مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

کد خبر: ۶۹۱۵۱۰
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴
چاپ
رهبر انقلاب در دیدار مردم استان آذربایجان شرقی:
اقشار مختلف مردم آذربایجان شرقی صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه‌ای دیدار کردند.
به گزارش مشرق، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم آذربایجان، حضور منسجم، مقتدارنه و پرطراوت ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن را «مایه‌ی آبروی انقلاب و نظام و ایران» خواندند و با اشاره به اینکه مسئولان نباید این حضور را به معنای گله نداشتن مردم تصور کنند، افزودند: آمریکا می‌خواهد با تکرار ترفند تهدید و جنگ نظامی، توجه مسئولان کشور را از صحنه جنگ واقعی یعنی جنگ اقتصادی منحرف کند، مسئولان هوشیار باشند و همه همت خود را صرف حل مشکلاتی همچون بیکاری، رکود، گرانی و تبعیض کنند.
 
رهبر انقلاب اسلامی، حضور پرشکوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را «مایه آبروی انقلاب و نظام و ایران» خواندند و با تشکر صمیمانه‌ی قلبی از مردم خاطرنشان کردند: امسال نه فقط منابع داخلی از افزایش حضور مردم در بسیاری از شهرها سخن گفتند بلکه دشمنان انقلاب هم بر خلاف سالهای قبل، با استفاده از تعابیر «میلیونی» به این حضور عزت‌بخش اذعان کردند و زبان بنده حقیقتاً از ادای تشکر از ملت قاصر است.
 
امسال ۲۲ بهمن برای کشور آبرو شد/ مردم از مسئولین گله‌مندند/ ملت با کسانیکه در روز عاشورا جوان بسیجی را کتک زدند آشتی نمی‌کنند 
 
ایشان با اشاره به تلاش بی‌وقفه سیا، موساد، دستگاه اطلاعاتی و جاسوسی انگلیس و هزینه شدن دلارهای نفتی قارونها برای فضاسازی بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی گفتند: در تمام طول سال، صدها شبکه ماهواره‌ای، فضای مجازی و ورشکستگان فراری از ایران، به تحقیر و تضعیف و متهم سازی نظام مشغولند اما حضور عظیم ملت همچون باران رحمت الهی، در روز ۲۲ بهمن این فضای غبارآلود را پاکیزه می‌کند و همچون رودخانه‌ای زلال و مبارک، آلودگی‌ها را می‌زداید.
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای تأمل در ترکیب جمعیتی راهپیمایی ۲۲ بهمن را ضروری و بسیار مهم برشمردند و افزودند: اکثر این جمعیت عظیم، دوران تلخ و سیاه اختناق طاغوت، پیروزی انقلاب، امام راحل و دفاع مقدس را ندیده‌اند اما با احساس و معرفت و روشنفکری و روشن‌بینی به خیابانها می‌آیند.
 
ایشان خاطرنشان کردند: حضور امیدآفرین و ایستادگی نسل سوم و چهام در میدان دفاع از انقلاب و نظام، نشان‌دهنده رویندگی و بالندگی انقلاب و نکته‌ای بسیار مهم و درخور توجه است.
 
رهبر انقلاب اسلامی، تلاش دشمنان را برای ناکارآمد نشان دادن نظام، کوبیدن آب در هاون برشمردند و افزودند: ما البته مثل همه جای دنیا نابسامانی‌هایی داریم که به هیچ‌وجه از آنها نمی‌گذریم اما دشمن در تلاش است پیشرفتها و کارهای بسیار مهم ۳۸ سال اخیر را نادیده بگیرد و مردم را مأیوس کند.
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای با استناد به گزارشهای واقعی، پیشرفتهای کشور را در ۴ دهه اخیر در برخی امور زیربنایی، شگفت‌انگیز خواندند و یادآوری کردند: برخی از این پیشرفتها و جهش‌ها در دوره‌های صدساله هم معمولاً امکان پذیر نیست.
 
ایشان آبرو و عزت ملی ایرانیان را در مقایسه با دوران تحقیرآمیز طاغوت، از دستاوردهای پرافتخار انقلاب برشمردند و افزودند: رژیمِ تو سری خور از امریکا و انگلیس، ملت را ذلیل و خوار کرده بود اما امروز همه به عزت و اقتدار ملت و حضور تعیین‌کننده ایران اذعان دارند و می‌دانند در تقریباً همه مسائل منطقه، اگر ایران حضور نداشته باشد و اراده نکند، کاری به پیش نخواهد رفت.
 
رهبر انقلاب ۲۲ بهمن را «نعمتی الهی و فرصتی گرانقدر» برای اعلام مواضع و خواسته‌های ملت دانستند و افزودند: امسال، ملت نشان داد در مقابل دشمنان ایستاده است و به دنبال تحقق اسلام و پیشرفت نظام اسلامی برخاسته از مردم است و هر مسئولی با ملت همراه نباشد و ایستادگی نکند ملت او را بدون تردید پس خواهد زد.
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای به مسئولان کشور تأکید کردند: حضور پرشور مردم در مقابل دشمن کمین کرده برای بلعیدن ایران را به حساب گلایه نداشتن آنها از عملکرد مسئولان نگذارید چرا که مردم از مسائل مختلف از جمله تبعیض و کم کاری و بی اعتنایی به مشکلات گلایه‌مندند و احساس ناراحتی و رنج می‌کنند.
 
ایشان خاطرنشان کردند: سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» در حال پایان یافتن است و مسئولان دولت و دیگر قوا باید به مردم گزارش دهند در این زمینه چه کرده اند؟
 
رهبر انقلاب در همین زمینه افزودند: مسئولان نباید به مردم بگویند «باید چنین بشود»، بلکه باید بگویند «چنین شد».
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای، «بیکاری و رکود و گرانی» را از مشکلات مهم کشور خواندند و گفتند: البته مسئولان در تلاش هستند اما ظرفیت‌های کشور بیش از اینهاست و راه خروج از مشکلاتِ چند بعدی هم مشخص است.
 
ایشان به سخنان ۶ سال پیش خود در زمینه هدف‌گذاری دشمن برای تشدید فشارهای اقتصادی و دلسرد شدن مردم اشاره کردند و افزودند: مسئولان باید به مسائل اقتصادی توجه کامل کنند، البته مسائل فرهنگی و علمی نیز مهم است اما در نگاه کوتاه‌مدت، مسائل اقتصادی در اولویت است.
 
رهبر انقلاب اسلامی در تحلیل هدف واقعی دولت قبلی و فعلی امریکا در تکرار ترفند «تهدید ایران به جنگ» افزودند: امروز هم مثل قبل از گزینه‌های نظامی روی میز حرف می‌زنند و آن مسئول اروپایی هم به مسئولان ما می‌گوید «اگر برجام نبود وقوع جنگ حتمی بود»، اما این حرف یک دروغ محض است و آنها می خواهند ذهن ما را از جنگ واقعی یعنی نبرد اقتصادی منحرف کنند و به جنگ نظامی سوق دهند تا مسئولان کشور از تمرکز در عرصه پیشرفت اقتصادی و توجه به جنگ فرهنگی غربی‌ها با ملت ایران باز بمانند.
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای، نظارت و پیگیری طرحها و برنامه‌ها را کاملاً ضروری خواندند و گفتند: از رئیس جمهور محترم خواسته‌ام به مدیران اجرایی تذکر دهد که مدیریت باید با شفافیت و نظارت و پیگیری همراه باشد وگرنه صرف اینکه مدیران بگویند «بشود» و طرف مقابل هم بگوید «چشم»، پیشرفتی صورت نمی گیرد و کار عینی انجام نخواهد شد.
 
رهبر انقلاب اسلامی با استناد به آیه «واعدوا لهم ما استطعتم من قوه» تأکید کردند: منظور این آیه فقط توجه به قوه نظامی نیست بلکه معنای آیه این است که هرچه می‌توانید درون خود را از همه نظر قوی کنید که این همان استحکام ساخت داخلی است که بارها گفته‌ام.
 
رهبر انقلاب اسلامی، تحقق رشد ۸ درصدی را به استناد نظر متخصصان و به شرط استفاده کامل از ظرفیتهای داخلی امکان پذیر دانستند و خاطرنشان کردند: معنای واقعی رشد، رشد تولید و استحکام داخلی اقتصادی یعنی همان اقتصاد مقاومتی است نه فقط فروش بیشتر نفت که البته آن هم مفید است.
 
ایشان با انتقاد از عناصری که فقط روی کمبودها و ضعفها دست می گذارند و آنها را بزرگنمایی می‌کنند، افزودند: نکته قابل تأمل این است که این عناصر همان کسانی هستند که خودشان به دشمن گرای تحریم‌ها را داده‌اند.
 
رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنانشان، حادثه ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ تبریز را درسی مهم و همچون موتور پیش‌برنده ملت در پیروزی انقلاب اسلامی دانستند و افزودند: مردم آذربایجان در همه تحولات مهم اجتماعی و سیاسیِ ۱۳۰ سال گذشته کشور مانند قضیه تنباکو، مشروطه، نهضت ملی‌شدن صنعت نفت، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از اصلی‌ترین محورهای مبارزه بوده‌اند و این، شناسنامه و تاریخ پر افتخار آذربایجان است.
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به تحرکات تفرقه‌افکنانه برخی گروهها در سالهای اول انقلاب در تبریز، گفتند: امام بزرگوار ما در مقابل آن حرکتها که برخاسته از سیاستهای قدیمی انگلیسی‌ها بود، فرمودند «هیچ‌کس نگران نباشد، چراکه خود مردم تبریز جواب آنها را خواهند داد» و همین‌گونه نیز شد.
 
ایشان، هوشیاری قشرهای مختلف مردم از جمله مردم و جوانان و نخبگان آذربایجان را در مقابل اختلاف‌افکنی و وسوسه‌های دشمنان ستودنی خواندند و گفتند: آذربایجان نقطه قوت انقلاب و نظام اسلامی است و مردم آن در راه دفاع از وحدت ملی از جانشان مایه گذاشته‌اند که همه باید قدردان این فداکاری باشند.
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای، تنوع قومیتهای مختلف همچون ترک، فارس، لُر، کُرد، عرب و بلوچ را فرصتی ارزشمند برای ایران دانستند و خاطرنشان کردند: دشمن همواره به ایجاد شکاف قومیتی چشم طمع دوخته تا به خیال خود از هر گسلی در کشور استفاده و زلزله ایجاد کند، در حالی‌که هیچ گسلی در کشور وجود ندارد و مردم، یکپارچه و متحد هستند.
 
رهبرانقلاب اسلامی با اشاره به سینه سپر کردن و ایستادگی اقوام بزرگ ایرانی و از همه بهتر مردم آذربایجان در مقابل سیاستهای خباثت‌آلود دشمنان، مرحوم مولوی عبدالعزیز ساداتی از علمای اهل سنّت بلوچ، مرحوم شهید شیخ‌الاسلام از علمای اهل سنّت کردستان و همچنین سردار جوان و عرب خوزستانی شهید علی هاشمی را نمونه‌هایی از حرکت متحد و هماهنگ اقوام در دفاع از اسلام و انقلاب دانستند و افزودند: ملت ایران متحد، منسجم، همراه و همدل است.
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای از همین زاویه به تعبیر مطرح‌شده در روزهای اخیر با عنوان «آشتی ملی» اشاره کردند و با بی‌معنی دانستن این تعبیر و انتقاد از پر و بال دادن به آن در روزنامه‌ها، گفتند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟
 
 
 
قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال ۸۸ به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.
 
ایشان افزودند: البته کسانی که با اصل انقلاب مخالف بودند و می‌گفتند «انتخابات بهانه است و اصل نظام هدف ماست»، عده‌ای معدودند و در مقابل اقیانوس عظیم و پر طراوت ملت ایران، فقط یک قطره کوچک هستند.
 
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: مردم ایران در جایی که پای اسلام، ایران، استقلال و ایستادگی مقابل دشمن در میان است، با همه وجود ایستاده و با یکدیگر متحد و مجتمع هستند، البته ممکن است در فلان قضیه سیاسی دو نفر با هم اختلاف‌نظر داشته باشند، اما این چیز مهم و مؤثری نیست و مسئله‌ای عادی و طبیعی به‌شمار می‌رود.
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای تأکید کردند: اقیانوس خروشان، منسجم و متحد ملت باید روز به روز تقویت شود.
 
رهبر انقلاب با اشاره به شعله های امید مقدس و الهی که همواره دل ملت را گرم کرده است افزودند: با وجود همه پیشرفتها ما تاکنون در تحقق آرمانهای اسلام و انقلاب، تنها قدمی کوتاه برداشته‌ایم و باید به سوی جامعه‌ی اسلامیِ عادلانه، پیشرفته، مقتدر و با عزت گامهای بلندی برداریم که به فضل الهی با ادامه مسیر ملت و نظام، قطعاً پیروزی و آینده متعلق به ملت عزیز ایران خواهد بود.
 
پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، آیت‌الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تسلیت ایام فاطمیه، گفت: مردم غیرتمند آذربایجان در ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ حماسه ای تاریخی و به‌یادماندنی آفریدند و در ۲۲ بهمن امسال نیز بار دیگر بصیرت و آگاهی خویش را اثبات کرده و با رهبر خود تجدید میثاق کردند.
 
نماینده ولی فقیه درآذربایجان شرقی، با بیان اینکه ایرانیان هیچ گاه فریب شیطان بزرگ را نخورده و نخواهند خورد، تأکید کرد: ملت ایران با وحدت و یکپارچگی ثابت کرده‌اند که در دفاع از منافع و امنیت ملی متحد هستند.
منبع: دفتر مقام معظم رهبری
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۵۹
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۴۳
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
44
143
رهبر به این میگن. شیر مرد ایران زمین.
پاسخ ها
vahid
| - |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
زنده باشی
مهدی از قم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
من تاریخ کشورم را مو به مو مطالعه کرده ام و با اطمینان میگم و سر حرفم هم هستم رهبری چنین با پرستیژ و با شخصیت و مدبر که حرفش برای تمام دنیا سند باشد کشور ما کم داشته.در طول تاریخ مخصوصا تاریخ معاصر کی بوده رییس جمهور ابر قدرتی مثل امریکا برای حل مشکلش مجبور باشد نامه به رهبر ایران بنویسد و درخواست کمک کند یا رهبر مقتدر و مغروری مثل پوتین خارج ار عرف دیپلماتیک قران زیر بغلش بزند و از فرودگاه به دیدن رهبری بشتابد.ولی افسوس که خیانت داخلی ها همیشه کار خودش را کرده
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
والله یک عده خیلی رو دارن خدا گفته اول توبه کنید و پشیمان شوید تا بخشیده شوید .اینها سر توهماتشون هستن و ما میگیم که اونها رو ببخشیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
شهریار
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
46
81
*یک عده‌ای تعبیر «آشتی ملی» را می‌گویند؛ اینها به نظر من معنی ندارد؛ مردم با هم متحدند؛ چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم باهم قهرند؟ ا
پاسخ ها
دانشجو
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
یعنی به بهانه ایرانی بودن با هر دزد و خیانت کار و ... باید آشتی کرد؟
به بهانه عدم انشقاق خیالی باید خلاف عقل عمل کرد.....
.........................
ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند
بی طرف هستم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
یکی میگفت ملت باید با هم متحد باشند و مخالفت با آتشی ملی یعنی انشقاق در جامعه. منم بهش گفتم اینها در سال 88 انشقاق که هیچ براندازی کردند هرچه التماس کردیم حتی مراجع از اینها خواهش کردند که برای یک دوره ریاست جمهوری اساس مملکت را نابود نکنند به خرجشان نرفت.
اینها حالا مدعی آشتی هستند؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
انشقاق آن کسانی ایجاد کردند که در سال 88 در آتش تقلب و فتنه دمیدند و بعد از 7 سال هنوز حاضر به عذر خواهی نیستند.کسی که در مقابل زن و مرد یک انسانی را لخت می کند و تا حد مرگ کتک می زند مگر غیر جنایت کاره دیگری هم کرده . جنابعالی با جنایتکار آشتی می کنید؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
اینا رمز انتخابات بعدی هست
"اعتدال"، این از قبلی بود ..
برادر ارتشی شما
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
28
94
آذری زبانهای عزیز و همه لرها و کردها و گیلانی ها و بلوچ و سیستان و عرب و همه مردم ایران دوستتون دارم. عشق من ملت و رهبر ایران
پاسخ ها
دانشجوی هنر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
دمت گرم
یک پاسدار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
مردم هم شما را دوست دارند برادر
vahid
| - |
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
خیلی مردی داداش
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
32
79
لبیک آقاجان
سید اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
18
70
مسئولین باید تلاش کنند. رکود و گرانی مهم است.
محمد بهرامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
37
76
با سران فتنه ( خاتمی ، کروبی ، موسوی ) هیچ آشتیی نداریم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
32
58
سران فتنه باید اذعان کنن تقلب نشده
سامانیان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
28
58
به نظر من اینهایی که آشتی ملی را مطرح کردند هدف انتخاباتی داشتند و الا چه کسی است که نداند اینها سال 88 پایه های نظام ایران را زدند و کار داشت به جاهای باریک میرسید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
26
65
خدا را شکر باز هم توطئه فتنه گران و حامیانشان توسط رهبر مدیر و مدبر خنثی شد
سلامتیش صلوات
پاسخ ها
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
اللهم صل علی محمد و آل محمد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم
بی طرف هستم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
23
42
یکی میگفت ملت باید با هم متحد باشند و مخالفت با آتشی ملی یعنی انشقاق در جامعه. منم بهش گفتم اینها در سال 88 انشقاق که هیچ براندازی کردند هرچه التماس کردیم حتی مراجع از اینها خواهش کردند که برای یک دوره ریاست جمهوری اساس مملکت را نابود نکنند به خرجشان نرفت.
اینها حالا مدعی آتشی هستند؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
57
24
من با همه قهرم. چه اینطرفی چه اونطرفی. کلا ایرانی ها به درد نمیخورند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
تو خلی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
29
55
سران فتنه وسگان فتنه جوابشان راگرفتند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
28
59
درود بر اين مرجعيت عاليقدر و رهبر جهان اسلام
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
22
44
احسنت که حرف دل مردم رو زدند مردم واقعا از مسئولان گله دارند ضمنا ما با کسانی که چند ماه کشور رو به آشوب کشیدند آشتی نمیکنیم چرا الان به فکر عذر خواهی افتادند بعد ۵ سال؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
کدوم عذر خواهی برادر من اینها سر حرفشون هستن و به نطر من اگه توبه کنند رهبری به نطرم آنها را میپذیرد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
28
50
ملت در انتظار اعدام سران فتنه است

طرح آشتی ملی هم یکی از هزاران طرحهای در آستانه انتخابات است تا ناکامیهای دولت به فراموشی سپرده شود
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
21
14
رهبری-امت، این دو جریان لازم و ملزوم هستند که تا الان توانستند انقلاب را به پیش ببرند
شیاطین می خواهند با نفوذ در رهبری-امت، واسطه بین رهبری و امت قرار بگیرند و دغدغه ای جز اشرافیت و چپاول بیت المال و رانت بازی ندارند و دم از رهبری و دم از مردم می زنند.
این واسطه باید حفظ شود
رهبری از مردم انتظار دارد که این واسطه شیطانی توسط مردم نابود شود
این واسطه است که به انقلاب اسلامی ضربه زده و انحراف درست کرده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
اصلاحات همان معده لیبرالیسم برای هضم انقلاب هاست .
vahid
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
27
41
ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
24
38
والسلام
عماد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
29
43
فتنه خط قرمز ماست هنوز یادمون نرفته اینها سال 88 چه خسارتی به کشور زدند و کشور رو تا مرز سوریه شدن پیش بردن.
سران خائن فتنه (موسوی کروبی خاتمی) باید اعدام شوند.
سید محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
29
38
قربون برم از بسیجی کف زمین هم دفاع میکنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
28
36
ای جانم به این صلابت و اقتدار و درایت
ای خدا از عمر ما بکاه و برعمر رهبر افزا
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
26
36
ملت بصیر ایران با فتنه گران و حرمت شکنان عاشورای 88 آشتی نمی کنند.
کامران
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
27
34
سران فتنه باید به جرم خیانت به کشور محاکمه و اعدام شوند و این یک مطالبه عمومی است .
سيد حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
29
37
اقا حجت رو بر همه تموم كرد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
27
26
ممنون از مشرق نیوزی های عزیز
ناشناس
United Arab Emirates
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
24
27
حصر چیه دارن ازشون محافظت میکنن . خانواده مقتولین و شهدای 88 اگه اینا رو آزاد ببینن کلکشون کندس
امیرحسین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
28
36
کوری چشم دشمنان ملت .لبیک یا خامنه ای
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
24
34
مرگ بر فتنه گر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
مرگ بر آشوبگر جن پرست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
23
35
اولا مردم با کسی قهر نیستن که بخوان آشتی کنند؛ دوما کسانی امروز دم از آشتی ملی میزنند که روزی آتش ملی به پا کردند.
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
24
34
فدایی داری آقا
آقای مطهری ای حامی فتنه اتمام حجت !!!!؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
25
24
رهبر انقلاب افتخار ترکهای ایران و جهان اسلام
یاشاسین امام خامنه ای
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
19
6
سخن رهبر عزیز ترجمه این فقره از زیارت عاشورا بود:
انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم الی یوم القیامه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
17
18
اتمام حجت با کسانی که می گویند برجام سایه جنگ را از کشور برطرف کرد
خجالت بکشید دروغ محض را تکرار نکنید
سایه ای نبود احتمالا مشکل از عینک دودی شماست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
19
18
هر چقدر خدا را شکر کنیم بابت نعمت چنین رهبری کم است
الحمد لله رب العالمین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
21
18
جانم سيد علي ...
بیژن
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
19
20
سلام
سلام بر ارواح طیبه شهدای فتنه 88
مگر شیعیان ابا عبدلله بعد از 1400 سال از خون سید وسالار شهیدان گذشتند؟ این ملعونین راه یزید را رفتند در روز عاشورا و این بحث مسخره {آشتی ملی } همان قرآن به نیزه کردن معاویه صفتان است مرگ و ننگ باد برمنافقان
امیر
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
19
18
ماشاءالله اقا ماشاءالله رهبر ماشاءالله قائد....
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
18
19
برخی از نمایندگان مجلس که تحت تاثیر احساسات هستند یکم تابع عقل باشن اصلا علی مطهری رو نمیگما
ایران ایر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
20
21
مرگ بر آمریکا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
23
23
نفست حقه سید علی .سلامتیت ((صلوات))
دشمنانت قاسطین و ناکثین مارقین و دشمنان اسلام و قران و ائمه نابود بشند ان شا الله.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
14
10
لعن علی عدوک یا حسین / خاتمی و کروبی و میرحسین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
14
13
سرت سلامت سید علی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار