کد خبر 1060613
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
image-20200411135125-2.jpeg

درحال مرور شرکتهای حوزه گردشگری دارای مجوز بند ب بودیم و نحوه فعالیت آنها را بررسی میکردیم که متوجه خاص بودن برخی از این شرکتها شدیم. استراتژی فروش متفاوت، بازار هدف محدود اما خاص، نحوه تبلیغات خاصتر

درحال مرور شرکت های حوزه گردشگری دارای مجوز بند ب بودیم و نحوه فعالیت آنها را بررسی میکردیم که متوجه خاص بودن برخی از این شرکت ها شدیم. استراتژی فروش متفاوت، بازار هدف محدود اما خاص، نحوه تبلیغات خاص تر.

وقتی متن بالا را میبینید شاید ذهنتان به سمت شرکت های پر فروش و نامدار میرود، یعنی شرکت های بزرگ در صنعت گردشگری. اما از منظری دیگر که نگاه کنیم، شرکت هایی را میبینیم که در تاریکی به سرعت بالایی در حال رشد هستند. رویه متفاوتی را پیش گرفته اند. برخلاف همکارانشان، تعداد کمی کانتر دارند و عمده فضای دفترهای شرکت هایشان به غیر از کانتر کارها اختصاص داده شده است. این شرکت ها عموما روی بازار هایی غیر از تور و بلیط و هتل تمرکز کرده اند.

حوزه فعالیت : اقامت و مهاجرت، ویزای شینگن و بورسیه تحصیلی

یکی از آنها گروه شرکت های حامی مهاجر است. در صنعت گردشگری شرکت های مختلف، یا آژانس مادر هستند یا آژانس شناور. آژانس های مادر همان چارتر کننده ها هستند. اما آژانس های شناور فقط Marketing Career یعنی یک عامل فروش.

گروه شرکت های حامی مهاجر در ایران آژانس مادر در زمینه انواع ویزای آمریکا است و با داشتن شرکت تخصصی در زمینه توریزم در ترکیه، شرکت مادر در زمینه اقامت ترکیه است. تخصص بسیار بالایی در زمینه ویزاهای مهاجرتی آمریکا دارند. ظاهرا فروش بلیط و تور در اولویت این شرکت نیست هرچند که کانتر های تور این شرکت، بخش تور و بلیط را نیز خدمات میدهند. اما در زمینه ویزای شینگن نیز در ایران یکه تازی میکنند. تمایل مدیران این شرکت به ارائه خدمات اقامت و مهاجرت خارج از ایران است. تخصص این شرکت در زمینه ویزا است. موضوع جالب جدیدی که این موسسه به آن ورود کرده است نیز بحث بورسیه تحصیلی است. برای هر مجوز یک شرکت مجزا تاسیس شده، با وجود سخت گیری های اداری برای فعالان کسب و کار، سعی برای اولا بقا دوما توسعه دارند.

در ادامه چشم انداز این مجموعه شرکت هارا خواهیم خواند. نکته قابل تامل بخش وب سایت های گروه شرکت های حامی مهاجر است. بخش زیر که شامل ماموریت و چشم انداز گروه شرکت های حامی مهاجر است از وبسایت حامی مهاجر برداشته شده است.

ماموریت حامی مهاجر

ایجاد بستر امن برای دو موضوع، اول توسعه کسب و کار مشتریان حامی مهاجر در خارج از کشور و دوم مهاجرت مشتریان حامی مهاجر. چرا از بستری امن سخن میگوییم؟ متقاضیان برای یک مهاجرت ایمن، ابتدا نیاز به دانش کافی نسبت به مقصد دارد. در ادامه نیاز به آگاهی کافی از هزینه ها و خطرات پنهانی در طول رویه اداری کار دارد. شما برای مثلا ثبت شرکت در ترکیه باید ریسک های احتمالی را بدانید. عموما شرکتهای مربوطه یا موسسات حقوقی در این زمینه اطلاعات کافی ارائه نمیکنند زیرا ممکن است مشتری را از دست بدهند. اما حامی مهاجر با اخذ هزینه مشاوره، خود را ملزم به ارائه اطلاعات صحیح و کافی به مشتری میداند. به همین دلیل در حامی مهاجر، مشاوره رایگان مفهوم ندارد. چون هدف صرفا فروش خدمات یا اقامت مکان خاصی نیست که به هر ترتیبی سعی بر تحصیل آن داشته باشیم.

چشم انداز حامی مهاجر

کسب رتبه اول در ایران تا پایان سال 2021 در دو موضوع رضایت مندی مشتری و سهم از بازار در زمینه خدمات حقوقی بین الملل، ارائه راهکارهای مهاجرتی و توسعه کسب و کار در فضای بین الملل

وبسایت های حامی مهاجر

گروه شرکت های حامی مهاجر یکی از پرکارترین سازمان ها در فضای مجازی است. مجموعه ای از وبسایت های این گروه را در زیر میتوانید ببینید.

· Hamimohajer.com

o ماموریت : معرفی گروه شرکت های حامی مهاجر و خدمات حقوقی بین المللی ایشان در سایر کشورها

o چشم انداز : حضور در نتیجه اول موتورهای جستجو

o تاریخ شروع فعالیت : سال 1396

o کد شامد وزارت ارشاد : 1-1-696474-65-4-6

· Galiver.com

o ماموریت : ارائه راهکارهای مدیریت کسب و کار در زمینه گردشگری به همراه ایجاد بستری برای نمایش خدمات فعالان گردشگری

o چشم انداز : رتبه اول در بین رقبا ظرف یک سال

o تاریخ شروع فعالیت : اول مهر سال 1399

· Radio-Visa.com

o ماموریت : ارائه یک بولتن مهاجرتی در کنار جامع ترین انجمن اقامتی فارسی زبان

o چشم انداز : مرجعیت فارسی موضوع اقامت و مهاجرت در سال 1400

o تاریخ شروع فعالیت : اول فروردین سال 1399

· Safarbaza.com

o ماموریت : ارائه خدمات رزرو آنلاین بلیط و هتل و بیمه مسافرتی، ارائه خدمات ویزا و تور شرکت آوای حامی مهاجر

o چشم انداز : ارائه بالاترین سطح پشتیبانی طی فروش عادلانه به نرخ متعارف. قصد نداریم با زیرفروشی، باعث نابودی صنف گردشگری شویم. معتقدیم باید سود داشت و در کنارش خدمات با کیفیت ارائه داد. اینکه برخی برای حذف رقبا در بازار اقدام به فروش بدون سود میکنند و از روشهای دیگر کسب درامد میکنند آسیب به صنعت گردشگری در ایران خواهد بود.

o تاریخ شروع فعالیت : اول فروردین سال 1400

· Boorsie.com

o ماموریت : اطلاع رسانی رایگان و بروز و دقیق لیست بروسیه دانشگاه های مطرح و معرفی دانشگاه هایی که دانش جوی بین المللی پذیرش میکنند.

o چشم انداز : کسب رتبه نخست در SERP و جلب اعتماد جامعه دانشجویی

o شروع فعالیت : برنامه ریزی شده برای اواسط سال 1399

· Quala.ir

o ماموریت : معرفی جاذبه های گردشگری داخلی و خارجی

o چشم انداز : تبدیل شدن به مرجع اطلاع رسانی گردشگری به زبان فارسی

o تاریخ شروع فعالیت : برنامه ریزی شده برای اواسط سال 1399

· Greencard-lottery.ir

o ماموریت : ارائه اطلاعات تخصصی در مورد ویزای تنوع نژادی کشور ایالات متحده

o چشم انداز : تامین نیاز اطلاعاتی و آموزشی برنده های لاتاری گرین کارت آمریکا

o تاریخ شروع فعالیت : سال 1390

o کد شامد وزارت ارشاد : 1-1-696474-65-4-4

**این محتوا صرفا جنبه تبلیغاتی دارد.

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس