رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد درباره امکان حضورش در انتخابات ریاست جمهوری گفت: این مسئله موضوعیتی ندارد که من درباره آن صحبت کنم.

به گزارش مشرق، اسفندیار رحیم‌مشایی رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد در پایان نشست هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره اظهارنظرها و نقل قول‌هایی که از وی درباره حضور در انتخابات مطرح می‌شود،گفت: آیا بحث انتخابات موضوعیتی دارد که من درباره آن صحبت کنم.

وی درباره اینکه آیا مطرح شدن شعار «زنده‌باد بهار»باز کردن بحث انتخابات توسط آقای رئیس‌جمهور است یا خیر افزود: اصلاً بحث تبلیغات انتخاباتی چه چیزی هست؟

رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد درباره اینکه منظور رئیس‌جمهور از بحث «زنده باد بهار» چه بود؟ گفت: منظور رئیس‌جمهور از زنده‌باد بهار امام زمان(عج) است. همانگونه که در مورد ایشان آمده است السلام‌عیلک یا ربیع‌الانام.

بقایی: جدایی‌ام از هیات ایرانی در سفر مصر حرف مفت است

حمیدبقایی معاون اجرایی رییس‌جمهور هم در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به خاطر دارم که در سال 57 چه شور و شوقی میان مردم بود و امروز هم که در سال 1391 هستیم و همان شور و شوق در میان مردم وجود دارد. در حقیقت 22 بهمن، یوم‌الله است.

بنا بر گزارش فارس، خبرنگاری به بقایی گفت "شنیده شده شما در سفر به مصر در بدو ورود از هیات جدا شده‌اید و زمان برگشت دوباره به هیات برگشتید" که بقایی پاسخ داد: اینها حرف مفت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • محمد ۱۶:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۵
    0 0
    اره منم باور کردم ؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس