کد خبر 1132288
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴

 جراحی بینی ازاولین و متداول ترین عمل های زیبایی به منظوربهبود ظاهرافراد است که دردنیا طرفدارای بسیارزیادی دارد. درطی این فرایند، جراح پلاستیک، غضروف و استخوان بینی را برای رسیدن به یک ظاهر مطلوب تر تغییر می دهد. عمل بینی همچنین می تواند برای اصلاح نقص های ساختاری، از جمله مواردی که باعث مشکلات تنفسی می شود، به کار گرفته شود.

 

انواع بینی

 

بینی استخوانی

بینی های استخوانی یا غضروفی بینی هایی هستند که دارای پوستی نازک و غضروف و استخوان مقاومی باشند. جراحی بینی استخوانی با برداشتن استخوان و جابه جا کردن استخوان ها انجام می گیرد تا بینی شکل مناسبی به خود بگیرد. مشخصه اصلی بینی های استخوانی دربیشترموارد شامل داشتن قوز روی بینی است و از لحاظ ساختمان غضروف و بافت استخوانی مستحکم است ودارای پوست نازکی است به نحوی که استخوان بینی قابل لمس است.

زمانی که عمل جراحی بینی  به دلیل وجود ناهنجاری های غضروفی استخوانی انجام می شود دراین صورت کار در بینی های استخوانی راحت تر است زیرا غضروف بیشتری دارند که راحت تر اصلاح می شود، دراین حالت پزشک حجم بینی را کاهش داده و فرم مناسبی به آن می دهد.

بینی گوشتی

در بینی های گوشتی لازم است یک پایه غضروف خوب ساخته شود زیرا همان طور که گفته شد میزان غضروف در این نوع بینی کمتراست. پزشک اغلب بافت غضروفی را ازیک قسمت بینی بر می دارد وبه قسمت دیگری منتقل می کند. در حقیقت بافت در یک قسمت کاسته شده و درقسمت دیگر افزایش می یابد. گاهی نیز این احتمال وجود دارد که این غضروف به جای تیغه بینی از گوش برداشته شود و در شکل دهی به بینی گوشتی که کار دشواری نیز می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی در تهران در حقیقت  حذف بافت چربی زیر پوست ، سفت کردن پوست افتاده، وبرداشتن  پوست اضافی و ترمیم وسفت کردن عضلات تغییر شکل یافته است. تفاوت قبل و بعد از عمل جراحی ابدومینوپلاستی برای بیشتر افراد قابل مشاهده است و بیماران از نتیجه عمل بسیار راضی هستند.

سفت شدن عضلات ضعیف و از بین بردن چربی اضافی وبرداشتن  بافت های اضافه پوستی باعث ایجاد ظاهری صاف و سفت می شود. بیشتر افرادی که این جراحی را انجام داده اند  علاوه بر داشتن ظاهری شکمی صاف ، چند کیلو وزن نیز کم کرده اند.

ابدومینوپلاستی را برای چه افرادی مناسب است.

-افرادی که اضافه وزن بعد از زایمان دارند.

-افرادی که دچار  ترک های بعد از بارداری شده اند.

-بافت چربی انباشته شده به دلیل اضافه وزن

 -پوست شکم افتاده

-تغییر شکل شکم مربوط به سن

هر فردی  که به دلیل افزایش و کاهش ناگهانی وزن دچار افتادگی پوست شده باشد  با ابدومینوپلاستی ظاهر شکمی ایده آل را به دست می آورد و کیفیت زندگی آنها بهتر می شود.

فرد کاندید ابدومینوپلاستی باید دارای چه شرایطی باشد؟

-وزن فرد نزدیک به وزن ایده آل باشد.

-وزن فرد در طی 6 ماه اخیر ثابت مانده باشد.

-قبل از انجام این روش  جراحی روشهای مانندرعایت رژیم غذایی و ورزش را انجام داده باشد.

-انتظارات واقع گرایانه از عمل جراحی داشته باشد.

-خطرات و عوارض احتمالی عمل را به خوبی درک کرده باشد.

-قصد کاهش وزن شدید بعد از عمل جراحی را نداشته باشد.

مرکز لیپوماتیک  تهران

مرکز لیپوماتیک تهران :امروزه بیشتر افراد با مشکل چاقی‌های موضعی مواجه هستند و می‌خواهند که با روشهایی مانند  لیپوماتیک مشکلات خود را به‌طور کامل برطرف نمایند و به دنبال بهترین مرکز لیپوماتیک  تهران هستند.

لیپوماتیک روشی است که در بیشتر مراکز زیبایی‌اندام ارائه می‌شود ، اما برای دریافت یک نتیجه خوب در لیپوماتیک باید پزشکی را انتخاب نمایید که تجربه کافی را دراین زمینهٔ داشته باشد.

مزایای لاغری با روش لیپوماتیک

با انجام لیپوماتیک تمامی سلول های تجمع یافته در زیر پوست با روشی فیزیکی نه با اشعه و یا حرارت گرمایشی، ذوب می شوند و با میله ای به نام کانولا کشیده می شوند و با دستگاه کاملا تخلیه خواهند شد. باید ذکر کرد که چربی های خارج شده، سالم و زنده هستند و قابلیت پیوند مجدد در قسمت دیگر بدن را دارند. این عارضه درد مختصری دارد، اما چون بی حسی در آن ناحیه تزریق شده، فرد آن را اصلا احساس نمی کند.

-دوره نقاهت بسیار خفیفی دارد
-این پروسه در اتاق عمل صورت می گیرد که زمان بر و وقت گیر نمی باشد
-این جراحی  نیازی به بخیه ندارد. زیرا فقط سوراخ و شکافی در بدن ایجاد نموده اند که به مرور برطرف می شود
-عدم داشتن عوارض و خطر آمبولی در آن وجود ندارد
-کبودی و تورم نسبت به روش های دیگر در آن بسیار کم می باشد
-فرد با این روش به تناسب و زیبایی اندام می رسد.

هزینه لیپوماتیک درتهران

هزینه لیپوماتیک درتهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می‌ کنیید

-دکتر یا جراح و متخصصی که باید عمل لیپوماتیک شما زیر نظرشان انجام می‌ شود.

-کلینیک ، بیمارستانیا مرکز جراحی لیپوماتیک که عمل جراحی صورت می ‌گیرد.

-تیم جراحی عمل لیپوماتیک

-نواحی که برای شما نیاز است تحت عمل لیپوماتیک قرار بگیرد و مقدار چربی موجود بیمار که نیاز به استخراج دارد.

مدت زمانی که در صورت تشخیص پزشک نیاز به بستری شدن شما در بیمارستان نیاز است هریک در هزینه لیپوماتیک تاثیر دارد.

لیپوماتیک شکم  و پهلو

یکی از محبوب تربن  وبیشترین حجم انجام این جراحی که نقش به سزایی در تناسب اندام ومخصوصا نیم تنه بالا یی خانم ها و آقان دارد مربوط به شکم وپهلو است،این دو ناحیه  و مخصوصا در خانم ها زمان بیشتری می برد تا با  رژیم غذایی و یا ورزش از بین برود و یا  اصلا با این روش ها  از بین نمیرود.

لیپوماتیک بازو

معمولا داشتن بازو های بزرگ و افتاده برای بسیاری ازافراد  سخت ونگران کننده است و گاها باعث کاهش اعتماد به نفس در اشخاص میشود و در این موقع معمولا فرد سعی می کند بهترین روش ها  را برای کوچک کردن ویا از بین بردن حجم چربی  پیدا کند. لپیپوماتیک بازو یکی از بهترین روشها است.


** این خبر صرفا تبلیغاتی است و محتوای آن مورد تایید مشرق نیست

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس