کد خبر 206677
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۸

بعداز مدت ها کش و قوس مدیرعامل جدید پست بانک مشخص شد.

به گزارش مشرق، ابراساس این گزارش، آخرین تحولات این شرکت مشمول اصل ۴۴ حکایت از آن دارد که چهارشنبه گذشته با برگزاری جلسه معارفه ای در وزارت اقتصاد،حسنعلی ضیایی به عنوان مدیر عامل جدید پست بانک جانشین حسن محبیان عراقی شده است.

ضیایی از تیر۸۶ تا اسفند ۸۷ مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بود و سوابقی چون مدیرعاملی صندوق بازنشستگی کشوری دارد.محبیان عراقی هم که قبل از حضور در پست بانک،مدیرعامل شرکت پست بود،با حکم وزیر وقت وزارت ارتباطات ازدی ۸۹ تا اواخر سال گذشته مدیریت پست بانک را به عهده داشت.پیش ازاین ودر۲۰ اسفند مرتضی دستجانی فراهانی به عنوان سرپرست این شرکت معرفی شده بود.

از قرارمعلوم این تصمیم وانتخاب اواخر سال گذشته توسط هئیت مدیره جدید گرفته شده ولی معرفی مدیرعامل درسال جاری رخ داده است.همچنین به گفته دو منبع موثق ضیایی طی روزهای گذشته در محل پست بانک حاضر شده وامور این شرکت را به عهده گرفته است.

برپایه این گزارش،با برگزاری مجمع فوق العاده ایی در۲۶مرداد ۹۱، وزارت اقتصاد به نمایندگی از دولت،دو شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت گیلان و آذربایجان شرقی ، مدیریت سرمایه گذاری بانک ملی ایران به همراه شرکت سهامی بیمه ایران ، ۵ عضو حقوقی هیئت مدیره پست بانک را تشکیل دادند.سپس صلاحیت مرتضی دستجانی فراهانی، حسن علی ضیایی و حمزه پور توسط بانک مرکزی تایید شد تا زمینه تشکیل جلسات هیئت مدیره فراهم شود.

منبع: بازار و سرمایه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده