مركز آزمون دانشگاه آزاد تاريخ توزيع كارت ورود به جلسه كنكور پزشكي را از ساعت 11 صبح فردا سه‌شنبه 28 تير اعلام كرد.

به گزارش مشرق به نقل از فارس، آزمون پزشكي سال 90 دانشگاه آزاد روز جمعه 31 تير با حضور 215 هزار داوطلب برگزار مي‌شود كه از اين تعداد 71 درصد زن و 29 درصد مرد هستند.

توزيع كارت اين آزمون به صورت اينترنتي و از طريق سايت www.azmoon.org از ساعت 11 صبح فردا سه‌شنبه 28 تير آغاز مي‌شود و تا يك ساعت پيش از برگزاري آزمون ادامه دارد كه داوطلبان مي‌توانند با وارد كردن شماره پرونده و كد رهگيري كه هنگام ثبت‌نام دريافت كرده‌اند، نسبت به مشاهده و تهيه پرينت كارت ورود به جلسه خود اقدام كنند.

اطلاعات فردي و آزموني شخص داوطلب به همراه عكس وي در كارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشكلي در اطلاعات كارت مي‌توانند در روزهاي سه‌شنبه تا پنجشنبه 28 تا 30 تير از ساعت 9 تا 13 صبح و از ساعت 14 تا 18 بعدازظهر با مراجعه به باجه رفع نقص پيش‌بيني شده، موارد مغاير را اصلاح كنند.

* آغاز توزيع كارت كنكور كارداني پيوسته آزاد از ساعت 11 فردا

كارت ورود به جلسه كنكور كارداني پيوسته سال 90 دانشگاه آزاد هم از فردا سه‌شنبه ساعت 11 صبح توزيع مي‌شود و تا يك ساعت پيش از برگزاري كنكور ادامه دارد.

آزمون كارداني پيوسته سال 90 دانشگاه آزاد روز شنبه اول مرداد با بيش از 142 هزار نفر داوطلب در يك نوبت صبح برگزار مي‌شود. از اين تعداد 23 درصد زن و 77 درصد مرد هستند.

توزيع كارت به صورت اينترنتي از طريق سايت www.azmoon.org و از ساعت 11 صبح روز سه‌شنبه 28 تير آغاز مي‌شود و تا يك ساعت پيش از برگزاري آزمون ادامه دارد.

داوطلبان اين آزمون مي‌توانند با وارد كردن شماره پرونده و كد رهگيري كه هنگام ثبت‌نام دريافت كرده‌اند، از كارت خود پرينت تهيه كنند.

اطلاعات فردي و آزموني شخص داوطلب به همراه عكس وي در كارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشكلي در اطلاعات مندرج در كارت لازم است در روزهاي سه‌شنبه 28 تير تا روز پنجشنبه 30 تير صبح‌ها از ساعت 9 تا 13 و بعد از ظهرها از ساعت 14 تا 18 با مراجعه به باجه‌هاي رفع نقص پيش‌بيني شده، موارد مغاير را اصلاح كنند.

* اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان 15 رشته كنكور دكتري دانشگاه آزاد

مركز آزمون دانشگاه آزاد اسامي واجدين شرايط 15 رشته دكتري تخصصي دانشگاه آزاد را اعلام كرد كه با احتساب اين 15 رشته، تاكنون 99 رشته از مجموع 173 رشته تحصيلي دكتري تخصصي اين دانشگاه اعلام شده است.

همچنين زمان مصاحبه پذيرفته‌شدگان اين كنكور به تدريج آغاز شده است.

در اين آزمون، يك هزار و 645 داوطلب در مرحله با آزمون و 448 داوطلب در مرحله بدون آزمون شركت كرده كه در مجموع دو هزار و 93 نفر دعوت به مصاحبه و نصف اين تعداد به عنوان پذيرفته شده نهايي معرفي مي‌شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده