مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

کد خبر: ۸۰۹۷۲
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۳
چاپ
تلویزیون من و تو اولین تجربه کاری کیوان و مرجان عباسی نیست، تجربه مدیریتی آنها در بحث رسانه به شبکه ماهواره‌ای «ببین تی.وی» برمی‌گردد که در واقع اولین شبکه تلویزیون اینترنتی فارسی زبان بوده است و در مقایسه با تلویزیون من وتو از بعد منابع مالی یک دست گرمی ساده و کم هزینه تلقی می‌شود. ببین تی وی که با مجموعه‌ای ۶ تا ۱۰ نفره اداره می‌شده است محل آموزش دست اندر کارهای اصلی تلویزیون من و تو یعنی رها اعتمادی، تیام بصیر و سیاوش حبیی است.
به گزارش مشرق به نقل از نداي انقلاب، نكته مهم اين شبكه ارتباط تنگاتنگ آن با فرقه ضاله بهائيت و پخش برنامه هايي با محوريت نرم تبليغ بهائيت و اثر گذاري بر خانواده هاي ايراني است.

کیوان و مرجان عباسی کیستند؟

این مجموعه تلویزیونی در ۲۸ اکتبر سال ۲۰۱۰ در لندن توسط کیوان و مرجان عباسی راه‌اندازی شد. کیوان عباسی فرزند دوم عباسی بزرگ است که مالکیت و مدیریت تلویزیون پارس در امریکا و Hostlertv در کانادا را بر عهده داشت و پیش از این ۶ سال در امریکا در تلوزیونی‌های مبتذل لس آنجلسی به عنوان حسابدار و مشاور تبلیغاتی فعالیت کرده است. کیوان عباسی به همراه خانواده در سالهای نوجوانی به انگلستان مهاجرت کردند و پس از تحصیل و کار در این کشور شهروندی این کشور را کسب کرده است.

كيوان و مرجان عباسي از عوامل سرويس اطلاعاتي انگليس و پشت پرده شبكه بهايي من و تو

مرجان عباسی، همسر کیوان عباسی مدیر نیروی منابع انسانی این مجموعه است. بر خلاف برخی نوشته‌ها که این دو را خواهر و برادر میدانند، آنها در سال ۲۰۰۱ در لندن با هم آشنا شدند و ازدواج کردند.

کیوان و مرجان عباسی در یک سال گذشته هرگز حاضر نشدند در جلو دوربین‌های تلویزیون حاضر شوند و تنها اسم این دو نفر در آخر لیست دست در اندرکاران برنامه‌ها به عنوان تهیه کننده اجرایی نوشته شده است.

در داخل مجموعه، کیوان عباسی مسئولیت ارتباط با تهیه کنندگان و مجریان را بر عهده دارد و امور اجرایی را مدیریت میکند و مرجان عباسی در اتاق خود در تمام طول روز برنامه‌های تلویزیون و صفحه‌های فیس بوک را چک میکند و گزارش تهیه می‌کند. همچنین استخدام نیروی انسانی در این مجموعه با نظر و تایید مرجان عباسی صورت می‌گیرد، به گونه‌ای که بسیاری از افرادی که ارتباط فامیلی یا دوستانه‌ای با او دارند هم اکنون بی‌هیچ تجربه و تخصص قبلی در این مجموعه مشغول به کار هستند که در این مورد در آینده بیشتر خواهیم نوشت.

تلویزیون من و تو اولین تجربه کاری کیوان و مرجان عباسی نیست، تجربه مدیریتی آنها در بحث رسانه به شبکه ماهواره‌ای «ببین تی.وی» برمی‌گردد که در واقع اولین شبکه تلویزیون اینترنتی فارسی زبان بوده است و در مقایسه با تلویزیون من و تو از بعد منابع مالی یک دست گرمی ساده و کم هزینه تلقی می‌شود. ببین تی وی که با مجموعه‌ای ۶ تا ۱۰ نفره اداره می‌شده است محل آموزش دست‌اندر کارهای اصلی تلویزیون من و تو یعنی رها اعتمادی، تیام بصیر و سیاوش حبیی است.

منابع مالی تلویزیون من و تو

مهمترین سوالی که همیشه در مورد این مجموعه مطرح بوده است و هیچ گاه هم پاسخی روشن در موردش شنیده نشده است مسئله منابع مالی تامین کننده آن است. واقعیت این است که سند و مدرک مستدلی در مورد این سوال هیچ گاه ارائه نشده است، در وب سایت شرکت هیچ اطلاعاتی در این مورد ارائه نشده است و در مواردی که هم دست اندر کاران تلویزیون سعی بر ابهام زدایی در این مورد داشته‌اند، به گرفتن تبلیغات اشاره کردند که حجم و کیفیت تبلیغات پخش شده از این مجموعه تلویزیونی به خوبی نشان می‌دهد که هزینه‌های سنگین اجرای چنین پروژه‌ای با تبلیغ ویتامین یا مواد آرامش دهنده و... تامین نخواهد شد.

نکته جالب در این میان این است که کیوان عباسی در جلسات ماهیانه با مجریان و تهیه کنندگان هیچ اشاره‌ای به مطالب مورد نظر که میتواند در جذب تبلیغ موثر باشد اشاره‌ای نمی‌کند و تنها از همه کارکنان می‌خواهد به هر قیمتی که شده است کاری کنند که تعداد طرفداران حاضر در صفحات فیس بوک افزایش یابد.

او هر سه ماه برای ارائه گزارش عملکرد به امریکا می‌رود و معمولا زمانی که جهش مناسبی در تعداد طرفداران به وجود آمده باشد کیوان عباسی خوشحال و خوش اخلاق خواهد بود. به نظر می‌رسد هدف این مجموعه در سال اول جذب مخاطب و از میدان به در کردن رقیبان اصلی اش مانند فارسی وان، بی بی سی و صدای امریکا بوده است و در زمینه جذب تبلیغ اصلا موفق عمل نکرده است. این در حالی است که بپذیریم این مجموعه واقعا یک شرکت بازرگانی با هدف سود مالی و گرفتن تبلیغ است که در این اصل شک بسیار وجود دارد.

نگرش مذهبی، سیاسی و مدیریتی کیوان و مرجان عباسی

اگر فردی به عنوان یک مجری، تهیه کننده یا کارگردان به این مجموعه مراجعه کند و درخواست کار نمایید، اولین چیزی که از او سوال خواهد شد عقاید سیاسی و مذهبی اش است. چنانچه کوچک ترین شکی برای کیوان و مرجان عباسی باشد که تعلق خاطری به دین اسلام یا نظام جمهوری اسلامی دارد بدون هیچ تردیدی درخواست کار رد خواهد شد. اما کافی است که متقاضی کار در گفت و گوی خود مجله‌ها و فیلم‌های دهه ۴۰ و ۵۰ را نماد روشنفکری و فرهنگ ناب ایرانی بداند و به طور کلی مذهب را نماد خرافه پرستی و عقب ماندگی بداند، در این صورت شانس او برای گرفتن شغلی هر چند پایین در این مجموعه بالا می‌رود.

مدیریت تلویزیون من و تو به شدت به کارکنان خود و اطرافیان شان بی اعتماد هستند، کم ترین اطلاعات ممکن را در مورد برنامه‌ها و اهداف شان با مجریان و تهیه کنندگان در میان می‌گذارند وحتی با وجود این که تعداد بسیاری ایرانی در لندن زندگی میکنند برای مسابقه‌ای مانند اکادمی گوگوش خودشان در میان تماشاچیان می‌نشینند و در کادر دوربین قرار میگیرند این در حالی است که در حالت عادی از جلوی دوربین قرار گرفتن فراری هستند !!

قراردادها و نوع همکاری

اخیرا در صفحه اصلی وب سایت تلویزیون من و تو یک آگهی برای جذب مجری برای این شبکه تلویزیونی قرار داده شده است که نشان از تمایل این مجموعه برای تزریق افراد جدید را به سیستم خود دارد، این در حالی است که در خط آخر این آگهی اعلام شده است که افراد متقاضی باید اجازه اقامت و کار در انگلستان را داشته باشند که در ادامه نشان خواهیم داد این تنها یک شعار است و در مواردی که مدیریت بخواهد این مسئله به سادگی نقض می‌شود.

سحر و فرناز قاضي زاده (گوينده بي.بي.سي فارسي) كه اخيرا بهايي شده‌اند، به همراه سينا مطلبي همسر فرناز قاضي زاده

قرارداد‌ها، حقوق‌ها و میزان تعهد شبکه به کارکنانش

قرارداد‌ها در تلویزیون من و تو به دو نوع تقسیم می‌شود، گروه اول کسانی هستند که پیش از این سابقه کاری با تیم مدیریت را دارند و معمولا قرارداد‌های این گروه سه ساله است و گروه دوم کسانی هستند که برای سیستم جدید هستند یا این که برای مدتی موقت و یک برنامه خاص مد نظر قرار گرفته‌اند، این گروه به صورت «فیری لنس» کار می‌کنند که پرداخت مالیات شان به دولت با خودشان هست و هر جایی هم که یکی از طرفین بخواهد همکاری را قطع کند میتواند.

جالب است بدانید در کل مجموعه تنها قرارداد‌های حسن اعتمادی (سردبیر اتاق خبر و پدر رها اعتمادی)، رها اعتمادی، تیام بصیر (هم خونه‌ای و دوست دوران زندگی در سوئد رها اعتمادی، تهیه کننده بفرمایید شام) و فرناز قاضی زاده (که نقش ارتباط بین من و تو و بی بی سی فارسی را ایفا میکند ) به صورت سه ساله تنظیم شده است و هیچ کس دیگر از کارکنان این مجموعه قرارداد نوشته شده تمام وقت با این مجموعه ندارند. بنابر این به محض این که کوچک ترین احساس خطری از جانب هر یک از کارکنان برای مدیریت به وجود بیاید به سادگی او از سیستم خارج می‌شود.

رها اعتمادی سالیانه ۳۰ هزار پوند، تیام بصیر سالیانه ۲۸۰۰۰ پوند و فرناز قاضی زاده سالیانه ۲۷۰۰۰ پوند از این مجموعه حقوق می‌گیرند که در مقایسه با سطح حقوق و دستمزد در انگلستان جزو گروه با در آمد بالا محسوب می‌شوند.البته خانواد ه اعتمادي از بهائيان باسابقه!محسوب مي شوند.

دو نمونه بارز عدم تعهد تلویزیون من و تو به کارکنان اش سحر زند و سمیررا قاسمی هستند که هر دو به علت اختلاف نظرهایی که با رها اعتمادی داشتند از این مجموعه به سادگی کنار گذاشته شدند.

سمیرا قاسمی که در اولین سری آکادمی موسیقی گوگوش مجری گری این برنامه را به همراه رها اعتمادی بر عهده داشت و در یکی دو برنامه من و تو پلاس هم به عنوان مجری در کنار سام سرمدی فعالیت می‌کرد، پس از مشکلات شخصی که با رها اعتمادی پیدا کرد از من و تو اخراج شد.

همین اتفاق برای سحر زند، مجری من و تو پلاس هم افتاد. در مهمانی شب آخر آکادمی موسیقی گوگوش سحر زند و امیر ( یکی از خوانندگان آکادمی ) بیشتر وقت شان را با هم گذراندند و میزان صمیمیت و رابطه این دو به مذاق رها اعتمادی خوش نیامد، هفته بعد سحر زند به بهانه مشکل ویرایش ! برنامه‌ای که مجری اش بود اخراج شد ! این در حالی است که مشکلات ویرایش یک برنامه به تهیه کننده آن مرتبط است و مجری در این میان نقشی ندارد.

کسانی که به صورت پاره وقت و بدون قرارداد با این مجموعه همکاری میکنند برای گزارش‌هایی که خارج از ساختمان تلویزیون تهیه کنند به ازای هر روز ۲۰۰ پوند دریافت میکنند و اگر یک روز کاری کامل را در داخل استدیو بگذرانند این مبلغ ۲۵۰ پوند خواهد بود. تهیه کنندگان بابت هر قسمت هر برنامه ۳۰۰ پوند دریافت میکنند، برای مثال یک برنامه نیم ساعته که برای مدت یک سال پخش شود ۱۵۶۰۰ پوند دستمزد تهیه کننده خواهد بود.

برنامه ریزان تلویزیون چه کسانی هستند؟

مدیریت کل برنامه‌ها را خود کیوان عباسی به عهده دارد اما ارتباط با تهیه کنندگان و برنامه ریزی زمانی تلویزیون برعهده مریم تهرانی است که دوستی دیرینه‌ای با مرجان عباسی دارد.

تقریبا اکثر کارکنان تلویزیون می‌دانند که رمز موفقیت و ماندگاری شان ارتباط با رها اعتمادی و مریم تهرانی است و اگر بتوانند رضایت خاطر این دو نفر را کسب کنند شغل خود را به راحتی نگه خواهند داشت.

آیا من و تو خود را به قانونمداری و اخلاق متعهد میکند؟

همان طور که می‌دانید قوانین کپی رایت در اکثر نقاط جهان من جمله انگلستان به طور جدی پیگیری و رعایت میشود و در صورتی که یک فرد یا کمپانی از آن تخطی کند معمولا با جریمه‌های سنگینی مواجه می‌شود.

برنامه‌های تلویزیون به دو دسته تقسیم می‌شوند، دسته اول آنهایی هستند که توسط کمپانی‌های دیگر تهیه شده‌اند و تنها توسط تلویزیون من و تو ترجمه و زیر نویس می‌شوند وبه روی آنتن می‌روند.

این برنامه‌ها بیشتر جنبه زمان پر کردن دارند، گرچه در بسیاری موارد مطالب ارائه شده در این برنامه‌ها هدفمند و با طرح ضربه زدن به باور و فرهنگ اسلامی بوده است.

دسته دوم برنامه‌هایی هست که خود تلویزیون و دست اندر کاران اش می‌سازند که در اکثر موارد این برنامه‌های هم تقلید بی چون و چرای از شبکه‌های تلویزیونی انگلیسی و امریکایی است.این برنامه‌ها را یا به صورت قانونی خریداری میکنند مانند بفرمایید شام یا بدون اجازه تقلید میکنند مانند آکادمی موسیقی گوگوش که بی هیچ شکی کپی برنامه آمریکن ایدل هست.

نکته جالب در مورد گزارش‌های این تلویزیون هم همین عدم رعایت قانون کپی رایت است، برای مثال در برنامه آفساید، بارها صحنه‌های بازی‌های اروپایی نشان دادند ولی برای آنها حق کپی رایت پرداخت نشد و تمامی این تصاویر غیر قانونی پخش شد.

مدیران شبکه من و تو در بحث استخدام کارکنان هم چندان پایبند مسائل اخلاقی و قانونی نیستند. جدا از رسوایی اخیر آکادمی گوگوش که نشان میدهد انتخاب خوانندگان تنها بر اساس رفاقت‌های گذشته دست اندرکاران و خوانندگان بوده است، مدارکی وجود دارد که نشان می‌دهد برخی از کارکنان این مجموعه بدون اجازه کار فعالیت کرده‌اند که خلاف قوانین وزارت کار انگلستان است.

برای مثال، امید خلیلی تجریشی، مجری من و تو پلاس و گوینده نقش طغرل در بفرمایید شام همکاری اش را از سپتامبر ۲۰۱۰ با این مجموعه شروع کرده است در حالی که او یک پناهنده غیر قانونی در انگلستان بوده است و اجازه اقامت قانونی و کار خود را در ۱۹ ژانویه ۲۰۱۱ دریافت کرده است، این به این معنا است که او حداقل برای مدت ۴ ماه غیر قانونی در این مجموعه فعالیت کرده است.

مثال دوم برای عدم تعهد مدیریت من و تو به قانون کار در انگلستان، سالومه سید نیا مجری برنامه سالی تاک و پشت صحنه آکادمی است که او هم بعد از کار کردن در تلویزیون بی بی سی درخواست پناهندگی کرده است و هم اکنون در خانه دولتی زندگی میکند و هزینه زندگی او بر پای دولت انگلستان است در حالی که حقوق دریافتی او در تلویزیون ۲۳۰۰۰ پوند سالیانه است که یک حقوق زندگی متوسط در انگلستان به حساب می‌آید و هیچ گونه کمک هزینه دولتی شامل حال اش نباید بشود. مدیریت تلویزیون من و تو حقوق ماهیانه سالومه سید نیا را به حساب دوست پسر سابق او و شوهر فعلی اش، سروش تهرانی می‌ریزد تا به این وسیله او کماکان بتواند از حقوقی که دولت به افراد مستمند می‌پردازد استفاده کند.

جالب است بدانید بسیاری از دست اندر کاران تلویزیون من و تو در سری اول آکادمی ۴ هفته مانده به پایان مسابقه می‌دانستند که قرار بود سروش تهرانی اول شود، همان گونه که امسال دوستان بابک سعیدی و رها اعتمادی با کیفیت پایین در رتبه بالا قرار میگیرند و سیل اعتراضات مردمی روانه صفحات فیس بوک تلویزیون می‌شود.

به راستی چگونه کسانی که کوچک ترین تعهدی به قانون و اخلاق مداری ندارند به خود اجازه می‌دهند دیگران را به سادگی و بی مدرک به تقلب و بی اخلاقی متهم کنند؟

برخي عوامل شبكه بهايي من و تو

ارتباط من وتو، بی بی سی فارسی و صدای آمریکا

تاکنون شایعه‌های زیادی در مورد ارتباط بین نویسندگان و مجریان تلویزیون من و تو، بی بی سی فارسی و صدای امریکا مطرح بوده است. بسیاری از تحلیل گران بر این باورند که با توجه به ریزش مخاطب تلویزیون‌های سیاسی بعد از عملکرد مغرضانه آنها در دوران انتخابات ریاست جمهوری ایران، ظهور یک تلویزیون به ظاهر تفریحی با مقاصد سیاسی بهترین راهکار برای خروج از بحران مشروعیت رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور بود.

همین طور با توجه به نامشخص بودن منابع مالی تلویزیون من و تو و عدم شفاف سازی مدیریت آن در این مورد شایعاتی مبنی بر حمایت دولت‌های استعمارگر امریکا و انگلیس مطرح بوده است چرا که بسیاری معتقدند با توجه به هزینه‌های بسیار سنگینی که این مجموعه برای برنامه هایش پرداخت میکند، بدون شک به یک منبع مالی بسیاری قوی دولتی تکیه کرده است که بدون تبلیغات بزرگ میتواند به مسیر ش در طول یک سال ادامه دهد. مرور مسیر برنامه‌های این تلویزیون که با حجمه به باورهای فرهنگی و دینی آغاز شد و در طول زمان کم کم رنگ سیاسی گرفت تا با مستند‌هایی مانند «قمار اتمی ایران» یا «شب بود» به تحریف تاریخ و واقعیت‌ها بپردازند نشان میدهد که هدف این مجموعه نشانه گرفتن اعتقادات مذهبی و باور مردم ایران به نظام جمهوری اسلامی ایران است و در این مسیر از کمک رسانه‌های دولتی انگلستان و امریکا یعنی بی بی سی و صدای امریکا کمک میگیرد.

تلویزیون من و تو با توجه به کمبود نیروی انسانی ایرانی متخصص در بحث رسانه که بخواهند پا بر منافع کشور خودشان بگذارند روی به استفاده از نیروهای سوخته بی بی سی فارسی و صدای امریکا آورده است که در زیر چند نمونه از این مسئله را اشاره میکنیم :

آرمین قبادی پاشا، گوینده اتاق خبر این تلویزیون که همیشه تمرکز بر سیاه نمایی شرایط اقتصادی و سیاسی ایران دارد، پیش از این سابقه همکاری با صدای امریکا را در کارنامه خود دارد :

امیر برادران، کارشناس برنامه ورزشی سیاسی آفساید پیش از این سابقه همکاری با تلویزیون صدای امریکا را در کارنامه خود دارد.

جاوید جعفری، نویسنده و مجری برنامه سیاسی ورزشی آفساید، سابقه همکاری با صدای امریکا را دارد، البته او در پروفایل شخصی ش در سایت فوتبال مدیا اذعان کرده است که روزنامه نگاری را در بی بی سی آموخته است.

در مورد دوره خبرنگاری بی بي سی فارسی جالب است بدانیم بی بی سی در سال ۲۰۰۶ با کمک مالی دولت انگلستان یک دوره روزنامه نگاری رایگان را برای روزنامه نگاران فارسی زبان تدارک دیدند. این دوره با یک سفر یک هفته‌ای به هزینه بی بی سی در ترکیه آغاز می‌شد، با چندین درس روزنامه نگاری به صورت آنلاین و فارسی ادامه پیدا میکرد و در نهایت روزنامه نگارانی که از فیلتر مدرسین این کلاس‌ها میگذشتند و کیفیت مورد نظر آنها را داشتند به دوره لندن دعوت می‌شدند. در میان کارمندان تلویزیون من و تو، فرناز قاضی زاده، سالومه سید نیا، شیدا هوشمندی و سام غفارزاده جزو کسانی هستند که مدرک روزنامه نگاری خود را از بی.بی.سی دریافت کردند.

به نظر می‌رسد فارغ التحصیلان این دوره به دو گروه تقسیم شدند، گروه اول برای تلویزیون بی.بی. سی فارسی به کارگرفته شدند و گروه دوم را برای تلویزیون من و تو معرفی کردند. پانته آ مدیری وسالومه سید نیا،به گواه خود سایت تلویزیون من و تو پیش از فعالیت در این مجموعه کار کردن در تلویزیون فارسی بی بی سی را را در کارنامه خود دارند.

خارج از بحث کاری روزنامه نگاری که ارتباط بین عناصر بی بی سی، صدای امریکا و من و تو کاملا واضح و مشهود است، کارمندان این مجموعه‌ها در محیط غیرکاری هم دوستان صمیمی با هم هستند و در مهمانی‌های هم شرکت میکنند.

یا در دومین شب آکادمی گوگوش، دوربین در بین تماشاچیان چندین بار چهره فرن نقی زاده، مجری بی.بی.سی را به تصویر می‌کشد که با اشتیاق خاصی این برنامه را دنبال میکند!

اگر چه مدیران شبکه تلویزیونی من و تو مدعی بی طرفی رسانه شان در مقابل مذهب، سیاست و...هستند(با توجه به كثرت حضور اعضاي فرقه ضاله بهائيت در اين تلويزيون اين ادعايي كذب است)، اما این شواهد و قرائن به خوبی نشان میدهد که چهارچوب فکری آنها دقیقا همان چهارچوب فکری رسانه‌های معلوم الحالی مانند بی.بی.سی و صدای آمریکاست که با بودجه‌های دولت‌های خود همواره بر ضد منافع ایران سخن پرانی کرده‌اند. آنها هرگز دلسوز ایران وایرانی نبوده و نیستند.

انتشار یافته: ۱۳۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۱۲
ناشناس
United Kingdom
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۳
32
176
مگه شما ماهواره تماشا می کنید مشرق؟ شما چرا؟ بلا!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۵
په نه په فقط شما نگاه می کنید تو خارج، ما اینجا تو ایران نشستیم گلیم و جاجیم می بافیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۵
مشرق جان متوجه فحش رکیک این همشهری اذری نشدی یا برات مهم نبود؟!
....
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۳
10
78
مشرق جان سحر قاضی زاذه نه ساناز قاضی زاده
موفق باشین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۵
فرناز
یبل
United States
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۳
52
125
خدا میدونه.سند دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۴
سند میخواد چکار؟گتره ای حرف میزنن.حالا کی بیکار بره ببینه کدوم حرفشون راسته؟ بی خیال
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۵
به قول احمدی نژاد : بگم ؟ بگم؟
احمد(پاسدار)
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۳
185
198
میخوان بی بندو باری به وجود بیارن خدا رو شکر مردم ما اکثرا به سنت های خود پایبند هستند ولی باید فکری کرد چون واقعا خطرناک هستند و کم کم دارن رواج پیدا میکنند در جامعه سیاسی شون خیلی خطرناک نیست این voa شرو ور میگن مردم هم فهمیدن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۳
واقا فکر می کنی اکثر مردم به سنت های خودشون پایبندند؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۳
قضیه جدی تر از این حرف هاست احمد اقا تو ایران ادم های سست وضعیف کم نیستند
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۳
355
500
به ماچه که بهای هستند برنامه های علمی اش راببین وحال کن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۴
عقل کل همینطوری با برنامه های جانبی جوونارو اغفال می کنند!!!
سیروس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۴
خداییش تو ماهواره خریدی که برنامه های علمی نگاه کنی ؟؟؟؟
خب بزن شبکه 4 شبانه روز بشین برنامه علمی ببین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۴
عجب!برنامه علمی!
ما یه بقال سر کوچمون داریم میگه من از ماهواره خیلی چیزها یاد میگیرم و در طی چند سال گذشته یاد گرفته به سیب میگن اوپل!!
haya
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۴
فقط با علمی یاش حال میکنی ؟اگه اهل علم بودی که .....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۳
21
145
وای اینهمه اطلاعات از کجا آوردی؟
نکنه کلک اونجا کار میکنی؟
از کجا میدونی چی به مذاق کی خوش نیومده؟
خیلی جالب بود مقاله ات مرسی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۳
17
300
خوب کاری نداره، صدا و سیما برنامه درست و حسابی پخش کنه تا کسی این شبکه ها رو نبینه !!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۳
87
79
توقع داشتی مذهبی ها استخدام کنن؟ خیلی کشف مهمی کردید که اینو کشف کردین
رسول
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۴
44
148
لا مصب هر کی اینو گزارش یا کار اطلاعاتی کرده ، همه برنامه هارو با دقت نگاه کرده . پس ما چی ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۴
دوست عزیز منهم این شبکه را دیدم برنامه هاش بسیار سطحی وبی کیفیت است اغلب از برنامه های مستند قدیمی واز مجریان در پیت استفاده میشود مثلا تازگی اقدام به پخش سریال دایی جان ناپلئون کرده اند که بارها تلویزیون های لس انجلسی نمایش داده اند.چیزی که مردم ما باید توجه کنند خیانت و وطن فروشی گردانندگان این شبکه است
......
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
بهتره یکم با تربیت باشین.اونا اگر هم کسی رو تو ایران متهم می کنن توهین نمی کنن.و همیشه انتخاب رو برای مردم می ذارن ولی توی ایران همیشه همه چیز رو به مردم تحمیل می کنن مگه مردم درک و فهم ندارن.همیشه طوری حرف می زنن انگاراوضاع عالیه......
محمد کریمی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۴
452
273
بعید نیست کیوان و مرجان عباسی هم خواهر و برادر باشند هم زن و شوهر چون در فرقه ضاله بهائیت فقط ازدواج با زن بابا اشکال داره و ازدواج با مادر و خواهر و سایر محارم مشکلی نداره
سعيد
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۵
124
83
مرگ بر حاميان ضد انقلاب
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
هه هه هه هه هه هه ...................................
man
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۵
97
128
حالا یه برنامه مورد علاقه مردم پیدا شده اگه گذاشتین
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۵
104
24
انصافا من با شبکه من و تو و بقیه شبکه های فارسی ماهواره ای کار ندارم چون همشون حساب جیبشونو میکنند و برای رضای خدا موش نمی گیرند ولی این یادداشت آخر حذف کنید خیلی ضایع است
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۵
83
32
اینها بهایی نیستن ، کلا بی دین هستند. خودشون هم میگن ما بهایی نیستسم.
چرا با این مقالات انقدر برای بهاییت تبلیغ می کنید.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۶
85
60
بهتر نیست بجای واژه ی بهایی بگین کافر، لاییک بی دین یاهر چیز دیگه
ساسان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۶
12
16
بنام حق عکسها رو اصلاح کنید بهتره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۶
17
71
چه حرفا؟
سامان
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۷
20
49
از قدیم گفتن انگلیس=روباه پیر
ول کن ایران نیست
کوروش
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۰
103
104
خواننده های محترم واقع بین باشید که اینها دلشون واسه من وشما نسوخته که بخوان برنامه های آموزنده پخش کنند.هدف فقط و فقط تغییر عقاید و فکر جوون ها ومخصوصا نوجوناست.زنده باد جمهوری اسلامی ایران
م ک
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۵
102
50
مرگبربهایی
ستاره
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۶
25
35
سلام تو يكي از سايتا خوندم كيوان عباسي يه تصوير از اعتراضاي خرداد88گذاشته بود بذار ادرس بدم همون عكسي كه يه پسر دانشجوي عينكي ماسك زده بود ودست يكي ديگه رو بالا گرفته بود يا همين پسر تو يه عكس ديگه كوله انداخته بود ويه دستش رو مشت كرده بود وگذاشته بود رو قلبش ويه دست ديگه شو به علامت ازادي اورده بود بالا اينم مدرك مستدل حالا اين جناب عباسي گفته اون عكس منه ميخواستم بگم تو غلط كردي اين عكس داره داد ميزنه عكس يه دانشجوئه اصلا تو اون روز كجا بودي كه حالا ادعاي دروغ ميكني ازادي در نظر تو همون چيزاي پست وحقيريه كه تو شبكت نشون ميدي برنامه مزخرف بفرمائيد شامو چراكه نه وسالي تاك وايناست تو نميخواد خودتو جاي جووناي باشرف مملكت ما جا بزني ضمناتو چه جور تو عرض 1سال اينقدر وزن اضافه كردي كه ما نفهميديم مقايسه عكسا كه يه چيز ديگه ميگه خودتي .............................اق كيوون
پاسخ ها
......
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
خوب همه برنامه هاشونو حفظی ها "کلک"
چرا فحش می دی چرا با منطق پیش نمی ری؟
baran
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۷
107
40
dame hame bache mosalmuna garm
یا زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۳۰
143
102
خیلی جالب بود.
با اشتیاق همشو خوندم..
مرگ بر من و تو گه عصای دست انگلیسه..
اگه دقت کرده باشید،انگلیس بیشتر روی عقاید ایران کار می کنه و امیرکا هم کنترل نظامی...
مرگ بر انگلیس و وهابیون
amin
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۴
8
13
ta mahvare negah nakonan ke namitunan az siasate en. va usa ba khabar shan. iq
جواد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۰
17
18
برو بابا ما همه چی یو میدونیم .
جواد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۰
230
42
برن گم شن با اون برنامه های ندا و بفرمائید شام مردمو سرگرم میکنن صبح که میشه هیچکس به کارش نمیرسه آخرشم میگه (بوس بوس بوس )
پاسخ ها
وحید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۳
ببخشید ولی برنامه ندا 8:30 و بفرمائید شام 10 شب پخش میشه ربطی به صبح دیر بیدار شدن نداره...شما بهتره خودت تا دیر وقت پای ماهواره نشینی
.....
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
کی مجبورت کرده صبح ها بشینی ماهواره ببینی؟؟؟؟؟؟؟
اميد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۰
9
105
فرقي نداره برام مهم نيست زندگيه خودتونو بكنيد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۰
62
122
به نظر من خيلي خوب است
سونیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۲
99
206
سلام.اولن بهتره هر نظری که دارین کمی مودب باشین...بعدم اینکه چرا از برنامه های علمی یا مستند هایی که درباره تاریخ ایران میسازن چیزی نمیگین؟فعلا ک این شبکه به ظاهر بیگانه بیشتر به فکر قدمت ماست...
یه چیزیم به آقا جواد بگم:شما مجبور نیستی این همه به خودت سختی بدی و با وجود اینکه از این شبکه متنفری تا دیروقت بشینی پای برنامه هاش...
و سوال من اینه که شما از کجا فهمیدین اینا همه کافرن؟
یه عمر دارید بر انگلیس و آمریکا مرگ میفرستید...دست اخرم ما کجا و اونا کجا؟
پاسخ ها
فرزانه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۶
کاملا موافقم
موافق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
شاید از راهپیمایی هاشون امریکا می ترسه که دست برنمی دارن.بابا دست از سر مردم بردارید و به جای این حرفا برید خودتونو درست کنین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۵
63
42
اگه تلويزيون ما هم اين برنامه داشت ما نگاه نمي كرديم
غزاله
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۳
144
88
سلام به نظرم شبکه خوبیه بعضی برنامه هاش جالبه و دست اندرکارانش رو ه دوست دارم اما این حقیقت رو هم باید بگم که بعضی از برنامه هاش هم خیلی مبتذله به نظرم این شبکه نصف نصفه نه این وری نه اونوری.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۸
122
224
برو بابا حالا که یه چیز خوب بیدا شده بزارین مردم ببینن دیگه
ramin
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۶
316
118
من شنیدم عوامل ومجریان شبکه من وتو باهم سکس گروهی راه انداختن!!!توف به شرفتون
پاسخ ها
ندا
| United States |
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
از کی شنیدی؟
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۷
50
13
خوب بود
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
61
86
خیلی نمکید کلی خندیدم دمتون گرم
اهواز
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۳۰
52
6
نمیدونم چه بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۵
8
151
خوبه که!حداقل مردم از حقشون اطلاع پیدا میکنند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۶
200
159
فقط لازمه گزارش خبرشو گوش کنی ببینی ایرانیهارو یک مشت آدم احمق به تصویر می کشند ویک ذره بین گرفتن دستشون یک نکته منفی مورچه را فیل می کنند ودر غرب هم هیج اتفاقی نمی افتد وبهشت آرامش است در بفر مایید شام هم مثل ندید بدید ها آنقدر مشروب می خورند گویا چیز دیگری برای خوردن ندارند بدبختها.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۲
144
118
مگه شما فضولید اونا برای شما بد بخت بیچاره ها دارن زحمت میکشن .
تلویزیون ایران رو نگاه کنید یا دارن درباره ی اسلام حرف میزنن مثل بچه اولیا یا برنامه های به قول خودشون مسخره پخش میکنن. تا حالا دیدین یک برنامه علمی فرهنگی درست کنن.
Elia
United States
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۶
97
31
مشرق جان
شما این همه اطلاعات رو از کجا میاری؟
نکنه خودت جاسوس انگلیسی؟بابا ول کنید این یه ذره مملکت چیه که این داستانارو سر هم میکنید
توی بفرمایید شام عید سر 7سین خونه ندا قرآن بود پس الکی نگید بهایی اینا هستن
الی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۷
19
32
شما برنامه هتونو ببینید بااین کارا کار نداشته باشید
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۷
34
318
اگه بده نگاه نكنيد كسي مجبورتون نكرده.برا شما حيفه.
کیارش
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۰
21
17
راستشو بخواین کاملا با نظر مشرق موافقم. اگر کمی فکر کنید شما همه از نسل کوروش کبیرید ... کوروش نمیذاشت که هیچ کس به عقاید شخصیش حرفی بزنه . ولی با تمام این ها به عقاید دیگران احترام کامل میذاشت ... دوستان این کانال رو نگاه کنید اما حرفاشونو باور نکنید (یعنی هم احترام و هم دفاع از خودتون) . نمیدونم کی بود که وب گردی اگهی استخدام در شبکه من و تو رو پخش کرد ... این که بهایی هستند کاملا راسته ... در ضمن در اگهی ذکر شده بود افرادی که دین بهایی و همجنس بازی میکنند استخدام میشوند ... جان من شما فقط یک روز بشینید پای قسمت اخبارش ... اگر یک نکته مثبت از ایران گفت بیاین رگ منو بزنین.
پاسخ ها
ali
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
افرین بر دوست گلم حرفتو واقعا پسندیدم
جوینده
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
حالا ما تو رو از کجا پیدا کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
علی و ریحانه
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۱
13
6
اصلا منو تو چی هسته............!!!>ه
ن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۱
11
36
از کجا معلوم شما راست میگید
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۱
3
16
با سلام من فکر میکنم ایرانی ها اهل تفاهم وکار گروهی نیستیم چرا؟ بطور مثال اگر دقت کنیم در ماه محرم اینقدر قدم به قدم تکیه وحسینه داریم که گاهی به فاصله 20قدم با هم فاصله دارن که اینها در ابتدا با یک نیت اقدام به تاسیس این کار میکنند وچون تحمل پذیرش نظرات هم رو ندارن دچار اختلاف و تجزیه میشن یا شرکتهای کوچک. هم ردیف زیادی داریم که خیلی موفق نیستند مثل شرکتهای ایزوگامی و در شبکه های ماهواره ای چه سیاسی چه بظاهر فرهنگی هم همین هست فکر میکنید چند تا شبکه سیاسی داریم که برای براندازی نظام بصورت واحد کار میکنند تازه اینا به غیر از شبکه های خارجی با عوامل ایرانی هستند ولی باید ضعف صدا وسیما رو ندیده نگرفت که 2نفر ایرانی در کشور بیگانه از صدا وسیمای ما موفق تر هستند وطرفداران بسیاری نیز دارند همه میدانیم که این همه هزینه را برای رضای خدا نمیکنند وقطعا اهداف مشخص ومهمی دارند ولی حالا که همه به نوعی وابسته این خوراک فرهنگی شدیم کمی دیر نیست
مردم ما نیاز به این خوراک فرهنگی داریم ولی این نیاز از طریق بیگانه تامین میشود قابل توجه مسولان که در خواب ناز به سر میبرند و حقوق های انچنانی میگیرند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۱
5
23
خدا همه رو شفا بده !!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۱
7
18
همتون سر کارید بابا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۲
6
33
دارين با كورا تليت ميخورين؟اگه شماها دلتون برا مردم ايران ميسوزه چرا يكم به وضع شبكه هاي خودمون نميرسين؟از بس كه گفتين همه بدن ما خوبيم براتون تره هم خورد نميكنن!!
سارا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
15
26
بخدا هممونو عروسک کوکی و احمق فرض کردن ماام که فقط دنبال جینگول مینگول بازی رنامرو نگاه میکنیم تابلوهه اسکلمون کردن معلومه وطن دوستیشون فقط در سطح عقاید و افکار خودشونه در غیر نظرشون ما بی فرهنگترین مردم جهان میشیم و بی هدف نبودن برنامه بیداد میکنه اما از این ورم باید برنامه های بیشتر اوقات چرت کشور خودمون رو ببینیم اما من شخصا حاضرم برنامه چرت ببینم اما احمق فرض نشم و به بیگانه تکیه نکنم
لاله
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
7
17
yes yes
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
15
37
فکر کردین ما این قدر احمق هستیم که حرف شما را باور کنیم شما ید طولانی در خراب کردن شبکه های دارید که در ایران زیاد طرفدار دارد.
مسلمون
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۹
14
30
خوبه من دوستش دارم
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۵
10
21
عزیزان محترم توجه داشته باشن بعضی از برنامه هاشون خوبه ولی اما وقتی میان سیاسی میکنن قضیه رو خرابش میکنن بالاخره بچه هاهواستون باشه اگه قدرت حرف زدن دارین بیایین جلو من یکی که ندارم ولی اما یک وقتی یک کاری کردم تا آخرش می ایستم پس اگه جرئت شو دارین در هر کاری فکر شو بکنین ببینید قدرتشو داری یا نه. راستی من یک ایرانی ام که اول میبینم رهبرم چی میگه بعد حرف میزنم. آندرستند؟
هادي
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۷
21
11
واقعا خسته نباشيد خدا قوت
باران
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۳۰
7
36
بابا جمع کنید خنده داره والا
نهش
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۳
6
40
مرگ بر آدم حسود
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۴
6
32
هرچی هست حداقل به اطلاعات عمومی ما اضافه شده بیشتر از تلویزیون ایران
حیران
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۵
5
14
من موندم به کدومتون افرین بگم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۵
11
8
باحال بود
پارسا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
10
11
من راننده تریلی میزنم خون بالا بیاری
...
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۷
9
35
بروبابامن که عاشق برنامه های علمی ام بابرنامه هاش حال میکنم هرچی باشه خیلی بهتر ازبرنامه های شبکه های ایرانه...
میلاد انزلی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۹
15
11
من 9 سالمه و برایه شما باعثه تاسف میکنم خجالت بکشید....
شما اونجا............................. بای
آوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
4
25
خدا شفاتان بده
$$$$$$$$$$$$$$$
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۳
6
9
چه فاصله اي
hamid
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۴
12
30
خيلي كسيفيد.
پاسخ ها
پدرام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۵
اگر راست میگین وضعیت کشور خودتونو درست کنید تا دیگه این شبکه ها هرفی برای گفتن تو برنامه هاشون نداشته باشن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
بروبابا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
برو بابا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۵
5
34
خدا شفاتون بده چرا وقتی میبینید موفق هستند حسودی میکنید حسادت مال ادمای جاهله جاهل جاهل جاهل جاهل جاهل.................................................
ناشناس
Switzerland
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۲
8
14
خودتی
حميده
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۶
6
25
منو خانوادم راضي هستيم خداقوت
حميده
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۶
6
16
عاليه
حميده
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۷
6
24
بازم ميگم عاليه
کیمیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۲
6
37
نه که خیلی بر نامه های خودتون به درد میخوره.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۳
13
2
خاک برسرتون حسودا گدا شما که اینجا نیستیدببنید خاککککککککککککککک..................................
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۴
10
2
خیلی بد هستید
پرنیا
United Kingdom
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۵
4
24
بابا کل شبکه ی منو تو به امید همون طغرل نمیرسه ادمو میشوره میذاره کنار دمش گرم من عاشقشم
دریا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۶
7
5
نمیدونم اصلا چی هست من و تو؟
اکی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۰
5
8
ما نفهمیدیم شما راست میگید یا اونا
پاسخ ها
شستنی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
هر چی اینجا نوشتن دروغ دروغه همش شایعه هست
AS
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
هر چی اینجا نوشتن دروغ دروغه همش شایعه هست
abass
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
7
9
هر چی اینجا نوشتن دروغ دروغه همش شایعه هست
یه فریب خورده
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
20
9
بابا به خدا به پیر به پیغمر جون عزیزتون گول این شبکه رو نخوریدمن خودم تا قبل از این که این شبکه رو ببینم ادم بودم یه مسلمون واقعی اما الان نماز که نمی خونم هیچ تازه صد گناه کبیره هم انجام دادم که حالا شرمم میشه بگم گول این شبکه رو نخورید
پاسخ ها
saman
| United States |
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۹
از حرف زدنت معلومه که قبلآ هم آدم نبودی چون اگه واقعآ ایمان داشتی حرف دیگران رو ایمانت و ... تآثیر نداشت
حبیب گیلان
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۷
2
2
همش یه حرفه
شبنم
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
4
9
خاک تو سرتون بابا شمام که همه بد بینید و نیمه ی خالی لیوان رو میبینید اصلا شما لیاقت و ارزش اینو ندارید که واستون برنامه درست کنن این همه واستون زحمت میکشن و خرج میکنن اخرشم ایه جواب زحمتاشون
بده مارو دارن از کلاه برداری هایی که تو جامعه میشه با خبرمون میکنن اصلا همونی که این مطلب رو نوشته ...................
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
7
2
هیچ کسی عاشق چشم و ابروی کسی نیست که براش برنامه بسازه ما ایرانی ها هرگز کشورمون رو به بیگانه نمیدیم
يب34ف
United States
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
2
3
مشرق جان شعر نوشتي
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۵
2
4
دریغ است ایران که ویران شود / کنام پلنگان و شیران شود البته انگلیس و ایادیش گربه و کفتار هم نیستن چه برسه به پلنگ و شیر
لاله
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۷
5
0
اگرخداراقبول داریدعکس رااصلاح کنید........................................................................................................................................................................................................................................ ......................................
حسام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۱
2
6
مشرق جان اگر بچه های منوتو بهایی بودند نمیتونستند تو ایران دانشگاه برن که اگر بدونی ندا و سالومه و تقریبا نصفشون از ایران مدرک دانشگاهی دارند و بعدشم بهایین لولو نیستن که .
ناشناس
United States
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
0
3
معتومه حالت خوب نی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۷
1
0
بریدبمیربد انترها
ناشناس
United Kingdom
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
3
3
راست هست كه ميگن ..خليلي هم جنس گرا هست ؟! و دينش هم بهائي هست ؟!؟!؟!
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
1
1
خیلی ممنون
بهرام
United States
۰۴:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۴
1
0
چي گم شما چيزي براي گفتن نذاشتيد . حد اقل رعايت ادب واحترام بخاطر ايراني بودنش بكنيد شايد يكروزي توبه كنند اما پل هاي پشت سرشان را خراب نكنيم .
حسین
Switzerland
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
0
3
هیچی ندارم بگمممممممممممممممممممممممممم...
سهراب
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۶
2
4
با سلام
این رو بگم که یک طرز تفکر هست که میگه یک به سه پیشرفته یعنی اینکه برای اینکه مثلا به توو دروغ بگن یکم حقیقت رو قاطی میکنن و بعد به خوردت میدن ینجوری اصلان متوجه نمیشی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۵
1
3
برات متاسفم
به تو ربطی نداره
United States
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۰
6
4
این شبکه فقط دنبال خراب کردن ایران وجوانان ایران هست
پس با خدا باش که بایاد توست نه با من تو که بدرد خودشون
میخوره .کشور ما ایران از بهترین کشورهای جهان هست .
به کوری چشم تمام دشمنان ایران .ایران پایند باد.
ali
United States
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۵
4
1
انرژی هسته ای حق مسلم ماست!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۵
0
0
شما هم بله
نرگس وسوزانا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۷
8
0
اي ايران اي مرزپرگهر...ازهمشون متنفريم.بهايي باشن يا نباشن ضدايرانن 0دروووووووووووووووووووووووودبرايراااااااااااان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۴
3
2
انرژی هسته ای حق مسلم ماست! از ايران
علي رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۴
3
3
بابا جون اين شبكه ها را نگاه نكنيد من 16 سالمه اما نگاه نمي كنم آفرين به خودم
دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
1
2
جانم فدای خاک پاک ایران
behsa
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۳
2
3
بابا بیخیال همه صهیونیستن مسخرش در اوردین بسه
آرمان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۳۰
0
0
کسانی که هنوز بینده من و تو هستید پیشنهاد میکنم رسوایی اخلاقی سیاوش صبا مجری شبکه من و تو رو تو گوگل سرچ کنید تا نظرتون عوض بشه!
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار