دولتی که در آینده می آید به طور حتم باید با برنامه باشد تا بدین وسیله بتواند به نحو مطلوب خواسته های مردم را عملیاتی کند.

به گزارش مشرق، علی اکبر ولایتی از اعضای ائتلاف سه گانه اصولگرایان است که در کنار حداد عادل و محمد باقر قالیباف به انتخابات یازدهم ورود پیدا خواهد کرد.

علی اکبر ولایتی چندی پیش در نشست خبری خود با تاکید بر پایبندی به ائتلاف سه گانه از ادامه همکاری خود با اعضای ائتلاف خبر داد و در این خصوص گفته است: همکاری‌های بنده و جناب آقای قالیباف و آقای حداد ادامه خواهد یافت تا شخصی که بیشترین صلاحیت را برای احراز ریاست جمهوری دارد، که حتی ممکن است خارج از این سه نفر باشد انتخاب شود.

_ من، قالیباف و حداد عادل هرسه به ائتلاف پایبند هستیم

علی اکبر ولایتی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من، قالیباف و حداد عادل هرسه به ائتلاف پایبند هستیم و تا آخر نیز این اتحاد باقی می ماند تا در نهایت یک نفر از میان این جمع به عنوان کاندیدای اصولگرایان معرفی شود.

 
وی ادامه داد: امکان نخواهد داشت که ائتلاف رها شود و اصولگرایان هریک در نقطه ای خاص فعالیت خودرا دنبال کنند بلکه هر سه نفر تا آخر با یکدیگر متحد هستیم.
 
_ اولین بار است که  در کشور افرادی بدون وابستگی گروهی متحد شده اند

مشاور رهبری در امور بین الملل اضافه کرد:  اولین بار است که  در کشور سه نفر بدون وابستگی گروهی و حزبی بایکدیگر متحد شده اند تا با روشنگری در میان مردم و در صورت کسب رای ملت در نهایت یکی از آنها رئیس جمهور کشور شود.
 
ولایتی تاکید کرد: هرکدام از سه عضو ائتلاف که در نهایت به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری معرفی شوند همکاری و حمایت دو نفر دیگر رابه همراه خواهد داشت.

_ تیم آینده کاندیدای ائتلاف معرفی می شود

وی یادآور شد: در راستای موفقیت بیشتر ائتلاف، همکاران و تیم آینده در صورت کسب عنوان ریاست جمهوری، به مردم معرفی می شوند تا ملت بدین وسیله بتوانند اصلح ترین فرد و تیم همراه آن را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنند.

 مشاور رهبری در امور بین الملل سپس بیان کرد : دولتی که در آینده می آید به طور حتم باید با برنامه باشد تا بدین وسیله بتواند به نحو مطلوب خواسته های مردم را عملیاتی کند.
 
ولایتی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در ائتلاف "ولایتی، قالیباف و حداد عادل" دولتی تشکیل می شود که پیرو ولایت فقیه باشد، دارای ثبات مدیریت باشد، بتواند بین قوای سه گانه همدلی ایجاد کند و برعکس برخی دولت ها وزرا به راحتی عوض نشوند.

وی در مورد لیست افراد موجود در کابینه ائتلاف نیز بیان کرد: افرادی که سابقه منفی داشته باشند و علیه نظام اقداماتی را انجام داده باشند نمی توانند در جمع اصولگرایان قرار کیرند زیرا که اصولگریان پیرو خط ولایت فقیه هستند.

مشاور رهبری در امور بین الملل عنوان کرد: در صورتی که ائتلاف به این نتیجه برسد که آرا مردم به فردی خارج ار ائتلاف بیشتر است به طور حتم در صورتی که آن شخص پیرو ولایت فقیه و اصولگرا باشد به سمت آن فرد می رویم.

 _ اصلی ترین نقطه قوت دولت کنونی تحرک و تلاش آن است
 
ولایتی تصریح کرد: هر فردی که تجربه، تعهد و توانمندی خود را به شکل مناسب به  مردم نشان داده باشد به طور حتم  می تواند مورد قبول ملت قرار گیرد و آرای لازم برای ریاست جمهوری را کسب کند.
 
وی اظهار داشت: هر فردی که در نهایت رای ملت را کسب کند و به عنوان رئیس جمهور ایرانی اسلامی انتخاب شود مورد حمایت ائتلاف "ولایتی، قالیباف،حداد عادل" قرار می گیرد.
 
مشاور رهبری در امور بین الملل در خصوص نقاط قوت دولت کنونی نیز گفت: مناسب بودن تحرک، اصلی ترین نقطه قوت دولت کنونی است زیراکه دولت هم اکنون با انجام سفرهای مختلف به نقاط گوناگون کشور از نزدیک با مشکلات مردم آشنا می شود.

 انتخاب دوره یازدهم ریاست جمهوری مهم ترین موضوع در تاریخ ایران

وی همچنین در جمع سران عشایر جنوب کشور اظهار داشت: انتخاب دوره یازدهم ریاست جمهوری مهم ترین موضوع در تاریخ ایران است زیرا که کشور در هیچ دوره ای به قدرت امروز نبوده است.

وی تاکید کرد: امروزه هیچ مسئله ای در منطقه بدون حضور و دخالت جمهوری اسلامی ایران قابل حل شدن نیست که این موضوع نشان دهنده نقش موثر ایران است.

مشاور رهبری در امور بین المل تصریح کرد: مردم ایران در زمان جنگ و انقلاب از جان و مالشان برای حفظ نظام استفاده کردنداز این رو حفظ چنین اقتداری در صحنه خارجی و داخلی نیاز به توانمندی و خرد جمعی دارد.

 ولایتی عنوان کرد: هم اکنون در داخل کشور به دلیل برخی بی تدبیری ها و تحریم ها مشکل اساسی اقتصادی به وجود آمده به گونه ای که معیشت مردم خدشه دار شده است.

وی افزود: حل این مشکل در سایه مجاهدت اقتصادی و یا اقتصاد مقاومتی است به گونه ای که وابستگی به نفت باید قطع شود که این موضوع نیازمند حضور دولتی قوی و توانمند در زمینه داخلی و خارجی برای مواجهه با چنین مشکلاتی است.


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 7
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • طبری ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۸
  0 0
  مشاهده آخرین اخبار انتخابات ریاست جمهوری
 • ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۸
  0 0
  هم اکنون در داخل کشور به دلیل برخی بی تدبیری های مصلحتی و تحریم ها مشکل اساسی اقتصادی به وجود آمده به گونه ای که معیشت مردم خدشه دار شده است.
 • علی تنکابنی ۱۴:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۸
  0 0
  حامی دکتر سعید جلیلی
 • عماد ۱۸:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۸
  0 0
  انشاالله آقای ولایتی که فردی آزمون پس داده و قابل اعتماد هستن این سکان رو به دست بگیرند
 • کربلا ۰۷:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۹
  0 0
  شاهکاره خداخیرش بده
 • ۰۰:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۱
  0 0
  اصلاح طلبان حضوری جدی به منظور کسب کرسی در انتخابات نخواهند داشت، اشخاصی از اصلاح طلبان که نشان دار سیاسی هستند و در فتنه 88 آتش بیار معرکه بودند، بیش از آنکه نگران رد صلاحیت شان از سوی شورای نگهبان باشند، نگران بی اعتمادی مردم هستند، یکی از این افراد در جلسه ای گفته من قبلاً بیست میلیون رای داشتم، حالا اگر بیایم و سه میلیون رای بیاورم آبروی من می رود! و واقعاً هم بدانند که آبرویشان رفته است، چرا که مردم یک کینه ای از کسانی به دل دارند که تلاش کردند در سال 88 منافع ملی را به خطر بیاندازند
 • ۰۰:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۱
  0 0
  جلیلی رو عشقه لبیک یا خامنه ای

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس