلاف ادعاهاي زيبايشان
 • ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  4 4
  رای ما قالیباف -انجمن حمایتی دانشجویان کلیه دانشگاههای تهران ورامین کرج شمیرانات و شهریار خودش اصلح است ما اورا می پسندیم چون مناظره هاش عالی بود
  • IR ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
   0 5
   نه بابا
 • IR ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  2 3
  مدیر و مدبر و شجاعت فقط در قالیباف است و بس
 • IR ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  4 4
  فقط قالیباف.این مرد یک تکانی به اقتصاد و معیشت مردم میدهد.دیگران فقط حرف میزنن.قالیباف مرد عمل است نه شعار و حرف
 • محمدحسین IR ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  1 4
  قالیباف و رئیسی باید به نفع میرسلیم بروند کنار
 • محمدحسین IR ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  1 4
  قالیباف و رئیسی باید به نفع میرسلیم بروند کنار
 • علی IR ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  1 1
  سلام چرا میخواهید اشتباه سال 92 رو تکرار کنید. چرا براتون تجربه نشده حضور این دو بزرگوار یعنی انتخاب دوباره روحانی. اگر اینطور باشه که هر دو باشن تا آخر باید به بی خردی بزرگان جبهه مردمی تاسف خورد.
 • علی IR ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  1 1
  سلام چرا میخواهید اشتباه سال 92 رو تکرار کنید. چرا براتون تجربه نشده حضور این دو بزرگوار یعنی انتخاب دوباره روحانی. اگر اینطور باشه که هر دو باشن تا آخر باید به بی خردی بزرگان جبهه مردمی تاسف خورد.
 • علی IR ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  0 1
  سلام چرا میخواهید اشتباه سال 92 رو تکرار کنید. چرا براتون تجربه نشده حضور این دو بزرگوار یعنی انتخاب دوباره روحانی. اگر اینطور باشه که هر دو باشن تا آخر باید به بی خردی بزرگان جبهه مردمی تاسف خورد.
 • مسلم ازشیراز IR ۰۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
  0 0
  به امید خدا 100درصد برنده روحانی است،بعضی از کاندیدها دارند مردم را فریب میدن بهتر است قالیباف و ریسی به نفع میرسلیم کناربرن
 • رای من رییسی یا قالیباف IR ۰۸:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
  0 0
  یک نفر بمونه عاقلانه تره اینطوری همه اونایی که زخم خورده دولت بی عرضه92 هستند روی یک نفر متمرکز میشن! موندن دو نفر یعنی زبونم لال نابودی ایران!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس