کد خبر 205213
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۱

تلویزیون دولتی کره شمالی امروز تصاویری پخش کرد که در آن سربازي مي‌گويد: آنچه در شبه جزیره کره مهم است این نیست که آیا جنگ می‌شود با نه بلکه مسأله این است که آیا امروز رخ می‌دهد یا فردا. اوضاع اکنون شبیه شرایط پیش از انفجاری عظیم است و هر دقیقه و ثانیه مهم است. ما آماده حرکت و منتظر دستور هستیم.

به گزارش مشرق، تلویزیون دولتی کره شمالی تصاویری پخش کرد که در آن نظامیان این کشور به سگ های تربیت شده آموزش نظامی می دهند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، در این تصاویر سگ های آموزش دیده با پرش از موانع و عبور از میان آتش به مترسک هایی که لباس نظامی بر تن و تصویر کیم کوانگ جین، وزیر دفاع کره جنوبی، را بر چهره دارند حمله می کنند.

در ادامه با سربازی از ارتش کره شمالی مصاحبه می‌شود و او وزیر دفاع کره جنوبی را فردی «معیوب» خطاب می‌کند که «حتی لیاقت تبدیل‌شدن به هدف» را ندارد.

تلویزیون کره شمالی در ادامه با سرباز دیگر مصاحبه می‌کند که وقوع جنگ در شبه‌جزیره کره را امری قطعی می‌داند و مي‌گويد: «همان طور که می‌دانید، آنچه در شبه جزیره کره مهم است این نیست که آیا جنگ می‌شود با نه بلکه مسأله این است که آیا امروز رخ می‌دهد یا فردا. اوضاع اکنون شبیه شرایط پیش از انفجاری عظیم است و هر دقیقه و ثانیه مهم است. ما آماده حرکت و منتظر دستور هستیم.»


نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • ۱۶:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
    0 0
    واویلا واویلا بزن یکی دیگه واویلا واویلا بزن شتک بشه واویلا واویلا مرگ بر امریکا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس