مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

کد خبر: ۵۰۸۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۱
چاپ
یک زن آمریکایی مدعی است که مأمور امنیت پرواز فرودگاه بین‌المللی هاربور اسکای آمریکا، به هنگام بازرسی بدنی وی را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده است.

به گزارش مشرق،‌ یک مسافر زن در فرودگاه بین‌المللی هاربور اسکای آمریکا در شهر فینکس آریزونای آمریکا، در حالی که با خشم تمام در مقابل یکی از ترمینال‌ها جیغ می‌کشید اظهار می‌کرد که مأمور زن امنیت پرواز به هنگام تفتیش بدنی وی را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده است.

پسر وی، ریان، نیز این حادثه را با دوربین تلفن همراه خود ضبط کرده است. در این فیلم مشاهده می‌شود که مادر وی، کارل، در حال گریه کردن و جیغ کشیدن است.

پس از این که کارل از عبور کردن از دستگاه اسکن بدن‌نما خودداری کرد، مأموران وی را مجبور کردند تا مورد تفتیش بدنی قرار گیرد. وی اظهار کرده است که به هنگام تفتیش بدنی، مأمور زن به او تجاوز کرده است. وی پس از این کار، شروع به گریه کرده و فریاد می‌زند: «به من تجاوز شده. تو رو خدا یکی کمکم کنه. باورم نمی‌شه که او (اشاره به مأمور زن) این کار رو با من کرده باشه. این کار غیرقانونیست. می‌خوام همین الآن یه پلیس بیاد».

هنگامی که ریان در حال فیلم‌برداری بود، کارکنان فرودگاه گویی بیشتر از آنکه نگران مشکل مادر وی باشند، نگران فیلم‌برداری وی بودند و لذا به او می‌گفتند که دست از فیلم‌برداری بردارد و یا اینکه با عواقب قانونی آن مواجه خواهد شد.
 


یکی از مأموران امنیت پرواز به ریان می‌گوید: «باید اینجا را ترک کنی. کار تفتیش بدنیت تموم شده؟ اجازه نداری اینجا فیلم‌برداری کنی. باید اینجا رو ترک کنی». هنگامی که وی به فیلم‌برداری خود ادامه می‌داد، یکی دیگر از مأموران به وی می‌گوید: «بهت گفتم که این کار خلاف قانون است».

ریان نیز در پاسخ می‌گوید: «من در محوطه عمومی هستم. به من قانون یا حکم لازم رو نشون بده و من هم قول می‌دم که دست از این کار بردارم. این کار درست نیست، اصلاً درست نیست».

هنگامی که مسافری از وی می‌پرسد چرا مادرت دارد جیغ می‌کشد، ریان توضیح می‌دهد: «مادرم هیچ‌گاه مورد تفتیش بدنی قرار نگرفته بود. تا حالا هیچ کس به اون تو زندگیش این طوری دست نزده بود، و به همین دلیله که داره جیغ می‌کشه؛ چونکه حرکتشون نادرست بود».

چندی پیش زن دیگری نیز در یکی از فرودگاه‌های آمریکا در حالی که گریه می‌کرد مدعی شده بود که مامور امنیت پرواز وی را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده است.

انتشار یافته: ۱۲۰
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۵۲
چوپان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
51
145
سلام
آقا خجالت بکشید. ازار جنسی یعنی چی ؟؟؟؟ اگه بازرسی بدنی ازار جنسیه پس ما هر هفته توی نماز جمعه مورد آزار جنسی قرار می گیریم.!!! خوبه پسرش میگه تا حالا بازرسی بدنی نشده و این قضیه براش تازگی داره. یعنی این خانم به ناحق داره اینجوری داد و بیداد می کنه.اون وقت شما برای بالارفتن بازدیدتون اینجوری تیتر میزنین.
در ثانی. ببینین توی امریکای جنایتکار وحشی ، بی دین و حیوون صفت که شیطان پرستی توش فراوونه و ابتذال و فحشا و و همه اینها و برده داری مدرن و این چیزا رو داره ، پلیسش نه گاز اشک آور خالی کرد تو صورت زنه، نه زد تو دهنش، نه با باتوم زد تو سرش،از طرف دیگه ، پسرش راحت داره فیلم می گیره و مامور فقط و فقط و فقط هی بهش میگه خاموشش کن و فیلم نگیر و این کار خلاف قانونه، نه به زور دوربین رو ازش گرفت،‌ نه زد تو صورتش، نه به عنوان کار از پیش طراحی شده این دو تا رو زیر مشت و لگ گرفت، اخر سر هم دوربینش ضبط نشدو فیلمش منتشر شد.
فقط برای یک لحظه فکر کن تو ایران یکی تو یه کوچه به خاطر رفتار یه مامور داد و بیداد کنه، تو فرودگاه و یه جای حساس نه، تو کوچه، اون وقت میفهمین معنی ازار جنسی و غیر جنسی و ضرب و شتم و این چیزا چیه.
واقعا اگه دین ندارین ازاده باشین، وقتی چیز خوبی تو هر کجای دنیا دیدین بگین خوبه، نه اینکه هر چی اونا دارن بده و هر چی ما داریم خوبه .
پاسخ ها
پیام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
اگر به دستکش هایی که یکی از افسران به دست دارد دقت می کردید متوجه قضیه می شدی ... !
صابر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
برادر گرامی به فیلم های تظاهرات ضد جنگ مردم لس آنجلس در سال 2006 یه نگاهی بنداز اونوقت معنی گاز اشک آور و زدن زن و ... رو می فهمی برادر!
چوپان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
سلام
1. شما هم به اون دو مامور خانمی که اونجا هستن نگاه کنی دستت میاد قضیه چیه. شما اگه سفر کرده باشین می دونین که در هیچ کجای دنیا بازرسی بدنی زنان رو اگه فرد اجازه نده مردان انجام نمیدن. این افراد دستکش دستشون می کنن برای اینکه در صورت تماس فیزیکی (گرفتن طرف) الودگی ای از اون منتقل نشه.
2. برادر من مگه حرف تظاهراته؟ مگه من سرکوب اشوبگرارو گفتم غلطه؟ که میگی ببین چه طور اونها با اشوب برخورد می کنن. من رفتار عادی پلیس اونجا رو با خودمون مقایسه کردم نه برخورد با اغتشاشات رو!
3. شما واقعا اگه فکر می کنی پلیس ما رفتارش درسته فقط برای یک بار به رفتارش اعتراض کن ببین چه برخوردی باهات می کنه. مثلا بنده یک بار به زدن یک معتاد توی خیابون به مامورا اعتراض کردم، که چرا اینو می زنین. گفت چون نمیاد.گفتم خب شما 3 نفرین برش دارین بندازینش تو ماشین چرا خابوندین زمین 3 نفری افتادین به جونش. گفت به تو چه و اومد سمت من...
و یا وقتی به یه ماشین پلیس اعتراض کردم که چرا روی خط عابر پیاده وایسادین و شما لباس قانون تنتونه چرا خلاف می کنین، جوابش فوش ناموسی و بد وبیراه بود!
ضرر که نداره. باور نداری تجربه کن. تا دلت بخواد مامورا انواع و اشکال تخلفات رو انجام میدن شما جرات داشته باش و نهی از منکر کن ببین چی کار می کنن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
چوپون جان تونمازجمعه هم ميري
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
برادر حرفت درسته که رفتار ناجایی ها غلط زیاد داره و ممکنه خیلی موقع ها با خشونت برخورد کنن. حزب اللهی ها هم طعم این خشونت های بی حساب کتاب رو در استادیوم آزادی چشیدن!
منتها یادت باشه که انتقاد از ناجا درسته اما دلیل نمیشه از پلیس آمریکا دفاع کنی!
یادمه پلیس آمریکا یه جوان سیاه رو که دم عروسیش داشت خریدمی کرد به خاطر مشکوک شدن بهش 46 تا گلوله زد بعد گفت اشتباه گرفتیم!
برادر من پلیس آمریکا خیلی خشنه/ یه معلول رو روی ویلچر بهش شلیک کردن که خبرش هم توی مشرق منتشر شد/ یا علی
مرتضي
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
يه سفر تشريف ببريد آمريكا تا ببينيد فرق تفتيش بدني كه اونجا مي‌كنند با اونچه توي نمازجمعه اتفاق مي‌افته چيه! راستي! توي تفتيش بدني نمازجمعه بمبي چيزي هم پيدا كردند؟!
کانادا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
27
61
این فیلم بیشتر تبلیغ دموکراسی و آزادی در امریکاست !! مگر میشه پلیش از کسی خواهش کنه که فیلم نگیر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونم بگه مدرک بیار تا من ببینم ؟ اگر واقعا اینطوره که خب دمشون گرم . اگرم نیست چرا تبلیغ معکوس رو شما دارید انجام میدید ؟؟ اثر این فیلم اصلا علیه امریکا نیست و آزادی رو داره فریاد میزنه .
سمانه
United Kingdom
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
16
37
این فیلم سانسور شدس و دلیلی نداره آزار جنسی رو توی یه سایت مثه مشرق نشون بدن!
بهتره از منبع خبر که ذکر شده بهه وقوع آزار جنسی مطمئن بشیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
توی خبری قبلی ای که همین سایت محترم گذاشت دقیقا می گفت که چه طور دچار ازار جنسی شده، پس کاسه داغتر از اش نشین. پسرش توی خود فیلم میگه علت این کار مادرش چیه ... خود سایت محترم هم نوشته!!!!!!
حالا چون توی امریکا اتفاق افتاده حتما باید یه چیز بدی اتفاق افتاده باشه.
سامان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۶
امان از تجربه
میلاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
خوبی عزیزم
من
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۲
علعل
مسافر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
18
30
من یادمه می خواستم برای تجارت - صرفا تجارت- برم خارج - اصلا بگم رفتم تایلند
توی فرودگاه امام تفتیشم کردن بعد ازم پرسیدن مقصدت کجاست تا گفتم تایلند
دوباره بازرسیم کردن و دست گذاشت جلوی بدنم
واقعا این کار درست بود؟
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
16
55
این فیلم سانسور شدس و دلیلی نداره آزار جنسی رو توی یه سایت مثه مشرق نشون بدن!
بهتره از منبع خبر که ذکر شده بهه وقوع آزار جنسی مطمئن بشیم.
پاسخ ها
برنده
| - |
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۳
واقعا حق با شماست .اصلا هرچی شما بگید درسته سمانه خانوم.
شهرزاد
United Kingdom
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
28
24
مک کنی، خانومی که نماینده کنگره کالیفرنیاست میگفت"توی آمریکا تکون می خوری باید از ایست و بازرسی رد بشی، آمریکا شده یه پادگان بزرگ!"
پلیسای آمریکا بعضی موقع ها زیادی خانوما رو می گردن مثل این خانوم که توی فیلم اصلیش می گه تا کجاهاشو حسابی گشتن!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
37
15
خاک تو سرت وطن فروش
ناشناس
United Kingdom
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
35
77
با اين خبرها به جاي نابودی آمريکا، تبليغ آمريکا را مي کنيد؟
آزارهای جنسي بدتري در آمريکا انجام مي شود که مي توانيد فيلم آنها را منتشر کنيد تا استفاده کنيم.
ناشناس
United States
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۲
29
78
توی ایران به يك مهماني خانوادگي حمله مي شه و زناي شوهردار را جلوي چشم همسراشون هتك حرمت مي كنند بعد شما بچه پرروهاي بنده شيطان از بازرسي بدني يك زن در فرودگاه هاي آمريكا مثال مي آريد؟جاهل ها!
پاسخ ها
مرتضي
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۳
جهت اطلاع جنابعالي غيرجاهل كلّي بفهم برسونم كه اوني كه اونجا مي‌كنن با حمايت قانونه و اين اتفاقي كه اينجا مي‌افته برخلاف قانون و قابل پيگرد. انشاالله كه اين براتون قابل فهم باشه!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۳
فقط دو زوج در آن جمع بيش از بيست نفري بودند. چندين ساعت عياشي و قانون شكني همراه با ايجاد صدا داشتند كه ساعت ها اون متجاوزين اونا را نگاه مي كردند و تحريك شده و دست به جنايت زدند. هر دو گروه ضد قانون و خلاف مذهب عمل كردند. اينچا مامورين قانون رسما به آزار مي پرذازند. فيلم بازرسي دختر خردسال نيز منتشر شده است
ناشناس!
United States
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۳
27
51
جمع کنید...پس بازرسی بدنی حرم ها،نماز جمعه ها،استادیوم ها و... تجاوزه؟؟؟؟
پاسخ ها
برنده
| - |
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۳
برخرمگس معرکه لعنت
ضدناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۳
اخوي! اگه يارو كه داره تفتيشون مي‌كنه با كلّه بره توي ... شما اسمشو چي مي‌گذاري؟! تفتيش بدني؟! عقلم خوب چيزيه والله!
دوست
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۴
به خاطرحفظ امنیت لازم است/تافجایع منافقان تکرارنشود
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۳
24
28
سلام
با همه ای شما هستم...
اول اگر نمازه جمعه میرید وشمار بازرسی می کنند این بازرسی ساده وبیشتر جنبه روانی داره بعدهر کسی که داخل محوطه اصلی بره بازرسی میشه .
دوم توی فرودگاه های آمریکا موقعه ای بازرسی کردن از :کودکان ، بزرگسالان چه خانم وچه آقا ، مسن وجوان یک جور عمل میشه و طرف مورد بازرسی میخواهند یک بمب در بیاورند .این مهمه که طرف مقابل را به چشم تروریست می بینند و یا تا فیحا خالدون اون را با انرژی کامل وبا جدیت جهت یافتن از بمب گرفته تا مواد مخدر و... می گردند...
سوم اگر یک زمان چمدانت را ببندی و همراه خانواده ات به فرودگاه ... درآمریکا بروی ودرنهایت آرامش وبا خیال آسوده به قسمت بازرسی برسی بعد بهت می گن یا باید شما جهت بازرسی اسکن تهیه شود ویا بازرسی بدنی شوید به خودتان می گویید که چند وقت پیش بود که تصاویر این اسکن های پخش شد و جالب هم هست این فایل ها قابل شناسایی ... الاآخر
به خودتان می گویید برم بازرسی بدنی شم بهتره وبعد می روید و آنچنان با شما برخورد می کنند...
من با اینو عمال پلیس ودولت آمریکا کاملا مخالف هستم .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۳
53
36
من فيلم تعقيب مستند پليس آمريكائي را ديدم در اينترنت زياد است به محض گرفتن بدونه پرسش بسيار خشن به باد كتك ميگيرن ايكاش چندتا از اونها ايران بودن بعد بعضي ها مي فهميدن خشونت يعني چه
جاويد
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۳
25
48
هر چه باشد همه اذعان دارند كه كشور آمريكا يك كشور بشدت قانونمند است محض اطلاع عزيزاني كه سنگ ناجا را به سينه مي زنند بايد عرض كنم متاسفانه بسياري از پرسنل آن به مواد مخدر اعتياد دارند براي همين اصلا" حال تعقيب و گريز متهمين را ندارند .از اين گذشته بارها و بارها بسياري از ما شاهد فحاشي و لجن پراكني افرادي كه قانونا" با آنها برخورد ميشود هستيم پس نميتوان رفتار اين زن را ملاك تجاوز قرار داد.
محسنين
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۴
20
49
پليس آمريكا به وظيفه قانوني خودش عمل كرده در ايران هم در فرودگاه بسياري از افراد هنگام بازرسي اعتراض مي كنند اين خبر انحراف اذهان از تجاوزات انبوه و فراواني فساد در آمريكاست اگر تجاوز جنسي در آمريكا اين باشه كه خيلي هم خوبه...
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۵
22
54
بی جنبه ها چرا الکی شلوغش میکنین به شما چه مملکت خودشونه هرکاری میخوان میکنن مثل اینجا ....!
برو عزیزم برو خداروزیتو جای دیگه حواله کنه برو بذار باد بیاد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۹
8
25
خیلی پستید
باربارا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۸
44
31
گور پدر آمریکا ..اونجا اگه پلیس درست و حسابی داشت این همه قرص زد باروری تولید نمیکردند!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۴
15
34
به نظره من اشتباهست کاملا
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۹
11
24
من که میگم همتون سر کاریت گوش اگر گوش منو ناله اگر ناله توست انکه البته بجایی نر سدفریاداست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۳
11
49
به نظر م وقتی از چیزی کاملا اطلاع نداریم نباید قضاوت بیجا کنیم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۹
14
29
نا درست
الیانا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۹
17
148
ما که چیزی ندیدیم
پاسخ ها
اقا علی و پسر خاله
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۳
کسی جلوتو نگرفته خوب ببین.
****
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۹
14
65
دروغ گوها
پاسخ ها
اقا خرسه
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۳
دقیقا معلوم کن کدوما دروغ گویند.
ali sam
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۵
50
16
بتبخت بیچاره
لقا گله
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۶
32
101
هرکی این کارو کرده خوب کاری کرده دمش گرم منم جای اون بودم این کارو میکرد دیگه هم حرف اضافه نزنید
احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
13
25
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگری بر تو نخواهند نوشت
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۷
30
76
بسیار کار درستی بوده
پاسخ ها
بوووووووووق!!!!!
| United States |
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۸
اگه باناموس خودت همین کار رومی کردن باز هم میگفتی درسته؟
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۸
100
112
این چی بود؟
من که نفهمیدمخرش چی شد!!!
چه کاری به جنسیت داشت؟!!!!!
بات
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
81
13
کار بدی کردن
سينا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۳
80
88
خوب بود
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۲
12
29
چرت وپرته
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
10
30
خوب بعدش چی شد؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
31
40
ما که جیزی ندیدیم؛ شما دیدید؟
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۳
9
180
بابا وقتمونو حروم کردی!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۸
متاسفانه مشرق خبر کم آورده
عزیزم وقت مردم رو هدر دادن گناهه ها
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۷
11
82
خیلی خیلی بد بود
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۰
19
20
واقعا خیلی عالی بود از این چیزهای جنسی بازم پخش کنید.مرسی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۸
مجید جان تیکه سنگینی به سایت انداختی شیطون
سياوش
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۳
10
27
ما گفتيم الان يكاري ميكنن اخر نكردن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۳
7
29
هیچ کشور کامل نیست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۴
10
17
به نظر من کسی که این فیلم را پخش کرده تا نظر بگیرد حودش درست وحسابی مورد ازار واذیت قرار گرفته اما سندی ندارد که نشان دهد
l
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۷
6
21
بیکاریدا
ساناز
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۵
23
10
من از این فیلما خیلی خوشم میاد
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۸
ازبس که بی تربیتی بچه
بووووووووووووووووووق!!!!!
| United States |
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۸
ازبس که بی تربیتی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
ساناز چطوری
بیکاریدا
| Afghanistan |
۰۴:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
من از این فیلما خیلی خوشم میاد
کوروش کبیر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۱
21
4
چققققققققققققققده
ایننننننننننننننننن
زنه
زششششششته
اهههههههههههههههه
ساسان
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۳
18
6
بسیار عالی بود
adib
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۵
7
13
میبینی جامعه رو ما بچه بودیم از اینکه پامونو جلوی پدرمون دراز کنیم می ترسیدیم
خنگول
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۵
6
15
چه جوری باز میشه
صادق
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
17
3
مطلب خوبی بود
فاطی جوووووون
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۴
7
19
ما ک چیزی ندیدیم حالا مگ چی شده؟؟؟؟
پاسخ ها
صادق
| Afghanistan |
۰۴:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
ما ک چیزی ندیدیم حالا مگ چی شده؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۶
خوبی
amir
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
8
15
بابا این چی بو د هیچی توش نبود حد اقل یه صحنه ای توش میبود خیلی خوب بود
sajad
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۹
8
9
عجب فیلم پر هیجانی بود تا به حال این قدر سر کار نبودم
ناشناس
United Kingdom
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
4
10
در حد تیم ملی سرکار بودم
پاسخ ها
sajad
| Afghanistan |
۰۴:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
در حد تیم ملی سرکار بودم
نوید
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
5
4
در دنیایی که هر کس به فکر سودجویی خودشه هر چیزی ممکنه روخ دهد ولی گاهی در این میان کسانی هستند که از آب گلالود ماهی میگیرند
پاسخ ها
ضد نوید
| Netherlands |
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
مثل تو
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
1
8
ke chi ?
دوزار عقل خوب چیزیه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
1
8
حالا همه چی درست شد فقط موند تحلیل این فیلم ؟
یعنی اینقدر بیکارید !
تازه باهم کل کل هم میکنید !!!!
عمرتون رو بازیچه دست اینا نکنید ،حیف نیست ؟!
مرتضی آبادان
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۴
9
2
خیلی خوب بود دیگه از این فیلم بفرسید
پاسخ ها
ke chi
| Afghanistan |
۰۴:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
خیلی خوب بود دیگه از این فیلم بفرسید
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۸
2
7
چرندیات ازنوع سرکاری
فرید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۳
2
5
چی بگم ؟
چنار
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
7
چطوربازمیشه؟
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۵
3
9
مسخره بود
وقتی بحث امنیت میاد وسط این چیزا دیگه معنی نداره
پاسخ ها
چنار
| Afghanistan |
۰۴:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
وقتی بحث امنیت میاد وسط این چیزا دیگه معنی نداره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۴
6
8
یعنی اونجا قانون نیست واینجا قانون هست؟؟؟؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۳۰
9
3
خدا مرگ بده آمریکا رو وشیاطین را
پاسخ ها
ناشناس
| Afghanistan |
۰۴:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
خدا مرگ بده آمریکا رو وشیاطین را
جير جيرك
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
4
7
گاوه ميگه مااااااااااااااااااااااااااااااااا
نظر خاصی ندارم
United States
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۸
2
8
مزخرفففففففففففففففففففففففففففففففففف
یبسشششششششششششل
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۰
4
4
خرها
گورماکس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۹
5
7
;کلا چرت
fff
Afghanistan
۰۴:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
5
2
fdfsdf
میثم79
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
3
1
بیشورا
ناشناس
Pakistan
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۸
3
1
سلام
بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۰
1
6
بدبود
ناشناسسس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
0
6
سلام به همگی و واقعا متاسفم یه فیلم که معلوم نیست درست یا نه به هم بی حرمتی میکنید.
اگر فیلم درست باشه واقعا برای آمریکا متاسفم ک چنین اتفاقاتی درش هست...

تو آمریکا یا هر جای دیگه

امسال چنین فیلم زیاد

تو ایرانشم همچین مواردی هست

ولی خود شخص میتون کاری کن چنین فیلمایی نباش...
بعدش اگ به فیلم دقت کنید زنی که بازرسی میکن دستکش دستش بعد اون پسری که فیلم میگیره چرا به جای فیلم گرفتن کمک مادرش نمیکن؟؟؟!!!
تو ایران اگ زن شوهر دار باشه جلو شوهرش بهش دست درازی کنند مطمئنن انقدر نامرد نیست که تماشاگر باش.
شما اگ با بازرسی نماز جمعه مشکل داری هیچ اجباری نیست که شرکت کنید. وسلام هموطن عزیز به خاطر یه فیلم حرمتا رو از بین نبریم..
شیلر جون
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
6
2
هموطن عزیز اخه شما چرا یه کشور مسلمونو با کشوری که اصلا نمی دونه اسلام چیه مقایسه می کنین.
ovama
United States
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۸
1
2
لطفا عکس از این کار بگذارید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۳۱
3
2
خوبه
نظر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۶
1
2
با سلام میخواستم یه نظری به مسعولان بگم که با به پخش گذاشتن این فیلما به جای نمیرسید چون وقتی اسم سایتو خبرنامه میزاری باید همه خبرای بد چه داخلی و چه خارجی بزاری نه اینکه یکطرفه باشه و در اخرم میگم با این هیچ کارا خورشیدی طلوع نمیکنه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
0
1
ع ق ل دارین
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
0
1
یه جوری گفتین ازار جنسی ادم فکر میکنه چی شده جمع کنین این حرفا رو به خاطر یه فیلم الکی اینقدر باهم بحث بیخود نکنید
للللل
United States
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
0
2
هر کی نسبت به این قضیه بیخودی مغزشو مشغول کرده واقعا شاسکوله
بازرسی بدنی ، بازرسیه
شاید طرف میخواسته با جیغ داد و فریاد چیز میزی رد کنه والااا
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
1
1
باسلام این فیلم واقعیت داره ‌س الکی بحث نکنیدگلم
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۸
1
1
من ک چیزی نفهمیدم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۴
3
1
با سلام امریکا یک کشور بی قانون و مسخره است اگه حرفم را باور نداری به امریکا برو وببین چه قدر بی فرهنگ وبی ادب است لطفا دیگر از این حرفهای مسخره نرنید دوستان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۸
1
0
من هم که چیزی نفهمیدم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
1
0
بابا دنبال زندگی خودتون باشید این چیزها برای سرگرمی است بی خیال دنیا !اگر این با این چیزها سرمون گرم نکنند نه چه کار کنند ...
zeinab
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۷
1
0
راسته واقعیت داره
پانته آ
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
1
0
ههه
صدف
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
1
0
سلام
صدف
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
1
0
سلام
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
1
0
چرا دروغ میگین من ک چیزی ندیدم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
1
0
نمیدونم چی بگم
عمادرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۳
1
0
وای چه چیزهایی روخ میده
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار