کد خبر 1120418
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
کریمی: داروندارم را از استقلال می‌بینم

وینگر استقلال می گوید: خدا را خوش نمی‌آید که من برنگردم و حقم را نگیرم! من جوان هستم و حالا حالاها جای کار دارم و هنوز مانده تا در فوتبال کار در بیاورم.

به گزارش مشرق، محسن کریمی وینگر استقلال معتقد است بیشتر از آنکه شرایط بدنی او باعث مصدومیتش شود، درگیری ذهنی دلیل مصدومیتهایش بوده است.

کریمی گفت: برای همه فوتبالیست‌ها پیش آمده که در یک مقطعی که اصلا فکرش را نمی‌کنند و خیلی آماده هستند به‌یکباره آسیب می‌بینند و من هم همین‌طور شدم و پیش خود فکر می‌کردم الان که بدنم آماده است چرا باید مصدوم شوم و چرا باید ناگهان این اتفاقات بیفتد. این ذهنیت به من یک استرس بزرگ وارد می‌کرد که نکند دوباره مصدوم شوم و این اتفاق می‌افتاد.

کریمی علیرغم مصدومیت‌های متعددش، به آینده ورزشی‌اش امید زیادی دارد و می گوید: خدا را خوش نمی‌آید که من برنگردم و حقم را نگیرم! من جوان هستم و حالا حالاها جای کار دارم و هنوز مانده تا در فوتبال کار در بیاورم.

اینکه او در استقلال به حقش خواهد رسید یا نه، سوال دیگری است که کریمی به آن پاسخ داده است: حالا هرچه قسمت من باشد، همان خواهد شد. استقلال که خانه خودمان است و من همه‌جوره و قلبا این تیم را دوست دارم. دار و ندارم را از استقلال می‌بینم. من خودم را عضو این باشگاه می‌دانم و هرچیزی از زندگی دارم، از استقلال است. هرگز یادم نمی‌رود که چه در این تیم باشم و چه نباشم هرچه دارم از این تیم و هوادارانش است.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس