فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: از جمله ویژگی‌های بارز نهاجا اقدام به موقع و سرعت عمل در کار است و این خصوصیت از همان روزهای آغازین انقلاب در این نیروی الهی وجود داشته است.

به گزارش مشرق، امیر «حسن شاه صفی» فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم اختتامیه ششمین همایش سالیانه مشترک معاونین عملیات و روسای بازرسی ایمنی یگان‌های این نیرو گفت: هم اکنون نیروی هوایی ارتش به یاری خداوند متعال، بهره گیری از رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا و اتکا به دانش متخصصین و پیشکسوتان دارای جایگاه رفیعی بین سلسله مراتب فرماندهی است.

وی افزود: دیدگاه فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) نسبت به نیروی هوایی شاخص ارزیابی ما در این نیروی الهی است و خداوند را شاکریم و افتخار می‌کنیم که معظم له از عملکرد نهاجا رضایت دارند و آن را تحسین می‌کنند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس اظهار داشت: شهدا برترین و بهترین الگوی ما برای سعادت دنیوی و اخروی هستند که لازم است زندگی، منش و اقدامات اثرگذار آن‌ها را مورد مطالعه قرار داده و از آن درس بگیریم.

وی خطاب به معاونین عملیات و روسای بازرسی یگان‌های تابعه نیروی هوایی ارتش گفت: شما نفرات برجسته و فرماندهان آینده این نیرو هستید و برای مجموعه نهاجا ارزش فراوانی دارید که باید با همتاسازی و پرورش نفرات برتر آینده این نیرو را تضمین کنید.

امیر شاه صفی در پایان خلبانان و فرماندهان را به تعامل بیش از پیش با عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات سفارش کرد و اظهار امیدواری کرد: با عملکرد مناسب و انجام ماموریت‌های محوله به نحو شایسته بتوانیم نظر مثبت مقام معظم رهبری را بیش از پیش نسبت به نیروی هوایی جلب کنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس