کد خبر 1015430
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱

موزه؛ سفر در تاریخ است. آشنایی با تاریخ و فرهنگ دوره‌های مختلفی که کشورها پشت سر گذاشته‌اند. گذر از اعصاری که در سرنوشت کنونی ملت‌ها تاثیرگذار بوده و مایه عبرت آیندگان است.  

شاید فکر کنید افراد خاصی از موزه‌ها بازدید می‌کنند. شیفته‌گانی عصا قورت داده که صبح تا شب سروکارشان با کتاب‌های تاریخی است. اما این‌طور نیست. بازدید از موزه‌ها مخصوص تمامی اقشار جامعه است و این روزها با بالا رفتن سطح دانش و آگاهی گروه‌های مختلف جامعه تعداد موزه‌روها افزایش یافته است. کنجکاوی درباره دوران مختلف تاریخی برای افزایش اطلاعات باعث شده افراد بسیاری به موزه‌ها سر بزنند. بسیاری از گردشگران خارجی نیز بازدید از موزه‌ها را در برنامه سفری خود قرار می‌دهند تا اطلاعات جامع و کاملی از فرهنگ و تاریخ کشوری که به آن سفر می‌کنند به دست بیاورند و روابط‌شان را با مردم آن کشور گسترش دهند.

برای بازدید از موزه‌ها باید بلیط خرید. با وجود تغییر شیوه‌های سنتی خرید و تبدیل کارکرد کسب‌وکارها، مردم بیش از پیش به خریدهای اینترنتی روی آورده‌اند. بلیط‌دات‌کام با توجه به نیاز کاربران و شناسایی و بررسی جامعه گردشگران، اولین سایتی است که خرید آنلاین بلیط موزه را به سایر خدمات آنلاینش افزود. کاربران استان‌های تهران، فارس، اصفهان، تهران، کرمانشاه، خراسان رضوی، قزوین، همدان، کرمان، یزد، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کردستان و گلستان می‌توانند آنلاین بلیط موزه‌های موجود در این استان‌ها را از سایت بلیط‌دات‌کام خریداری نمایند. در این یادداشت مراحل خرید آنلاین بلیط موزه را مرحله به مرحله برای کاربران بلیط‌دات‌کام توضیح می‌دهیم:

* ابتدا استان مورد نظرتان را جست‌وجو کنید.

*بر روی گزینه یافتن اماکن کلیک کنید.

* لیست موزه‌های استان انتخابی نمایش داده می‌شود.

* بر روی گزینه انتخاب سرویس کلیک کنید تا قیمت بلیط موزه نمایش داده شود. توجه داشته باشید که بهای بلیط برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی متفاوت است.  

* تعداد بلیط را مشخص کنید و گزینه خرید را انتخاب کنید.

* به ازای هر تعداد بلیطی که خریداری کرده‌اید باید اطلاعات بازدیدکنندگان را ثبت کنید.

* با تایید قوانین سایت ادامه مرحله خرید برای‌تان میسر می‌شود.

* در این مرحله می‌توانید مستقیم به درگاه بانک بروید و هزینه را پرداخت کنید تا برای‌تان بلیط صادر شود.

*یادتان باشد که  قبل از انجام تمامی این مراحل حتما در سایت بلیط‌دات‌کام ثبت‌نام کنید. 

موزه‌ها بخش مهمی از میراث فرهنگی هر کشوری را تشکیل می‌دهند. بازدید از این گنجینه‌ها را در برنامه تفریحاتی خود بگنجانیم.  

**این محتوا تبلیغاتی است

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس