کد خبر 1232036
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹

پنجره‌های دوجداره امروزه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های هر خانه را تشکیل میدهد به طوری که تمرکز فراوانی بر روی انتخاب آن برای هر خانه میشود و همچنین این پنجره‌ها توانسته‌اند جایگزین مناسبی برای مدل‌های قدیمی خود شوند.

با وجود اینکه استفاده از پنجره دوجداره رونق بیشتری پیدا کرده است ولی همچنان قیمت این پنجره برای بعضی افراد نسبتا بالا محسوب میشود و ناچاران مجبور می شوند تا با نمونه‌های با کبفبت پایین‌تری کار را انجام دهند و سطح کیفی ساختمان کم کنند ولی در این چرا عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پنجره و همچنین چند پنجره که دارای قیمت پایین‌تری هستند ولی کیفیت خوبی دارند به شما معرفی میکنیم.

ارزانترین پنجره دوجداره

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پنجره دوجداره

عوامل فراوانی وجود دارد که بر روی قیمت گذاری پنجره دوجداره تاثیر میگذارد که بعضی از این عوامل تاثیر بسیار زیادی بر قیمت پنجره دارد

۱ _ پروفیل پنجره دوجداره: پروفیل پنجره دوجداره که بیشترین مصرف مواد اولیه در پنجره را دارا است در قیمت گذاری پنجره تاثیر بسزایی را دارا است خوشبختانه کشور ایران تمام مواد اولیه و تولید ان در کشور خودمان انجام میشود فقط برند های مختلف با قیمت و کیفیت متفاوت وجود دارد می توان به جرات گفت بین پروفیل برند خوب تا ضعیف اختلاف قیمت سه برابری وجود دارد در گروه تک پنجره می توانید بسته به بودجه خودتان پروفیل مصرفی را انتخاب کنید و اختلاف ان را با هم مقایسه کنید

۲ _ یراق آلات پنجره دوجداره upvc دومین عاملی است که در قیمت پنجره دوجداره تاثیر گذار می باشد. در تولید پنجره دوجداره مدل های مختلفی بازشو وجود دارد و هر کدام یراق آلات خاص خودش را دارد و برند مورد استفاده در آن قیمت های مختلف را دارد دستگیره و لولا و اسپانیولت بیشترین یراق مورد استفاده در پنجره است

استفاده از گالوانیزه با ضخامت های مختلف در داخل پروفیل upvc باید در تمام مقاطع استفاده گردد و بیشتر در فرم دور پنجره قسمتی که به فرم فلزی یا سنگ نما با پیچ متصل می شود اما متاسفانه بعضی از تولید کنندگان جهت ارزان تمام شدن پنجره از ضخامت کمتر گالوانیزه و در قسمت ها از آن استفاده نمیکنند.

مواردی بسیار دیگه‌ای وجود دارند که بر روی این قیمت تاثیر مستقیم دارند و همچنین به اقتصاد کشور مربوط هستند ولی این مواردی که در بالا ذکر شده است بیشترین تاثیر را بر روی قیمت پنجره دوجداره دارند.

ارزانترین پنجره دوجداره

تولید پنجره ارزان قیمت

پنجره‌ای که قیمت تمام شده آن در اخر نسبت به دیگر پنجره‌ها ارزان تر باشد نیاز دارد که در تولید از موارد ارزان‌تر در نتیجه کیفیت پایین‌تری برای ساخت آن استفاده شود

در ساخت پنجره‌هایی که دارای قیمت پایین تری هستند دو حالت وجود دارد

حالت اول: تولیدی که با مواد اولیه درجه ۳ انجام می شود و قیمت تمام شده آن پایین است ولی از کیفیت خوبی برخوردار نیست.

حالت دوم: تولید نوع دوم ساخت پنجره ای است که با مواد اولیه مرغوب ولی با سود پایین باشد که قیمت تمام شده این محصول برای مصرف کننده پایین است.

ارزانترین پنجره دوجداره

پنجره ارزان قیمت در مانا پنجره

مانا پنجره تمامی پنجره‌های خود را با بالاترین کیفیت ممکن تولید میکند و سعی بر آن دارد که پایین‌ترین قیمت را برای پنجره‌های خود دریافت کند و یا به عبارتی دیگر با کمترین سود ممکن پنجره‌های خود را در دسترس مشتریان قرار میدهد تا رضایت مشتریان را جلب نماید.

مانا پنجره با تولید بهترین و با کیفیت ترین انواع پنجره دوجداره توانسته است نامی برای خود در میان مشتریان به وجود آورد و این پنجره‌ها را با قیمتی مناسب برای فروش قرار دهند.


** این محتوا صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و توسط سفارش دهنده آن تهیه و تنظیم شده است

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس