کد خبر 691497
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶

سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گرند که از مهلت های قانونی دستگاه قضایی برای پرداخت حق و حقوق شاکیان پرونده استفاده نکرده بود با شکایت سهامداران در مشهد بازداشت و روانه زندان شد.

به گزارش مشرق، قاضی حسن حیدری افزود: متهم به جرم فروش اوراق موسوم به سهام و عدم پرداخت حق و حقوق سهامداران دستگیر شد.

وی بیان کرد: مدیرعامل شرکت گرند، بهمن ماه سال گذشته نیز با شکایت سهامداران و تفهیم اتهام کلاهبرداری روانه زندان شده بود که با تعهد ادای حقوق سهامداران و شاکیان، با قرار وثیقه آزاد شد ولی به تعهدات خود عمل نکرده و به اخطاریه ها نیز توجهی نداشت.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد افزود: با پیگیری مجدد شاکیان و با توجه به اینکه احقاق حقوق شاکیان در اولویت اول رسیدگی به پرونده های اقتصادی در دادستانی مشهد قرار دارد، این فرد مجددا بازداشت و روانه زندان شد.

تیرماه پارسال در پی اعلام شکایت برخی شاکیان از شرکت سرمایه گذاری گرند در مشهد، مدیرعامل این شرکت به اتهام فروش غیرقانونی سهام با دستور قضایی به پلیس آگاهی خراسان رضوی احضار شد.

طبق قانون و اعلام دادستانی مشهد، تبلیغات و فروش سهام شرکت های سهامی خاص خلاف قانون و ممنوع است اما شرکت گرند با نادیده گرفتن قانون اقدام به فروش سهام کرده بود.

در پرونده گرند، سال گذشته برخی افراد که چک های آنان برگشت خورده بود اعلام شکایت کردند و این در حالی بود که مدیرعامل این شرکت در بازجویی هایی که در پلیس آگاهی صورت گرفت عنوان کرده بود که با مشکل نقدینگی مواجه شده ایم و به این خاطر چک های برگشت خورده است.

بیستم بهمن ماه پارسال مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گرند که از مهلت های قانونی دستگاه قضایی برای پرداخت حق و حقوق شاکیان پرونده استفاده نکرده بود با احضار به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و تفهیم اتهام کلاهبرداری روانه زندان شده بود.

با گذشت یک سال از این موضوع و آزادی متهم به قید وثیقه، وی هنوز نسبت به پرداخت حقوق شاکیان و سهامداران اقدام نکرده که روز سه شنبه، 26 بهمن جاری، دوباره دستگیر و روانه زندان شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس