امامی کاشانی

آیت‌الله امامی کاشانی با بیان اینکه وحدت ملی مردم در پای صندوق‌های رأی خدمت به اسلام و نظام است، گفت: امیدوارم ملت روشن و بیدار ما در روز انتخابات حضور همگانی را در پای صندوق‌های رأی داشته باشند.

به گزارش مشرق، آیت‌الله محمد امامی کاشانی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه امروز با اشاره به سوگند خداوند به زمان در سوره والعصر گفت: وقتی زمان خودش را نشان می‌دهد که در مهد عدل و امنیت باشد، مشکلاتی که در حال حاضر در کشور وجود دارد با استفاده از زمان و انگیزه مرتفع می‌شود،‌ اقتصاد مقاومتی کشور را از این مشکلات نجات می‌دهد و سبب استحکام عزت و استقلال کشور می‌شود به طوری که ما را از دنیای استکبار دور می‌کند ولی باید ایمان داشته باشیم و از زمان استفاده کنیم. 

وی  افزود: باید به تولید و اقتصاد ایمان داشته باشیم، افراد باید به اینکه جنس خوبی تولید کنند ایمان داشته باشند و بدانند که اگر تولیدشان کیفیت نداشته باشد و  کالای قاچاق وارد کنند خیانت به کشور است در صورتی که جلوگیری از واردات غیرضروری خدمت به کشور محسوب می‌شود. 

امامی کاشانی عنوان کرد: اگر در تمام طبقات مانند دستگاه‌های تقنینی،‌ اجرایی،‌ قضایی و در متن جامعه مانند شرکت‌ها، کارخانه‌ها و مراکز تولید و توزیع و تمام آحاد ایمان وجود داشته باشد کسی نان حرام نمی‌خورد و کسی کالای قاچاق وارد می‌کند، اگر کارگران به دقت در کیفیت ایمان داشته باشند تولیداتشان با تولیدات خارجی رقابت می‌کند ولی اگر ایمان نداشته باشند کالاهای ناقصی به مردم ارائه می‌شود که این مسأله به دلیل بی‌علمی نیست بلکه به دلیل بی‌ایمانی مدیران و کارگران است. 

امام جمعه موقت تهران، خاطرنشان کرد: استفاده از زمان، کیفیت مهم است و باید انگیزه ایجاد شود، فرمایش رهبر عزیز انقلاب مربوط به استقلال و عزت کشور است، چرا به این مسأله توجه نکنیم؟ 

وی اضافه کرد: در مجلس که حتماً ایمان وجود دارد اگر این ایمان و انگیزه در مجلس مورد توجه قرار بگیرد و قوانینی که به اشتغال اهمیت می‌دهد تصویب شود مشکلات حل می‌شود، همه باید فکر کنند تا بهترین قانون برای نجات کشور از این وضعیت و افزایش تولید و اشتغال تصویب شود، دستگاه‌های قضایی و اجرایی نیز باید به همین صورت عمل کنند. 

امامی کاشانی با بیان اینکه برای امنیت سرمایه‌گذاری باید انگیزه داشته باشیم، گفت: تعطیلی‌هایی مانند تعطیلی‌های عید نوروز تخریب زمان است، از چند روز قبل از آغاز عید نوروز تا چند روز بعد از 13 فروردین تعطیل است و زمان از بین می‌رود، چرا باید این اندازه بیکاری داشته باشیم؟ مجلس باید برای این تعطیلی‌ها فکری کند.

وی با بیان اینکه کشور به حرکت جهادی نیاز دارد و باید مشکلات تشخیص داده شود، گفت: در چنین شرایطی در دنیای دیوانه قرار داریم که جنایتکاران، سلاح‌های شیمیایی را در اختیار تروریست‌ها در سوریه قرار می‌دهند و حتی به سازمان ملل دروغ می‌گویند و جنایت می‌کنند و کمک‌هایی از سوی حاکمان خبیث سعودی به جنایتکاران انجام می‌شود.

امام جمعه موقت تهران، عنوان کرد: دشمن به دنبال نقطه ضعف کشور است، نکته‌ای که مقام معظم رهبری مبنی بر حضور و انسجام مردم در پای صندوق‌های رأی فرمودند باید به خوبی اجرا کنیم زیرا این مسأله خدمت به اسلام،‌نظام و تاریخ است. 

امامی کاشانی، اظهار داشت: امیدوارم ملت روشن و بیدار ما در روز انتخابات حضور همگانی و وحدت ملی را در پای صندوق‌های رأی داشته باشند.

وی گفت: در فصل نام‌نویسی طلاب قرار داریم که امیدوارم طلاب نیز برای اینکه شایسته اسلام باشند اهتمام بورزند. 

امام جمعه موقت تهران، اضافه کرد: در مسأله بنیاد مسکن هم امیدواریم آنچه که باید و شاید انجام شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس