..

نماینده ی مردم تهران:نمی توان همیشه با یک خط و مشی در بازار جلو رفت زیرا بازار همیشه نیازمندیهای جدیدی را خلق می کند که باید در مرتفع کردن آن ساعی بود.

به گزارش نبض بازار ، آنچه که در اقتصاد مقاومتی قابل تأمل است حرکت به سمت تنوع محصولات و رونق تولید است که با وجود همه ی سختی ها می توان به آن رسید. فولاد مبارکه در چند سال اخیر علاوه بر سود مناسبی که بین سهامدارانش تقسیم کرده رکورد قابل توجهی در بخش تولید داشته که از هر حیث قابل توجه است. تحریمهای بین المللی و افزایش قیمت برخی مواد اولیه و نیز هجمه ی سنگین مسائل سیاسی روی موضوعات اقتصادی همگی از مواردی هستند که با وجود به وقوع پیوستنشان هرگز سرعت فولاد را نگرفتند.

در این رابطه طیبه سیاوشی عنایتی در گفتگو با خبرنگار نبض بازار گفت: موضوع تولید یک محور از اقتصاد است اما بعد مهمتر آن رونق و توسعه ی تولید است که باید به آن اهتمام جدی داشت. نمی توان همیشه با یک خط و مشی در بازار جلو رفت زیرا بازار همیشه نیازمندیهای جدیدی را خلق می کند که باید در مرتفع کردن آن ساعی بود. این نماینده ی مجلس با بیان اینکه در شرایط فعلی اقتصادی کشور باید به بحث تنوع محصولات نگاه جدی داشت افزود: چیزی که باعث رقابت جدی بین محصولات خواهد بود همین مسئله است که مصرف کننده قدرت انتخاب بیشتری داشته باشد. نماینده ی مردم تهران تأکید کرد: در بازار صنعتی امروز چیزی که قابل توجه است میزان عرضه است که خوشبختانه در بخشهای ویژه ای مانند فولاد همیشه شاهد عرضه درست و به موقع محصولات در بازار داخلی و اخرجی هستیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس