کد خبر 694548
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۵

عضو فراکسیون امید گفت، ما در کنار روحانی سبدی از کاندیداها را خواهیم داشت!

به گزارش مشرق، الیاس حضرتی در مصاحبه با عصر ایران گفت: قطعا  نامزد صددرصدی اصلاح‌طلبان برای انتخابات 96 آقای روحانی است. گرچه ما وجود کاندیدای پشتیبان  را نیز لازم می‌دانیم و معتقدیم باید سبدی از کاندیدا داشته باشیم و نه فقط یک نامزد. ما باید سبدی از کاندیداها را در رشته‌های مختلف و تخصص‌های گوناگون و با هماهنگی و نظر موافق آقای روحانی داشته باشیم.
 
حضرتی بیان کرد: میدان سیاست میدان احتیاط‌ها و تدابیر ویژه است و باید همواره رعایت تدابیر و احتیاط‌ها را کرد.
 
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تاکید کرد: ما نمی‌خواهیم این احساس برای آقای روحانی به وجود بیاید که ما می‌خواهیم برای وی رقیب بتراشیم بلکه این حرکت ما به معنای کاندیدای پشتیبان است که اگر یک‌هزارم درصد آقای روحانی با مشکلی مواجه شد ما کاندیدا داشته باشیم و دستمان خالی نباشد.
 
وی تصریح کرد: این سبد شامل 7 الی 8 کاندیدا است گرچه اصلاح‌طلبان 20 الی 30 نیرو برای کاندیداتوری دارند.
 
این قبیل اظهارات نشان می‌دهد که اصلاح‌طلبان از یک سو می‌خواهند نوعی شمشیر   داموکلس بالای سر روحانی داشته باشند و از طرف دیگر به بهانه حمایت از وی با این شیوه، باج‌های جدیدی را مطالبه کنند. ضمن اینکه تعابیر مشابه مبنی بر آوردن نامزدهای «ضربه‌گیر» - نظیر پزشکیان و علی مطهری - نشان می‌دهد این طیف مطمئن است روحانی قادر به دفاع از کارنامه ضعیف دولت خود نیست. اما سؤال مهم این  است که شکل کارنامه غیرقابل دفاع و خالی از محتوای قابل عرضه به مردم در محتوای آن است و نه شکل ضعف بیان؛ و اتفاقا در فن بیان امثال مطهری و پزشکیان به مراتب ضعیف‌تر از روحانی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس