مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

کد خبر: ۵۵۷۷۲۹
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶
چاپ
نوری شگفتی ساز شد/
رقابت‌های انتخابی کشتی برای المپیک ریو با قهرمانی میثم نصیری، حسن یزدانی، علیرضا کریمی و حسین نوری به پایان رسید.
نفرات برتر انتخابی تیم های ملی کشتی برای المپیک +نتایج کاملبه گزارش مشرق، مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی یادواره سید شمس الدین سید عباسی و محمد فرهنگ دوست قهرمانان جهان و المپیک، برای حضور در رقابت های المپیک 2016 برزیل، در 4 وزن کشتی آزاد و یک وزن کشتی فرنگی از ظهر امروز (جمعه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد .

 برگزاری این رقابت ها در روز دربی پایتخت در استقابل تماشاگران بی تاثیر نبود و جمعیت زیادی در سالن حضور پیدا کردند.

این رقابت ها در چهار وزن المپیکی 65، 74، 86 کیلوگرم کشتی آزاد و 85 کیلوگرم کشتی فرنگی (برای حضور در المپیک 2016 برزیل) و همچنین یک وزن غیر المپیکی 61 کیلوگرم کشتی آزاد (برای حضور در جام جهانی آمریکا) برگزار شد.

در پایان این رقابت ها در کشتی آزاد مسعود اسماعیل پور، میثم نصیری، حسن یزدانی و علیرضا کریمی در اوزان 61، 65، 74 و 86 کیلوگرم و حسین نوری در وزن 85 کیلوگرم کشتی فرنگی بعنوان نفرات برتر مشخص شدند.

این رقابت ها در اوزان المپیکی به صورت دوره ای و دو حذفی برگزار شد و نفرات برتر با پیروزی دو از سه مشخص شدند.

نتایج این رقابت ها به شرح زیر است :

کشتی آزاد:

61
کیلوگرم:
مسعود اسماعیل پور، برنده – مهران نصیری (4- 2)
مسعود اسماعیل پور، برنده- مهران شیخی (4- 2)

65
کیلوگرم:
میثم نصیری، برنده – سید احمد محمدی (4- 3 ضربه فنی)
میثم نصیری، برنده- سید احمد محمدی (5- 3)

74
کیلوگرم:
حسن یزدانی، برنده – مصطفی حسین خانی (5- 1)
حسن یزدانی، برنده - مصطفی حسین خانی (2- صفر)

86
کیلوگرم:
دور اول:
میثم مصطفی جوکار، برنده- احسان لشگری (6- 2)
علیرضا کریمی، برنده – رضا بیات (6- 4)
دور دوم:
میثم مصطفی جوکار، برنده – رضا بیات (4- 2)
علیرضا کریمی، برنده – احسان لشگری (4- صفر)
فینال:
علیرضا کریمی، برنده- میثم مصطفی جوکار (5- 2)
علیرضا کریمی، برنده- میثم مصطفی جوکار (4- 4)


کشتی فرنگی:

85
کیلوگرم :

حسین نوری، برنده – داود اخباری (4- صفر)
حبیب اله اخلاقی، برنده- یوسف قادریان (8- صفر)
مجتبی کریم فر- استراحت
دور دوم:
حسین نوری، برنده- مجتبی کریم فر (7- 5)
حبیب اله اخلاقی، برنده- داود اخباری (به دلیل مصدومیت حاضر نشد)
قادریان- استراحت
دور سوم:
حسین نوری، برنده – یوسف قادریان (6- 3)
حبیب اله اخلاقی، برنده- مجتبی کریم فر (به دلیل مصدومیت حاضر نشد)
فینال:
حسین نوری، برنده- حبیب اله اخلاقی (4- 1)
حسین نوری، برنده- حبیب اله اخلاقی (4- 2)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
0
1
شمابرندهاید
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار