فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه باید بیش از پیش به امر قطعه‌سازی توجه کنیم، گفت: باید ضمن پیاده کردن سیاست‌گذاری جدید از طرح و روش‌های نوین بهره‌گیری کنیم و از روزمرگی پرهیز کنیم.

 به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، همایش سالیانه سامانه‌های آفندی معاونت آماد و پشتیبانی نیروی هوایی ارتش صبح امروز در هتل نهاجا برگزار شد.

در این مراسم  که با حضور امیر خلبان حسن شاه‌صفی فرمانده نیروی هوایی، حجت الاسلام ولی‌الله صبری رئیس اداره عقیدتی سیاسی، جمعی از فرماندهان این نیرو و معاونین آماد و پشتیبانی یگان‌های تابعه نهاجا برگزار شد، ضمن گرامیداشت سالروز و ایام ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: تمام تلاش ما برای بالابردن توان رزمی است و برای افزایش توان رزمی بایستی ضمن شناخت ماموریت‌ها از جزیره‌ای عمل کردن پرهیز گردد.

وی افزود: بایستی بیش از پیش به امر قطعه‌سازی توجه کنیم و با نگرش به افق‌های دور در این زمینه برنامه‌ریزی طولانی مدتی داشته باشیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: بایستی ضمن پیاده کردن سیاستگذاری جدید از طرح و روش‌های نوین بهره‌گیری کنیم و از روزمرگی پرهیز کنیم که این امر خلاف سفارشات پیامبر اکرم(ص) است.

وی تصریح کرد: معاونت آماد و پشتیبانی نبض تپنده نیروی هوایی ارتش است که بایستی ضمن فعال‌تر کردن اتاق‌های فکر به تجزیه و تحلیل وضع موجود و برنامه‌ریزی برای آینده توجه کند.

همچنین در ابتدای این مراسم امیر وحید شیبانی معاون آماد و پشتیبانی نیروی هوایی ارتش ضمن ارائه گزارش درخصوص معاونت‌های آماد یگان‌های تابعه نهاجا، گفت: این همایش هر ساله به منظور تجزیه و تحلیل وضع موجود و برنامه‌ریزی برای آینده برگزار می‌شود.

وی افزود: امسال برخلاف سالهای قبل، این همایش را به صورت میدانی برگزار کردیم و معاونین آماد و پشتیبانی یگانها از پژوهشکده الکترونیک و دیگر بخشهای معاونت و پشتیبانی بازدید کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از طریق تسریع در نهضت قطعه سازی، همکاری با سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در خصوص ساخت تسترها و بهره‌گیری از تجربیات پیشکسوتان به طور کامل قطعات مورد نیاز نیرو را تامین کرده‌ایم.

در پایان با حضور امیر خلبان شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش از سه یگان برتر در حوزه نگهداری و تعمیر تجهیزات سامانه‌ها، آماد و ترابری و همچنین 3 پژوهشگر برتر حوزه آماد و پشتیبانی تجلیل به عمل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس