مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح از پرداخت معوقات و مطالبات بازنشستگان این سازمان تا پایان سال 90 خبر داد.

به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق، سردار دقیقی در جمع خبرنگاران گفت: با اجرای قانون خدمات کشوری 1600 میلیارد تومان بدهکار شدیم که بخش اعظم آن پرداخت شده است و مابقی بر اساس نرخ گذاری شورای اقتصاد پرداخت خواهد شد.

وی افزود:مطالبات بازنشستگان پیش از سال 79 نیز تا پایان سال پرداخت خواهد شد.

سردار دقیقی درباره افزایش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح نیز یاد آور شد:افزایش یا کاهش حقوق بر اساس قانون بودجه هر سال است و در اختیار این سازمان نیست.

وی گفت:با اجرای قانون خدمات کشوری حقوق بازنشستگان به صورت میانگین 87 درصد و در برخی موارد تا 400 درصد افزایش یافت که باید از تلاش های دولت و مجلس در اجرای این قانون قدردانی کرد.

کارت منزلت نیروهای مسلح ، کشوری می شود

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: طرح کارت منزلت پس از اجرای آزمایشی در استان های البرز، فارس و اصفهان ،کشوری می شود.

سردار دقیقی در جمع خبرنگاران افزود : طرح منزلت در استان البرز با صدور 28 هزار کارت و فعالیت 200 فروشگاه با موفقیت همراه بود که تعداد این فروشگاه ها در دو مرحله تا 600 و 1000 فروشگاه افزایش می یابد.

وی افزود: مقدمات اجرای آزمایش طرح منزلت در استان فارس نیز فراهم شده است و به زودی آغاز می شود.

سردار دقیقی گفت:طرح منزلت شامل بسته های خدماتی برای بازنشستگان و مستمری بگیران نیروهای مسلح است.

وی درباره کارت حکمت نیز افزود: شارژ این کارت برای مستمری بگیران به سبب خرد شدن حقوق میان افراد خانواده و میزان حقوق هر فرد، آسان نیست و فقط برای بازنشستگان اجرا می شود.

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • احمد رحیمی ۲۳:۰۱ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۱
    0 0
    خلی خوب

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده