مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

کد خبر: ۶۷۳۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹
چاپ
از اعتصاب غذا تا ماجرای کمپ ترک اعتیاد؛
دختری که به عنوان همسر صادقی در رسانه‌های ضدانقلاب تبلیغ می‌شود فردی است که در کارنامه ضدانقلابی‌اش از توهین به امامان معصوم تا حمایت از تروریست‌های تکفیری و تطهیر آنان دیده می‌شود.
دروغ‌های شاخدار درباره عشاق دست‌پرورده ضدانقلاب/ از اعتصاب غذا تا ماجرای کمپ ترک اعتیاد+تصاویرسرویس سیاست مشرق - سایت‌های ضدانقلاب تلاش زیادی کردند تا با مخلوطی از اخبار دروغین و اغراق‌آمیز از «آرش صادقی» و «گلرخ ایرایی» اتهام‌زدایی کرده، آنان را تطهیر کنند و با تبلیغات احساسی و هیجانی این افراد که در کارنامه ضدانقلابی‌شان از توهین به امامان معصوم تا شرکت در فتنه و همکاری با منافقین و پژاک گسترده است، عشاقی بسازند که تاوان بی گناهی خود را می‌دهند! این تبلیغات سیاسی و سیاه آنقدر گسترده بوده که سلبریتی‌های ایرانی هم بعضا احساسی شده و در حمایت از این افراد معلوم‌الحال در شبکه اجتماعی خود پست گذاشته‌اند.

 دروغ‌های شاخدار درباره عشاق دست‌پرورده ضدانقلاب/ از اعتصاب غذا تا ماجرای کمپ ترک اعتیاد+تصاویر

حمایت مهناز افشار از عشاق برساخته ضدانقلاب 

اعتصاب غذای هفتاد روزه واقعیت دارد؟

رویکرد تقلیل‌گرایانه رسانه‌های ضدانقلاب درباره این دو عنصر ضدانقلاب تا جایی پیش رفت که همه این جرم‌ها را به یک عمل نقادانه نسبت به نظام کاهش دادند و از سوی دیگر به طور اغراق‌آمیز و دروغینی در لابلای توئیت‌های مربوط به صادقی گفته می‌شود که او از آبان ماه امسال در واکنش به بازداشت همسرش، دست به اعتصاب غذا زده و اینک حدود 70 روز است که در این وضعیت به سر می‌برد. بسیاری بر این موضوع تشکیک کرده‌اند که صادقی هفتاد روز اعتصاب غذا کرده؛ چراکه بیان می‌کنند این موضوع محالی است.

 دروغ‌های شاخدار درباره عشاق دست‌پرورده ضدانقلاب/ از اعتصاب غذا تا ماجرای کمپ ترک اعتیاد

اقدام معنادار روزنامه شرق درباره پرداختن به موضوع اعتصاب غذا 

جالب اینجاست که روزنامه اصلاح‌طلب شرق در یک رویکرد معنادار و شیطنت‌آمیز از بابی ساندز ایرلندی که رهبری اعتصاب غذای سال ۱۹۸۱ زندانیان جمهوری‌خواه را برعهد داشت و پس از ۶۶ روز در اثر اعتصاب درگذشت در صفحه آخر روز یکشنبه خود آورده است. باید دید که در حالی که رسانه‌های ضدانقلاب در خصوص اعتصاب غذای صادقی سخن به میان می‌آورند، مسئولان این روزنامه با مطرح کردن این موضوع چه هدفی در سر داشته‌اند اما دستکم نشان می‌‌دهد که اعتصاب غذا موضوعی نیست که به 70 روز بیانجامد و فرد هنوز به این میزان قدرت زندگی داشته باشد.

 دروغ‌های شاخدار درباره عشاق دست‌پرورده ضدانقلاب/ از اعتصاب غذا تا ماجرای کمپ ترک اعتیاد

ماجرای بازداشت ساختگی صادقی از زبان نزدیکانش

بی‌بی‌سی فارسی درباره بازداشت صادقی می‌نویسد: آرش صادقی از زمان اعتراضات سال ۸۸ چندین دوره بازداشت و زندانی شد. در آن زمان گلرخ ابراهیمی، نوید کامران و بهنام موسیوند نیز بازداشت شدند. این فعال سیاسی آخرین بار در ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ بازداشت و پس از شش ماه حبس اسفندماه همان سال با وثیقه ۶۰۰ میلیونی آزاد شد.»[1]

اما در همین رابطه روایت‌های جالبی از سوی اطرافیان این عنصر ضدانقلاب روایت می‌شود که در بازداشت وی تشکیک جدی ایجاد می‌‌کنند. به عنوان مثال فردی مطرح می کند که بسیاری روایت‌ها درباره بازداشت و زندانی شدن او در گذشته دروغ است و «آرش صادقی دوره قبلی آنچه خودش در بازداشت ادعا کرده بود را در کمپ ترک اعتیاد گذرانده و به هیچ‌وجه زندان نبوده است.»

همچنین در روایتی دیگر آمده است:‌ « مهم‌ترین اتهام یکی از زندانیان سابق مصاحبه با پدر آرش بوده که در دوره بازداشت آرش انجام شده؛ پدر آرش صادقی این مصاحبه را تکذیب کرده و جالب است که با گوش دادن به فایل صوتی مصاحبه مشخص می‌شود که آن صدا، صدای خودِ آرش صادقی است که به نام پدرش انجام داده است.»

 دروغ‌های شاخدار درباره عشاق دست‌پرورده ضدانقلاب/ از اعتصاب غذا تا ماجرای کمپ ترک اعتیاد

این روایت‌ها از وثیقه 500 الی 600 میلیونی برای آزادی این عنصر ضدانقلاب نیز حکایت دارد که توسط یکی از مطلعان و نزدیکان آرش صادقی این ماجرا اینطور بیان می‌شود: «یک بار رفقای آرش اومدن گفتن اونو گرفتن، خبرنگارها پیگیر شدن و دیدن اثری از او در اوین نیست؛ به اینا خبر دادن و اینا هول شدن، گفتن پس کشتنش، یه «بد فازی» رسانه‌ای اتفاق افتاد؛ بعد آقا (آرش) سُر و مُر و گُنده، اومده پیش اینا؛ علیزاده، وکیلش بهش گفته چطوری آزاد شدی؟ گفته 500 میلیون وثیقه گذاشتم. «علیزاده» گفته رسیدش را بیار من شکایت کنم؛ آرش هم رسید را نیاورد. خلاصه امر اینه که خیلی‌ها به خاطر این داستان به آرش اعتماد ندارند.»

در این زمینه مشخص شد که وی در یکی از روستاهای کردستان پنهان شده بود و با همکاری مسیح علی نژاد، فتنه گر فراری و شبکه تلویزیونی بی بی سی طی سناریویی با وی تماس گرفتند و بجای پدر خود مصاحبه کرد و درحالی که در خانه بود از اوضاع بد خود در زندان سخن گفت. همچنین شایعه بازداشت وی آنهم به واسطه تنها یک اعتراض به نتیجه انتخابات از سوی گلرخ – معشوقه آرش صادقی- مطرح شد.

بعدها در اسناد به دست آمده از آرش و گلرخ مشخص شد که طرح بازداشت نود روزه آرش برای شروع سناریویی از پیش طراحی شده با طراحی از سوی ضد انقلاب برای طرح در رسانه‌ها و قوت گرفتن موضوع نقض حقوق بشر بوده و به این دو دیکته شده است.

اتهامات گلرخ ایرایی؛ ژولیت ضد انقلاب

دختری که به عنوان همسر صادقی در رسانه‌های ضدانقلاب تبلیغ می‌شود فردی است که در کارنامه ضدانقلابی‌اش از توهین به امامان معصوم تا حمایت از تروریست‌های تکفیری و تطهیر آنان دیده می‌شود. گلرخی که گفته می‌شود صادقی 70 روز برایش اعتصاب غذا کرده، بي محابا از اسلام ستيزي‌اش مي گفت و علیه امام مظلوم علی النقی(ع) مطلب توییت می کرد! به نظر می‌رسد این موضوع از ارتباطی که صادقی و ایرایی با خواننده مبتذل و هتاک ضدانقلاب «‌شاهین نجفی»‌ وجود داشته نشات می‌گیرد.

 دروغ‌های شاخدار درباره عشاق دست‌پرورده ضدانقلاب/ از اعتصاب غذا تا ماجرای کمپ ترک اعتیاد

وی همچنین در توئیت‌های خود از تروریست‌های تکفیری حمایت کرده و برای آزادی جانیانی که سعی در خدشه دار کردن امنیت کشور داشتند، تبلیغ کرده و به آن ظاهری قومیتی بخشیده است.

یکی از این موارد حمایت از «شهرام احمدی»، عضو گروهک تروریستی «توحید و جهاد»است که در اعترافات خود بیان داشته که چگونه به وی اسلحه داده شده تا به سوی مأموران و علمای اهل سنت شلیک کند. وزارت اطلاعات در گزارشی بیان کرده که بر اساس اطلاعات جمع آوری شده مردمی و پیگیری‌های به عمل آمده مشخص شد که این اقدامات از سوی جریانات تکفیری طراحی و اقدام شده است، به طوری که این گروه به تأسی از تفکر تکفیری – وهابی به بسته‌تر کردن دایره مسلمانی اقدام و به تکفیر شهروندان کردستان پرداخته به طوری که در اقدامات عملیاتی خود برخی از علما و ماموستاهای و همشهریان را به شهادت رسانیدند.[2]

 دروغ‌های شاخدار درباره عشاق دست‌پرورده ضدانقلاب/ از اعتصاب غذا تا ماجرای کمپ ترک اعتیاد

 
دروغ‌های شاخدار درباره عشاق دست‌پرورده ضدانقلاب/ از اعتصاب غذا تا ماجرای کمپ ترک اعتیاد 

اتهامات اصلی این دو عنصر ضدانقلاب که در توئیت‌های این افراد نیز دیده می شود به جز ارتباط با دو سرویس اطلاعاتی و جاسوسی غربی عبارتند از:‌

- ارتباط سازمانی با گروهک تروریستی پژاک

- متهم کردن نظام به شکنجه سران فتنه

- حمایت از فرقه ضاله بهائیت

- برنامه‌ریزی برای اخلال در نظم عمومی شهری

- شرکت در جلسات سازمان یافته دراویش

- ارسال اخبار غیرواقعی از زندان اوین برای رسانه‌های ضد انقلاب

- اقدام علیه امنیت ملی[1] http://www.mizanonline.ir/fa/news/205825

مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۲۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲۹
تازه مسلمان نروژی مقیم ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
19
61
اگر این دختر مرتد و مهدورالدم است پس منتظر چه هستید حکم مرتد را هرچه سریع اجرا کنید هرگز چنو دختری به این وقاحت و کثیفی ندیده بودم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
بعدا همینا می رن برای ترامپ نامه می نویسن که مردم ایران راتحریم کنید حقشونه
عادل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
سلام
این تازه مسلمان نروژی مقیم ایران یه جوری مشکوک میزنه
.....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
13
51
یه عده خائن پول میگیرند برای خیانت ، یه عده ی کثیری هم بیکار نا اگاه حمایت میکنند ، دستگاه قضایی و اطلاعاتی مملکت اسلامی هم طبق معمول بی اهمیت ترین مسائلش تاپ سکرته برای مردممون ،منتها اخبارشو از اونور اب پخش میکنند و جنجال به پا میکنه .
هشتگ یکم بصیرت و عقل
هشتگ نیاز به شفافیت و آگاهی عمومی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
20
20
خخخخخخ سانسور کرد نظرم رو
حقیقت رو که نمی تونی سانسور کنی بنده خدا خورشید که تا ابد پشت ابر نمی مونه اون بالا خدایی هست صبر کن و ببین.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
حتما هم فقط نظر امثال شما وطن فروشا حقیقته
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
13
29
اینا اگر دو روز غذا نخورن می میرن هفتاااااد روز؟ اونم یه معتاد؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
یه صبح تا غروب نمیتونن روزه بگیرن/ 70 روز اعتصاب غذا/ ما هم که...ایم
ناشناس
Sweden
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
7
16
ایرانیها هیج وقت در سازماندهی رسانه ای و تبلیغاتی موفق نیستند. وقتی کاری با مدیریت عالی و همه حانبه و به طور گسترده و همزمان با موفقیت به اجرا در می آید شک نکنید پای مدیریت قدرتمند رسانه ای صهیونیسم در کار است.
والا بابک زنجانی سه سال حبس انفرادی رفت. یک نفر هم برایش هشتگ راه نینداخت و ابدا کسی نگران حقوق بشر نشد.
همان آقا سید راننده عزیز و انقلابی به جرم در افتادن با مافیای حمل و نقل به زندان رفت و چون خائن نبود هیچ سلبریتی از وی حمایت نکرد
ایران همیشه چند هفته از رسانه ها عقبتر است.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
20
17
تو اخبار مشرق نیوز فقط بیا زیرش کامنت بذار حرفهای مشرق رو تائید کن تا منتشر بشه
مرگ بر آرش صادقی! اعدامش کنید! خائن وطن فروش!

چه کنم خوب باید یه چیز بنویسم که منتشر کنه دیگه :))) خخخخخخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
نکنه عقده دیده شدن داری مگه مجبوری نظر نذار
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
14
10
تو این مقاله مدرکی برای رد گفته ها طرف مقابل نبود و گفته هاشون بیان شد
پاسخ ها
مهران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
رد گفته‌ها نبود یکمی درست بخون یه تروریست رو حمایت کرده بود که مشخص بود. توهین به امامان که دیگه رد استدلال نمی خواد. عمو همیشه انقدر دقت می کنی؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
17
19
هر دو شون باید اعدام بشن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
14
22
مهناز افشار بهتره ساکت شه با اون گندی که شوهرش زده
ناشناس
Lebanon
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
16
17
خاک بر سر این مزدورای وطن فروش
مَش مَمَّد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
9
17
موندم چرا صدا و سیما یه شفاف سازی درست درمون نمیکنه تا امثال گهرخ و شوهرش و موجودات کثیفی مثل اینا انقدر فاز مظلوم نمایی به خودشون نگیرن!
خانم افشار هم نمیخواد دایه مهربان تر از مادربشه. فعلاً دلسوز شوهرش باشه که تو زندون داره آب خنک میخوره.
بعد یه سوال دیگه! میشه بگید 70 روز غذا نخورده چه جوری زنده س؟ :|
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
6
14
حالا حمایت میکنن ازشون اصلاح طلبان بعد وقتی میرن اونور میگن ربطی به ما ندارن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
5
16
رسانه ملی مقصره ااطلاع رسانیهاش همیشه بعد از کلی وقفه است
دانیال
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
11
7
کلا خانوم افشار از شدت روشن فکری به درجه ی استیصال رسیده و از انجایی که دخیل بستن ایشان به سفارت فرانسه و ضجه زدن ایشان در مکان مذکور حاجتشان را برآورده نکرده دوباره دست به دامان اینگونه ماجرا ها شده
ماهان
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
11
7
این موجودات موذی باید عقیم بشند! تامملکت یه نفس تازه بکشه اینا زباله هایی هستند دراین مملکت که بوی گندشان همه ی مردم روآزار میده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
2
1
مطهری و فراکسیون امید به همراه پژواک شدند طرفدار صادقی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
2
3
صلی الله علیک و روحی و ارواحنا فداک یا هادی الائمه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
2
3
همه اینا به کنار صداو سیما چرا انقدرخوابه . یه شفاف سازی میکرد مردم اگاه میشدن
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار