علی بختیار عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس

دو مسئله ای که می تواند در جهت شفاف سازی افکار عمومی مطالبه شود این خواهد که اولا چرا طی سالهای گذشته این میزان تولید به حد نصاب نرسیده دوم اینکه چه موانعی در سر راه وجود داشته؟

   ظرفیت تولید نورد گرم در کارخانه فولاد مبارکه 7.2 میلیون تن در سال است که فولادیها طی سالهای گذشته 5 میلیون تن در این بخش تولید داشته اند با اجرای طرح توسعه ای نورد گرم شاهد خواهیم بود که ان میزان تولید به زودی به 7 میلیون تن در سال افزایش پیدا خواهد کرد.

 دو مسئله ای که می تواند در جهت شفاف سازی افکار عمومی مطالبه شود این خواهد که اولا چرا طی سالهای گذشته این میزان تولید به حد نصاب نرسیده با توجه به اینکه ظرفیت چنین حجمی از تولید وجود داشته و دوم اینکه چه موانعی در سر راه وجود داشته که مانع از انجام چنین کاری شده است؟

علی بختیار نماینده ی مردم گلپایگان و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در این ارتباط به خبرنگار پارلمانی نبض بازار گفت: در موضوع تولید نیازمند یک بسیج همگانی هستیم زیرا بدعهدی های بین المللی سبب شده تا تکیه و نقطه قوت کشور توانمندیهای داخلی باشد.

رساندن ظرفیت های بالقوه به بالفعل از جمله امور مهمی است که علاوه بر مطالعه نیازمند یک وحدت و هارمونی تیمی است. در #فولاد_مبارکه طی چندسال گذشته شاهد بودیم که این وحدت وجود دارد که اگر چنین مسئله ای نبود نمی توانستیم چنین موفقیتهایی را در فولاد مشاهده کنیم.

توسعه نورد گرم اگر چه کمی دیر اجرا شد اما میتوان این طور استنباط کرد که به خوبی اجرا خواهد شد. این نماینده ی مجلس تأکید کرد: تولیدگنندگان دلشان به رضایت مردم گرم باشد و هیچ ابایی از حرفهای بی پایه و اساس ندلشته باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس