وقتی در نظرسنجی‌ها مشخص شد که 60 درصد آراء متعلق به 3 نفر است، تصمیم گرفتیم ائتلاف کنیم و در نهایت 2 نفرمان تصمیم بگیریم برای خدا کاندیدای ریاست جمهوری نشویم.

به گزارش مشرق، غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه) طی سخنانی در سومین گردهمایی بزرگ حقوقدانان بسیجی، در پاسخ به پرسش یکی از حضار درباره لزوم وحدت اصولگرایان و همچنین ائتلاف سه نفره اصولگرایان، اظهار داشت: وحدت یک امر عقلانی و دینی و شرعی است و هرجا که از وحدت فاصله گرفتیم، خسارت آن را داده‌ایم؛ اما انتخابات ریاست جمهوری با انتخابات مجلس متفاوت است.

در ادامه صحبتهای حداد عادل را به نقل از خبرگزاری ها می خوانید:

60 درصد آراء متعلق به ائتلاف 3نفره است/ در نهایت 2 نفر تصمیم می‌گیریم برای خدا کاندیدا نشویم

وی افزود: انتخابات ریاست جمهوری شخص محور است و جریانات سیاسی و احزاب به دشواری می‌توانند برای رسیدن به یک فرد در انتخابات ریاست جمهوری به توافق برسند؛ در انتخابات مجلس در دوره نهم هرکاری انجام دادیم تا جبهه پایداری به جبهه متحد اصولگرایان ملحق شود، نشد، اما در انتخابات ریاست جمهوری کار دشوارتر است.

نماینده تهران در مجلس ادامه داد: به همین دلیل ما با تجربه‌ای که از قبل داشتیم فکر کردیم چرا جریانات در این زمینه تصمیم بگیرند؟ ما خودمان اگر ائتلاف کنیم، بهتر می‌توانیم به نتیجه برسیم؛ وقتی در نظر سنجی ها مشخص شد که 60 درصد آراء متعلق به این 3 نفر است، تصمیم گرفتیم ائتلاف کنیم و در نهایت 2 نفرمان تصمیم بگیریم برای خدا کاندیدای ریاست جمهوری نشویم.

حدادعادل تاکید کرد: فعلاً 3 ماه است که حول این محور با هم گفت‌و گو می‌کنیم و امیدواریم این تجربه ناموفق نباشد و ساز و کاری پیدا کنیم که بشود از این ائتلاف به وحدت برسیم.

وی اضافه کرد: قبول داریم که رقبای اصولگرایان مایل به تکثر اصولگرایان هستند هرچند ما هم مایلیم در آنها تکثر وجود داشته باشد؛ این امر پنهانی نیست ، باید دید می‌خواهیم خودمان را پیش بیندازیم یا دلمان برای انقلاب می‌سوزد، اینجا میدان امتحان است.

رئیس مجلس در دوره هفتم پارلمان در بخش دیگری از سخنانش متذکر شد: جبهه پایداری اصرار دارد که به دنبال کاندیدای اصلح است، ما هم می‌گوییم خدا کند اصلحی وجود داشته باشد که مورد قبول همه باشد اما اگر یک اصلحی بود که رای نداشت آنوقت چکار کنیم ، نکند هیچ اصولگرایی در هیچ سطحی از اصولگرایی ، موفق نشود.

وی با ذکر این نکته که تصمیم گیری در عالم سیاست بین خوب و بد نیست ، تصریح کرد: احساس ما این است که این توافق 3 نفره توده مردم متدین را تا حدی خوشحال کرده است و دلسوزان انقلاب هم آرامش پیدا می‌کنند و امیدواریم بتوانیم الگوی جدیدی از تعامل در عرصه سیاست به جامعه تزریق کنیم و شاید مبنایی شود برای کارهای دیگر.

حدادعادل همچنین تأکید کرد: در حال بحث هستیم که چطور می‌شود از بین این سه نفر یک نفر کاندیدای ریاست جمهوری شود، البته درب ائتلاف سه گانه بسته نیست و اگر کسی در نظر سنجی‌‌ها رأی بالایی داشت و اصولگرا هم بود، می‌تواند به این ائتلاف بپیوندد؛ کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری ارث پدری هیچ کس نیست.

وی در پاسخ به پرسشی درباره لفظ ائتلاف 2+1، گفت: این اتفاق یک توافق سه گانه است و نامگذاری آن به نام 2+1 توسط روزنامه‌ها و رسانه‌ها صورت گرفت.

حدادعادل در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره جلسه روز گذشته مجلسی‌ها با رئیس جمهور، گفت : جلسه دیروز با آقای احمدی نژاد به خیر گذشت، این بهترین توضیح است و بیش از این از بنده نخواهید.

نماینده تهران در مجلس در ادامه در پاسخ به پرسش یکی از حاضران گفت: ما با کسی دعوا نداریم، گناه ما این است که شاه را از کشور بیرون کردیم و می‌خواهیم مملکتمان را خودمان اداره کنیم؛ شما افراد تحصیل کرده و اهل تجزیه و تحلیل هستید، می دانید که بدست آوردن استقلال سخت است اما نگهداشتن آن سخت‌تر است ، جرم ما این است که دست استکبار را از این مملکت کوتاه کردیم.

وی ادامه داد: به لطف خدا عقب نشینی نمی‌کنیم و رهبرمان هم با قدرت ایستاده و مانند امام(ره) با صلابت از استقلال کشور دفاع می‌کنند.

هم در مجمع تشخیص مصلحت نظام و هم در مجلس حقوقدان کم داریم

 به گزارش مشرق، حداد عادل در ادامه اظهارداشت: شرایط امروز رشته حقوق در جامعه ما از تاریخ گذشته آن جدا نیست؛ تا قبل از دوران تجدید، حقوق با عنوان یک رشته دانشگاهی و یک تخصص حکومتی مطرح نبوده است.

وی افزود: عقد‌ها، سندها و قراردادها طبق عرف نزد علمای بلاد یک سندیتی پیدا می‌کرد و معتبر می‌شد اما با ظهور تجدید در ایران و مشروطیت، رشته حقوق و تحقق در نظام قضائی در ایران، یک مسئله مهمی شده است؛ مسئله ایجاد عدلیه جدید در جامعه بین نیروهای متدین و عرفی و حکومت پهلوی اول این بوده که چگونه این نظام قضائی را از آن دوران قدیمی خارج کنند، موضوع تأسیس وزارت دادگستری خیلی عمیق‌تر و مفصل تر بوده است.

حداد عادل تاکید کرد: مردم متدین در دوران پهلوی اول تا حدود سال 1320 ، سراغ رشته‌های دانشگاهی عموماً نمی‌رفتند و متدینین معمولاً سراغ پزشکی و گاهی هم سراغ رشته‌های مهندسی می‌رفتند، اصلاً ادبیات فارسی برای مردم مهم نبوده است، یک وزارت دادگستری و وزارت دارایی هم بود که در آن زمان اشتغال در این دو وزارتخانه مصداق بارز عمل ظلم و جور بوده است؛ شاید خیلی ها حقوق می‌خواندند ولی بعد از فارغ التحصیلی وارد عدلیه نمی‌شدند و شغل دیگری را انتخاب می‌کردند.

حداد عادل در ادامه سخنانش یادآور شد: مردم از ما بعنوان مدافعین انقلاب اسلامی انتظار دارند که یک قوه قضائیه سالم داشته باشیم، ظلم نکردن، تقوا و مدیریت می‌خواهد، انتظار بحق مردم این است که قوه قضائیه ما سالم باشد و کمال اول حکومت اسلامی، تحقق عدل است.

وی با بیان اینکه هرچه ما اهتمام به تربیت قضات و حقوقدانان با تقوا و متدین داشته باشیم ، یک کار انقلابی انجام دادیم و این یک وظیفه اسلامی بر عهده ماست، خاطرنشان کرد: نیاز به حقوقدان برای نشان دادن چهره پاک و عدل پرور این نظام یکی از واجبات است و از تقاضاهای ضروری و انکار ناپذیر مردمی است که پای این انقلاب ایستاده‌اند.

حدادعادل با ذکر این نکته که ما در سطوح کلان کشور هم بیش از این‌ها احتیاج به حقوقدان داریم، گفت: هر مسئله‌ای دارید ، بالاخره باید در قالب حقوق شکل بگیرد و تثبیت و تدوین شود ؛ مسئله حقوق در روابط بین الملل نیز بسیار مهم است، همه سیاستمداران در هر جایی که کار می‌کنند، باید به سخنان حقوقدانان توجه داشته باشند، کاری که مجلس انجام می‌دهد در درجه اول یک کار حقوقی است؛ قانون نویسی و عبارت پردازی در متون حقوقی یک تخصص بسیار ظریفی است و باید نمایندگان مجلس شم حقوقی داشته باشند.

نماینده تهران در خانه ملت با اشاره به مسئله حقوق بشر که همواره توسط استکبار جهانی بعنوان ابزاری برای مقابله با جمهوری اسلامی مورد استفاده قرار می‌گیرد، توضیح داد: موضوع حقوق بشر عرصه‌ای است که باید حقوقدان مسلمان متفکر و مسلط وارد میدان شود و از این نظام دفاع کند وگرنه شاهدید که چه تصویری از نظام جمهوری اسلامی ایران توسط استکبار جهانی نشان داده می‌شود؛ جایگاه حقوقدانان در کشور بسیار مهم است و ما هم در مجمع تشخیص مصلحت نظام و هم در مجلس، حقوقدان کم داریم.

وی افزود: توجه کنید به این خلا و کمبود و فقدان حقوقدان حرفه‌ای در کشور، این امر مطلبی است که برای همه محسوس نیست ولی اثرش را در دنیا می‌گذارد ، ما به حقوقدان به معنی فنی کلمه همچنان نیاز درایم و حقوق رشته‌ای است که شاید بیش از علوم سیاسی ، رهبران کشورها حقوقدان هستند چرا که حقوقدانان در اداره کشور نقش مهمی دارند.

حداد عادل در خاتمه خاطرنشان کرد: کاری کنید که رشته و شغل حقوقدانی در جمهوری اسلامی ایران در جایگاه مناسب خودش قرار گیرد و شأن خودش را حفظ کند، تلاش کنید برای اینکه در این نظام، حقوقدان جایگاه شایسته خودش را پیدا کند.

اظهارات عسگراولادی موضع اصولگرایان نیست/ رای قابل‌توجه؛ شرط پیوستن به ائتلاف سه‌نفره

به گزارش مشرق، غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این همایش در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوالی درخصوص جلسه روز گذشته مجلس که با حضور احمدی‌نژاد همراه بود، گفت: جلسه بدی نبود و بعضی نگرانی‌هایی که قبلا پیش‌بینی می‌شد، به وجود نیامد.

وی با بیان اینکه رئیس‌جمهور و نمایندگان در این جلسه به ایراد سخنرانی پرداختند، افزود: اگر رئیس‌جمهور در مجلس می‌ماند، بهتر بود.

مشاور عالی مقام معظم رهبری درباره دعوت دولت از نمایندگان برای سه‌شنبه هفته آتی و اینکه آیا این جلسه شبیه جلسه روز گذشته خواهد بود، گفت: زود است در این باره اظهارنظر کنیم؛ به هر حال نفس همکاری مجلس و دولت برای رفع مشکلات کشور مفید است. درباره این جلسه نیز این‌طور برداشت می‌شود که قرار است رئیس جمهور پای صحبت نمایندگان بنشیند تا نبودن دیروزشان جبران شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها که در اظهارات دیروز رئیس‌جمهور نیز بدان اشاره شد نیز گفت: مجلس حتما پیشنهادات رئیس‌جمهور را بررسی می‌کند اما بحث در اجرا شدن یا نشدن قانون نیست. بحث در چگونگی اجرایی شدن است. اختلاف نظر مجلس و دولت در این است که یارانه چقدر باشد و چه مقدار به تولید و چه مقدار به خانوارها اختصاص داده شود.

حداد عادل افزود: ادامه هدفمندی یارانه‌ها مورد تایید مجلس است و تغییرات در آن نیز محتمل است. اما باید مطمئن شد که دولت به قانون مجلس عمل می‌کند.

رئیس فراکسیون اصولگرایان در پاسخ به اظهار نظر یکی از نمایندگان در خصوص پیوستن محسن رضایی به ائتلاف سه نفره نیز گفت: فرد باید برای ورود به ائتلاف رای قابل توجه داشته باشد. در درجه اول نیز خود شخص باید بخواهد و کسی نمی‌تواند از جانب کس دیگری پیشنهاد دهد.

وی درباره اظهار نظر عسگراولادی در خصوص فتنه‌گران و اینکه آیا این موضع اصولگرایان است، اظهار داشت: عسگراولادی به صراحت گفته که این مواضع موضع حزب موتلفه نیست چه برسد به اینکه موضع همه اصولگرایان باشد.


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 80
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 21
 • ایرانی ۱۳:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل رئیس جمهور حداد عادل
 • زاگرس نشينان ۱۴:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  همه با هم به دكتر محسن رضايي منجي بحران هاي اقتصادي و امنيتي و فرهنگي ايران راي مي دهيم
 • میترا ۱۵:۰۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  60 درصد آراء متعلق به ائتلاف 3نفره است.
 • انسان ۱۶:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  انشا الله به حول و قوه الهی کاندید شدن یک نفر از این ائتلاف باعث شکسته شدن آراء آنها بشه و آقامون جلیلی رای بیاره...
 • سر باز گمنام ۱۶:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  فقط حداد عادل
 • محمد ۱۷:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  با سلام از آقای حداد عادل انتظار نمی رفت این حرف را بزنند ایشان هم شده اند موسوی دوم ؟ موسوی یک ساعت پس از رای گیری اعلام کرد آرا متعلق به من است اما آقای حداد پنج ماه قبل انتخابات می گوید 60 درصد مال ما سه نفر است . آقای حداد این موضوع را از کجا در آورده اید ؟ درست است که الان نظر سنجی هایی می شود اما 5 ماه مانده به انتخابات که هنوز فضا انتخاباتی نشده و مردم شناختی روی کاندیدا ها ندارند چه نظر سنجی چه کشکی؟
 • ۱۷:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  جناب حداد شما که شاگرد دکتر نصر بوده اید و لا اقل اصطلاحات فلسفه و منطق به گوشتان خورده بعید است بعید است که نتیجه بگیریداگر مجموع سه نفرتاتان 60% آراء را دارید در صورت کنار رفتن دو نفر ، نفر باقیمانده هم همان 60% را خواهد داشت مگر...
 • ۱۷:۱۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  خدا شفات بده
 • عبدالله ۱۷:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  اگر بناست از میان این سه نفر یکی انتخاب بشه،بنظرم اقای حداد اصلح تره
 • ۱۷:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  چه خبرته یه کم یواش عروسک، هنوز خیلی مونده با این سرعت خسته میشی
 • امیر ۱۷:۳۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  فقط شخصی مثل حداد عادل است که می تواند ما را از این وضع نابسانان مالی و اقتصادی درآورد . حداد عادل مرد دانا و با تجربه ای است .
 • سید یاسر ۱۷:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  اگه همینطور یکی زنده باد مشایی می نوشت تایید میکردید؟ اگه تایید میکردید پس : زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز زنده باد مشایی عزیز
 • ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  شوخی میکنی؟
 • ۱۸:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  اینو خوب اومدی هم اصلاح طلب هم ی چیزی بارشه
 • ۱۸:۰۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  اگه قالی باف کاندیدا بسه من از ایران میرم....
 • ۱۸:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  خوب به حمدالله که تکلیف ریاست جمهوری هم مشخص شد، برویم پی کارمان منتهی یک سوالی که اینجا مطرح می شود که این 60 درصد با فرض رد صلاحیت چهره های شاخص اصلاح طلبان است یا که نه؟
 • امید 17ساله ۱۸:۰۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  اسمشو بزاریم اعتماد به نفس یا اعتماد به سقف؟؟!!
 • ۱۸:۳۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  بی جنبه.... فرهنگ نظر نوشتن هم نداری. بیچاره حداد با این حامیاش....
 • ۱۸:۵۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  گزينه اى كه جمع تمامى اضلاع اصولگرايى بوده و ظرفيت رأى اورى بالا دارد فقط ابوترابى است
 • ناشناس نیستم ۱۸:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  همه دوستانی که احساس تکلیف میکنن(!)کاندید شن تا خوب رای ملت بشکنه ...
 • ۱۸:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  60درصدازکدام درصدجناب حداد
 • مهدوی ۱۹:۰۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  منم از بوشهرم اگه حداد عادل کاندید بشه با جون و دل براش تبلیغ میکنیم واقعا فرد بالیاقت و مومن و کاردانیست
 • بابک ۱۹:۰۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  نفر دیگری غیر از این سه نفر رئیس جمهور خواهد شد
 • ۱۹:۰۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  فقط فقط فقط فقط فقط فقط فقط فقط فقط فقط مشاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
 • ۱۹:۰۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  یعنی این آقایون هنوز بعد 30 سال نفهمیدند که مردم در انتخاب به این احزاب و ائتلاف ها ومحاسبات توجه نمی کنند. فرق اخمدی نژاد با این سیاسیون فهمیدن این نکته است
 • هادی ۱۹:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  مهم نیست که دونفر از سه نفر برای خدا نیایند مهم اینکه نفر سوم برای خدا بیاد!!!
 • دانشجو ۱۹:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  فقط سعید جلیلی فقط جبهه پایداری
 • ۱۹:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  مورچه چيچيه كه كله پاچش باشه
 • عاقل ۱۹:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  همتون جوگیرین بنده خدا باشید نه خلق اینقدر هم به آدم ها وابسته نباشید
 • سيد مهدي ۱۹:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  من نميدونم سيد ياسر چه خيري از مشايي ( عليه .......)ديده كه اينقدر مشتاقشه زنده باد حداد عادل عزيز
 • یک دوست ۱۹:۴۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  دوستان عزیز بیاید کمی از گذشته درس بگیریم . از حالا شروع نکنیم قلانی و فلانی و به هر قیمتی حتی اگه مبانی انقلاب رو زیر سؤال برد ازش دفاع کنیم . خواهشا منطقی باشیم و به این جمله حضرت علی (ع) عمل کنیم که: افراد را با حقیقت بسنجید و نه حقیقت را با افراد . فکر گرا باشیم و نه فرد گرا. والعاقبه للمتقین
 • دلسوز ۱۹:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  براي همتون متاسفم
 • گناهکار ۲۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  جاهل را نمیبینی مگر در افراط یا در تفریط امام علی روحی فداه
 • ۲۰:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  اقای ولایتی انسانی ولایی، معتدل، با بکگراند روشن و نه مبهم و باسواد.ما الان به کسی نیاز داریم که موجب ارامش تو کشور بشه.
 • ۲۱:۱۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  یک نام بزرگ را فقط یک بار باید نوشت: هاشمی رفسنجانی
 • ۲۱:۳۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  منظورشان در خواب بوده دیگه ؟؟
 • ۲۱:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  شتردرخواب بيند پنبه دانه
 • محسن ن ۲۱:۴۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  فقط تبلیغ ما رو درج نمیکنین.مشرق جان داشتیم:d
 • ۲۱:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  خدایی خوب بازیتون دادن..........................
 • ۲۲:۱۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی دکتر جلیلی
 • ۲۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید علی
 • یدی ۲۲:۲۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  فقط جلیلی وبس
 • ۲۲:۳۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  راي ما به يار صديق ولايت دكتر اسدالله بادامچيان دكتر اسدالله بادامچيان دكتر اسدالله بادامچيان دكتر اسدالله بادامچيان دكتر اسدالله بادامچيان دكتر اسدالله بادامچيان دكتر اسدالله بادامچيان دكتر اسدالله بادامچيان دكتر اسدالله بادامچيان دكتر اسدالله بادامچيان دكتر اسدالله بادامچيان دكتر اسدالله بادامچيان دكتر اسدالله بادامچيان
 • ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  جناب آقای حداد شوخی میکنند.
 • ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  بهترین تیم رئیس جمهور حداد عادل معاون اول قالی باف ، این بهترین تیم ریاست جمهوری در طول تاریخ انقلاب خواهد بود
 • ۲۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  حداد عادل رئیس جمهور و قالی باف معاون اول ، این بهترین تیم اجرائی در طول تاریخ انقلاب خواهد بود
 • ۲۲:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  منظورشان در خواب بوده دیگه ؟؟
 • حسين ۲۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  فقط سعید جلیلی
 • ۲۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  شما انگار فرق نظر سنجی با انتخابات رو نمی دونی ؟ آقای حداد صراحتا اعلام کرده اند که علت ائتلاف این سه نفر نتیجه نظر سنجی ها بوده حالا شما می تونی نتیجه نظر سنجی را قبول نداشته باشی یا معتقد باشی زمان انتخابات دیگه جواب نظر سنحی این نیست اما این چه ربطی به نتیجه انتخابات داره ؟ آدم هر چیزی رو که به هر چیزی ربط نمی ده آخه گودرز چه ربطی به شقایق داره
 • محسن کریمی ۲۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  فقط محسن رضایی مرد اخلاق و حماسه
 • ۲۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  فقط موسوی یا کروبی
 • ستاره ۲۳:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
  0 0
  آقای دکتر ولایتی بهترین گزینه برای حل مشکلات بزرگ سیاسی و اقتصادی و ... کشور است.ولایتی کوه علم و تجربه است.پس برای آبروداری در دنیا این بار یک رییس جمهور فکور و فهیم را به پاستور میفرستیم.
 • میترا ۰۰:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  مشرق ! چرا کامنتای منو ابتر میذاری ؟؟؟ من کی اینجوری نوشتم ؟؟ اینکه 180 درج با نظر من مخالفه . داشتیییییم؟؟؟؟
 • سيد هادي ۰۰:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  بخشد اينو ميگم اولا سايت را محل تبليغات نكنيد ثانيا تا حالا كي مي دونه كه كي كانديد ميشه!!!!!!!!!! البته از همه گزينه ها بهتر محسن رضايي هستش. به 2 دليل اولي اينكه از اقتصاد يه چيزهايي سرش ميشه دومي هم اينه كه مديريت بحران داشته پس خودشو نمي بازه ماسواي سابقه قبلي خودش هم آدم منطقي و سر خوش و شعاردهي نيست بقيه كانديدا ها حتي نمي تونن خودشون رو تو 4 سال آينده پيدا كنن چه برسه مديريت كشور فقط محسن رضايي
 • لنکرانی ۰۱:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  دکتر تهرانی مومن نخبه با ایمان موفق
 • تهرانی ۰۲:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  دکتر لنکرانی مومن نخبه با ایمان موفق
 • پارسا ۰۸:۵۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  فقط مهندس شیخ زاده برای ریاست جمهوری مناسب است
 • فرمانده عملیات ۰۹:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  سلام همسنگر هرکدوم از این اقایون که میان فقط گوش به فرمان امیر قافله باشند.
 • ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  رهبری فرمودند کسانی که سابقه کار اجرایی کلان ندارند نیایند
 • ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  باعث خوشحالی است، این همه هیجان آن هم 5ماه مانده،خودش گویای انتخابات سالم وآزادوبانشاط است.تابسوزدهرآنکه نتوانددید
 • ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  فقط دکتر جلیلی
 • ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  مرگ بر ضد ولایت فقیه
 • دوست آشنا ۱۳:۰۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  این سه بزرگوار(حداد-قالیباف -ولایتی)چهره های متعادل وخوب وبخصوص مالک اشتران زمانه خود هستند تند روی دیگه بس است از انتخاب یکی از این دو بزرگوار بعنوان رئیس جمهور وتشکیل کابینه از بین این عزیزان که انصافا امتحانات خود را تمام عرصه های انقلاب نشان داده ،مردم نه تندرو میخواند نه کند رو ،دلسوز برای انقلاب ورهبری وازهمه مهمتر واساسی وضعیت معیشتی مردم همیشه درصحنه انقلاب ، تورابخدا مردم را ناامید نکنید مردم عاشق انقلاب ورهبری اند به امید حضور حداکثری مردم در انتخابات وپیروزی افراد دلسوز به نظام ورهبری وامت اسلامی ایران - یاعلی
 • ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  به نظر می رسه که تیمی مرکب از دکتر حداد عادل، قالیباف و سعید جلیلی گزینه خوبی برای اداره امور اجرائی کشور باشه...
 • امید 17ساله ۱۴:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  ناشناس آفرین ، درود بر هاشمی بزرگ!
 • ۱۵:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  رییس جمهور فقط آقای باقری معاونِ آقای جلیلی . کشور به بنیه و پتانسیل جوانان و نیرو و قوه کاری جوانان نیاز دارد
 • علی ۱۵:۴۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  ببخشید با افتضاحی که اصلاح طلبان در روز عاشورای 88 بر جای گذاشتند مگه روشون میشه بازم بیایند؟البته بعضی از انها خیلی پر رو هستند شاید بیایند!!!
 • ۱۶:۳۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  منوچهر متکی است
 • ۱۷:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  مگه اونا اعتقادی هم به انتخابات دارن چه تضمینی هست که دوباره با لگد زیر همه چیز نزنن
 • ۱۹:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  فقط دکتر سعید جلیلی
 • عبد خدا ۲۰:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  هر کس که به گزینه رهبری نزدیکتره جاااااااااااااااااانم فدای رهبرم حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید علی ما فقط گوش به فرمان رهبری هستیم
 • آرمان ۲۱:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  میشه معرفیش کنی!!؟
 • حاجی ۲۱:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن عباسی استاد حسن میدونید چرا؟ چون کلا یه تیم مدیریتی و کارشناسی بزرگ و یکدست داره که هیچ کسی نداره
 • نام لازم نیست حرف مهم است ۲۱:۵۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
  0 0
  به طرفداران مشائی میگم: آب را بریز اونجائیکه می سوزه
 • ۰۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰
  0 0
  مشایی عمرا
 • محمدصادق ۰۰:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰
  0 0
  سلام اگر اصولگرایان راست میگویند بزارن مشایی بید وباهاش رقابت کنن
 • سید یاسر ۰۲:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰
  0 0
  در جواب به "نام لازم نیست حرف مهم است": باز خوب شد دکتر یه ضرب المثل بهتون یاد داده !!!!
 • نادر ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰
  0 0
  تا حالا منجی بودن آقا محسن فقط در حد حرف بوده به عمل کار براید ...
 • ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰
  0 0
  تشکر از تبليغ پيش از موعد !!! ايشان اگر راي بيار بودند طي دو دوره گذشته راي مي آوردند . بهتر است هزينه هاي تبليغات را صرف امور خيريه نمايند .
 • حیدر ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰
  0 0
  رو برگه رای هم هزار بار بنویسید فقط یه بار میشمارند و یه رای حساب میشه شما کار و زندگی ندارید اینقدر اسامی را با تکرار و تاکید مینویسید یا عقده دارید؟!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس