مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

کد خبر: ۲۶۳۸۱۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۷
چاپ
عبدالعزیز آل‌الشیخ دشمن امام حسین(ع) و شیعیان؛
عمر بن عبدالعزیز آل شیخ، فرزند مفتی اعظم عربستان در عاشورای حسینی مراسم ازدواج خویش را برگزار کرد. در این مراسم بسیاری از مفتی های وهابی سعودی شرکت نموده و این ننگ را به مفتی اعظم و فرزندش تبریک گفتند. وی یکی از کسانی است که فتوای تخریب قبور ائمه اهل بیت علیهم السلام در عراق را صادر کرده‌اند.

گروه گزارش ویژه مشرق- عبد العزيز بن عبد الله بن محمد بن عبد اللطيف آل الشيخ مفتی اعظم وهابیت و وزیر فتوا که خصومت عجیبی با امام حسین علیه السلام، شیعیان و ایران دارد. وی که از نسل محمد بن عبدالوهاب موسس وهابیت است، پس از بن باز متصدی این منصب شده و نابینایی اش از جمله ویژگیهایست که از همان ابتدا جلب توجه می کند. وی علاوه بر کوری باطن از ناحیه یک چشم نیز کور می باشد.

دوران کودکی

عبد العزيز بن عبد الله بن محمد بن عبد اللطيف آل شيخ در تاریخ سوم ذیحجه1362 ق در شهر مکه به دنیا آمد، در سال 1370 ق و در سن هشت سالگی پدرش را از دست داد. وی به طور مادرزادی از ضعف چشم آزار می برد, تا اینکه در جوانی به سال 1381هـ ... بینایی اش را از دست داد.

تحصیلات

آل شیخ در مسجد أحمد بن سنان آموزش علم قرآن کریم را شروع کرد و گفته شده قرآن را در سن 12 سالگی حفظ کرد.

او آموختن را نزد بعضی از علما در الحلق آغازید و در سال 1375 هـ به معهد إمام الدعوة ملحق شد و تحصیلاتش را در دانشکده فقه در سال 1383هـ/ 1384 هـ با مدرک دکترا تمام کرد.

مناصب

وی مدرس معهد إمام الدعوة العلمي تا سال 1392 هـ بود و پس از آن مدرس دانشکده فقه رياض از 1392.

وقتی آل شیخ برای تحصیل به ریاض منتقل شد و در دانشگاه محمد بن سعود شهر ریاض مدرک دکترای خود را گرفت از سال 1407 به عضویت هیئت علمای کبار وهابی عربستان در آمد.

آل شیخ در سال 1412 و با دستور مستقيم پادشاه عربستان سمت رياست اداره مطالعات علمي و صدور فتاوا منصوب شده است.

وی در سال 1417 نیز به مقام نیابت و قائم مقامی مفتی اعظم عربستان در آمد. با مرگ شيخ عبد العزيز بن باز مفتی اعظم وقت عربستان در تاریخ 29/محرم1420 به مقام مفتي عام و اعظم وهابیون عربستان سعودي و رئيس هيئة كبار علما عربستان منصوب شد.

آل شیخ در حال حاضر در حكومت عربستان از جايگاه وزارت برخوردار است.

برخی فتاوای عجیب و مضحک آل شیخ

وی فتاوای مسخره ای دارد که از آن جمله است:

· جشن میلاد برای رسول خدا صلی الله علیه و آله حرام

· قیام حسين (علیه السلام) علیه یزید حرام!

· کمک ایران ستمکار به یمن حرام!

· کمک به حزب الله لبنان و دعا برای آنان حرام!

· همه کلیساها را خراب کنید!

· برپایی جشن عروسی پسر شیخ در روز عاشورا!!!!

· جشن ملی عربستان حلال!

· راهپیمایی برای دفاع از پیامبر صلی الله علیه و آله حرام!

· شعار علیه آمریکا حرام!

· راهپیمایی برای همبستگی با مردم غزه و فلسطین ممنوع!

· فروش لباس زیر زنانه توسط زنان حرام!

· همه آثاراسلامی را خراب کنید و آثار باستانی را نگاه دارید!

· حمله به شیعیان!

· بیداری اسلامی و اخراج دیکتاتورها حرام!

· دیدن سریالهای ترکیه حرام!

· سجده فوتباليستها بعد از گل زدن مكروه!

· وجود امام زمان دروغ است.

· ایرانی ها مجوس و آتش پرست هستند.

· دفاع از مردم بحرین حرام!

· حمله به مسئولان سوریه واجب!

· جواز اجبار ازدواج دختران ده ساله بدون رضایت خود آنها!

در ادامه به برخی از اینها خواهیم پرداخت.

جشن میلاد برای رسول خدا صلی الله علیه و آله حرام

وی در مصاحبه با روزنامه سعودي المدينه گفت: جشن گرفتن براي ميلاد پيامبر بدعتي بي اساس است.

و افزود : من هيچ پايه و اساسي در خصوص جشن گرفتن براي تولد در سنت رسول خدا ، شيوه خلفاي راشدين و ائمه هدايت نمي شناسم و برهمین اساس جشن میلاد پیامبر حرام است.

قیام حسين ]علیه السلام[ علیه یزید حرام!

وی علاوه بر آنکه یکی از کسانی است که فتوای تخریب قبور ائمه اهل بیت علیهم السلام در عراق را صادر کرده اند یکی از مهمترین وظایف خود را توجیه حرکت یزید، ترویج شادی در عاشورا با روزه و برپایی مراسم جشن و عروسی و ... می داند به طوری که از هر ابزار و روشی برای بیان آن استفاده می کند. خوب به خاطر دارم در سفر عمره ای که ماه شعبان سال1389 شمسی به مکه داشتم وی در مسجد الحرام نشسته بود و به تفصیل در این رابطه با عمره گزاران صحبت می کرد.

حب یزید، ایمان و بغضش نفاق است (لینک)

او همچنین در برنامه زنده ای كه از ماهواره المجد عربستان پخش مي شد در پاسخ خانمي در رابطه با يزيد و قيام امام حسين عليه السلام اين چنين پاسخ داد:

«زمان پرداختن به اين امور گذشته و سپري شده است . آنها گروهى بودند كه درگذشتند، هر كار نيك و بدي كردند براى خود كردند و شما هم هر چه كرديد براى خود خواهيد كرد و مسئول كار آنها نخواهيد بود.
بيعت يزيد بن معاويه، بيعتي شرعي است كه در زمان پدرش معاويه از مردم گرفته شد و مردم هم بيعت كرده و به اين بيعت گردن نهادند. امّا هنگامي‌ كه معاويه از دنيا رفت حسن و حسين بن علي
]علیهماالسلام[و ابن زبير از بيعت با او خودداري كردند.

حسين ]علیه السلام[و ابن زبير در تصميمشان مبني بر بيعت نكردن به خطا رفتند. چون بيعت با يزيد بيعتي شرعي بود و اين بيعت در زمان زندگي پدرش معاويه و در مقابل چشم مردم گرفته شده بود. ولي خداوند در آنچه مقدر مي فرمايد حكيم و عليم است، آن امت‌ها هم بنا به تقدير خداوند در گذشتند و از دنيا رفتند.
شما را به خدا قسم! من دوست ندارم اين مطالب را از من نقل كنيد. اين‌ها مسائلي است كه گذشته است. تاريخ هم در باره اين مطالب به شكل‌هاي مختلف حكايت نموده است. ولي به هر شكل اين‌ قضايا گذشته و تمام شده ... يزيد و حسين
]علیه السلام[ بيش از هزار و اندي سال است كه از دنيا رفته‌اند ...
ولي به عقيده من بيعت يزيد بن معاويه بيعتي شرعي بوده! و حسين
]علیه السلام[را نصيحت كرد‌ند كه از مدينه به طرف عراق نرود، او را نصيحت كردند كه بيعت كند ولي او نپذيرفت. ابن عباس و ابن عمر و فرزدق و بسياري از صحابه او را از رفتن به عراق بر حذر داشته و به او گقتند كه: رفتن به عراق به مصلحت او نيست. ولي حسين ]علیه السلام[اين نصيحت‌ها را نپذيرفت... و خدا هم هر ‌آن‌چه مقدر فرموده بود انجام شدو...

ولي با اين وجود ما براي حسين ]علیه السلام[از خداوند درخواست رضايت كرده و براي او عفو و بخشش را خواستاريم. و مقدرات الهي حكمت‌هايي دارد كه ما از آن آگاه نيستيم ...
اصلاً فائده نقل اين مطالب چيست؟ حسين
]علیه السلام[ هر اشتباهي كرده براي خود كرده...
عقيده اهل سنت و جماعت اين است كه واجب است تا به فرامين كسي كه مورد بيعت قرار گرفته و مردم حول محور او جمع شده‌اند گوش فرا داده شده و از او پيروي گردد!!! و قيام و سركشي عليه او نيز حرام است و از همين‌رو خروج و قيام حسين
]علیه السلام[عليه يزيد حرام بود!!!...
ما مي‌گوييم: حسين
]علیه السلام[در قيامش عليه يزيد اشتباه كرد و براي او بهتر بود كه اين كار را نمي‌كرد. و باقي ماندن در مدينه و بر آن‌چه مردم بر آن اجتماع كرده بودند بهتر و سزاوار‌تر بود. و هر چه به او گفته شد كه عراق طرفدار و همراه تو نيست گوش نداد و توجهي ننمود...

بیعت با یزید شرعی است! (لینک)

و حقيقت اين است كه مردم عراق و شام و مصر و حجاز و يمن با يزيد بن معاويه در زمان زندگي و حيات پدرش بيعت كرده و امامت و رهبري وي را پذيرفته بودند، به همين جهت هم قيام عليه او و تجاوز به حريم خلافت او جايز نبود. اين تمام مطلب است بيش از اين هم سخني نمي گوئيم و معتقد به بيش از اين هم نيستيم.»

نکته مهم اینکه کلیپی از این صحبتها ساخته شده و در ماجرای حمله به حرم زینب سلام الله علیها نهایت سوء استفاده از آن را در این ایام کرده اند.

کمک ایران ستمکار به یمن حرام!

سال 88 و در پی انقلاب یمنیها، شیخ عبدالعزیز آل شیخ، در مصاحبه با روزنامه سعودی الوطن، ایران را متهم به پشتیبانی از شورشیان زیدی مذهب یمن کرده و این همکاری را گناه و ستمکاری دانست.
در همین مصاحبه آل شیخ توضیح داده بود رویارویی ارتش سعودی با شورشیان شیعه زیدی نبرد حق و باطل است!

کمک به حزب الله لبنان و دعا برای آنان حرام!

چندی قبل بنا به نقل المحیط، آل الشیخ حزب الله را به تلاش برای تسهیل ورود یهودیان و دولتهای بزرگ به کشورهای اسلامی متهم کرد.

شیخ که در دانشگاه آل سعود در ریاض سخن می گفت مطابق روش وهابیت که همه مسلمانان غیر از خود را کافر می دانند گفت: کسانی در آنجا شعار اسلام سر می دهند که اسلام از آنها بری است!

وی اضافه کرده بود: شکی نیست که آنچه در لبنان رخ می دهد حوادث غم انگیز و دردناکی است. انسان آرزو می کند این وقایع را نشنود. اما چه می شود کرد؟این حوادث را می شنویم و آینده بدی به ذهن انسان خطور می کند. چرا که کسانی که این انقلابها را در لبنان به وجود آورده اند شعار اسلام بر زبان دارند، در حالیکه اسلام از اینها بری است.

همه کلیساها را خراب کنید!

آل شیخ در مارس ۲۰۱۲ فتوی داد همه کلیساهای جزیره العرب تخرب شوند.

برپایی جشن عروسی پسر شیخ در روز عاشورا!!!!

عمر بن عبدالعزیز آل شیخ، فرزند مفتی اعظم عربستان در عاشورای حسینی مراسم ازدواج خویش را برگزار نمود . در این مراسم بسیاری از مفتی ها وهابی سعودی شرکت نموده و این ننگ را به مفتی اعظم و فرزندش تبریک گفتند .

البته این نوع حرکتهای دشمنان خاندان رسالت اقدام تازه ای نیست، همانطور که در بخشی از زیارت عاشورا آمده است :

اِنَّ هذا یَوْمٌ تَبرَّکَتْ بِهِ بَنُو اُمَیَّةَ وَ ابْنُ آکِلَةِ الَآکبادِ اللَّعینُ ابْنُ اللَّعینِ عَلى لِسانِکَ وَ لِسانِ نَبِیِّکَ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ
خدایا این روز روزى است که بنی امیه مبارک و میمون دانستند و پسر آن زن جگرخوار (معاویه ) آن ملعون پسر ملعون (آن لعن شده ) بر زبان تو و زبان پیامبرت که درود خدا بر او و آلش باد .

تنها منافقان از معاویه متنفرند (لینک)

جشن ملی عربستان حلال!

پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبری العالم، بن باز و بن عثيمين، مفتی های پیشین سعودی برگزاری جشن روز ملی عربستان را حرام اعلام كرده و آن را بدعت دانسته بودند، اما آل شيخ در فتوای خود كه در روزنامه عكاظ چاپ شد، اظهار داشت: بايد در اين روز با سپاسگزاري از خداوند، در نعمتهايش بیندیشیم و براي نعمت امنيت نيز از درگاه خدا سپاسگزاري کنیم.

اين روزنامه افزود: "شيخ در گفته های خود به سخنان «خادم حرمين شريفين» (ملک عبدالله پادشاه عربستان) در نشست شوراي وزيران استناد كرده است. عبدالله گفته بود: در اين جشن بايد از ارزش ها، اخلاق نيك مردم، پيشرفت هاي كشور در زمينه هاي مختلف، پيشرفت فرهنگي و فكري ممتاز سخن گفت و با حرف شنوي از دستورات حاكمان و مقامات كشور، حس ميهن پرستي را نشان داد".

راهپیمایی برای دفاع از پیامبر صلی الله علیه و آله حرام!

آل الشيخ بعد از بالا گرفتن اعتراضهای جهانی به توهین به رسول خدا صلی الله علیه و آله در بيانيه ای تأکید کرد: "باید بدون خشم این مسأله را محکوم کنیم".

مفتی عربستان سعودی خاطرنشان کرد، انتشار فیلم توهین آمیز علیه پیامبر اسلام (ص) به ایشان و دین اسلام ضرری نمی رساند و درحالیکه تنها متضرر در تظاهرات مسلمانان در برخی کشورهای اسلامی سفارتخانه های آمریکا و برخی هم پیمانان آن بوده اند، مفتی کل عربستان گفت، مسلمانان نباید به انسانهای بیگناه حمله کنند و یا اموال عمومی را آتش بزنند و یا تخریب کنند.

شعار علیه آمریکا حرام!

"شیخ عبدالعزیز بن عبدالله آل الشیخ” در واکنش به مطالب ضد آمریکایی مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی در عربستان پس از توفان ساندی گفت، مسلمانان باید از این حوادث طبیعی عبرت بگیرند؛ نباید علیه همه دعا کرد چرا که بین آنان مسلمانان بسیاری هستند و این دعا به نفع مسلمانان نیست.

راهپیمایی برای همبستگی با مردم غزه و فلسطین ممنوع!

شیخ عبدالعزیز در یکی دیگر از فتواهای عجیب خود، تظاهرت گسترده مردمی برای اعلام همبستگی با مردم مظلوم و تحت محاصره فلسطین در نوار غزه را اقداماتی جنجال برانگیز و هرج و مرجی بی فایده خوانده بود.

فروش لباس زیر زنانه توسط زنان حرام!

آل شيخ در مخالفت با نظر وزارت کار عربستان اعتراض خود را با کارکردن زنان در فروشگاه هاي لباسهاي مخصوص زنان (لباس زير) ابراز داشت.

وي در توجیه این فتوای عجیب گفته است : زنان امانتي در گردن ما هستند و به همين سبب ايشان را در غيرکارهاي که مختص ايشان هست به کار نخواهيم گرفت.


همه آثاراسلامی را خراب کنید و آثار باستانی را نگاه دارید!

آل شیخ ، در فروردین ماه سال جاری اعلام کرد: تخریب اشیایی! که در اطراف حرمین شریفین است نه تنها مانعی ندارد بلکه این کار برای توسعه حرمین ضروری است.

آل شیخ افزود: تخریب آثار در اطراف مسجدالحرام عملی شریف است که دولت مبادرت به انجام آن کرده و این امر از ضروریات است.

این در حالی بود که عبدالله بن سلیمان المنیع از مفتی های سعودی طی بازدید از یک اثر باستانی به نام مدائن صالح در شمال غرب مدینه منوره، آثار باستانی را نماینده تمدن های گذشته و مایه پند و عبرت مردم دانسته و بر حفظ آن تاکید کرده بود. این فتوا هیچگاه مورد اعتراض آل شیخ قرار نگرفت.

حمله به شیعیان!

وی در خطبه‌های شانزدهم فروردین نماز جمعه در مسجد ترکی بن عبدالله واقع در ریاض همه امت اسلام را به مبارزه با تشیع فرا خواند و تاکید کرد: این مذهب عقیده مسلمانان را هدف قرار داده است!

نامه اعتراض سرگشاده آیت الله العظمی مکارم شیرازی به عبدالعزیز آل شیخ

با ادامه و شدت یافتن تهاجمهای آل شیخ به شیعیان 18 اردیبهشت سال1390، آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی با انتشار نامه سرگشاده‌ای خطاب به عبدالعزیز آل الشیخ، تهمت‌هاى ناروا و بى‌اساس و تکفیر شیعیان را خدمت بزرگى به دشمنان اسلام مخصوصا آمریکا و اسرائیل عنوان کرد.

در نامه آیت الله العظمی مکارم شیرازی آمده است: جنابعالى در اظهار نظر اخیر خود، با تعبیرات بسیار توهین‌آمیز و زشت و زننده‌اى که در شأن اهل علم نیست، شیعیان جهان را «صفویه مجوس» و دشمن مسلمانان خوانده‌اید و مسلمین را از آنها برحذر داشته‌اید.

این اوّلین بار نیست که این‌گونه تهمت‌هاى ناروا و دور از منطق را از علماى وهابى مى‌شنویم که با آن بذر اختلاف مى‌پاشند و دشمن را شاد مى‌کنند، اهانت زشت دیگر شما به پیشگاه مقدس حضرت مهدى (ارواحنا فداه) و توهین به شیعیان به سبب اعتقادشان به امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) کار ناپسند دیگرى است که تازگى ندارد، نشان مى‌دهد که مفتیان وهابى از بحث منطقى گریزانند و دائما به هتاکى و توهین پناه مى‌برید.

آیت الله مکارم در ادامه نامه خود آورده است: در اینجا چند نکته را خدمت شما یادآور مى‌شوم :

۱. عجیب است از شما که در چنین مقامى قرار دارید چرا تعلیمات قرآن مجید را فراموش کرده‌اید که دعوت به سوى راه خدا را از طرق مؤدبانه و «موعظه حسنه» توصیه مى‌کند، ولى شما به جاى آن، به توهین و تهمت و دروغ متوسل شده‌اید که اسلام از آن بیزار است.

۲. شما از تاریخ اسلام و کتب حدیث خودتان متأسفانه اطلاع کافى ندارید که انتخاب نام شیعه براى پیروان و علاقه‌مندان على (علیه السلام) از سوى پیغمبر اکرم (صلی الله علیه و آله) بوده است و از همان زمان رواج داشته، خوب است نگاهى به تاریخ اسلام کنید. صدها سال قبل از صفویه، شیعیان على (علیه السلام) در مکه و مدینه و عراق و شام و مصر و ایران و نقاط دیگر بوده‌اند و حتى حکومت‌هایى را اداره مى‌کرده‌اند.

۳. شما مفتى بزرگ وهابى فراموش کرده‌اید که اگر شیعیان ایران و لبنان نبودند، اسرائیل و آمریکا بر تمام منطقه خاورمیانه مسلط شده بود و معلوم نیست در آن زمان مفتیان شما چه مى‌کردند و کجا بودند؟!

۴. هنگامى که اسرائیل مسلمانان غزّه را که عموما اهل سنت بودند قتل عام مى‌کرد، شیعیان ایران و نقاط دیگر بیش از همه از آنها حمایت کردند که اگر این حمایت‌ها نبود اسرائیل به جنایات خود ادامه مى‌داد.

۵. خوب است علماى وهابى، تاریخ پیدایش علوم اسلامى را مطالعه کنند تا ببینند پدیدآورندگان علوم اسلام غالبا شیعیان اهل‌بیت (علیهم السلام) بوده‌اند و آثار علمى آنها از آن زمان در تمام کتابخانه‌هاى معتبر جهان وجود دارد، جز در کتابخانه‌هاى شما!

۶. از این حقیقت غافل نشوید که این تهمت‌هاى ناروا و بى‌اساس و تکفیر شیعیان، خدمت بزرگى به دشمنان اسلام مخصوصا آمریکا و اسرائیل مى‌کند زیرا عکس‌العمل آن، تنفر شدید شیعیان جهان از وهابى‌هاست و نتیجه آن همان چیزى است که دشمنان اسلام مى‌خواهند که نزاع و جنگ مذهبى در میان مسلمین پیدا شود و آنها به راحتى ثروت‌هاى عظیم منطقه را به غارت برند.

۷. جنابعالى نباید فراموش کنید که بارها از سوى بعضى علماى وهابى حکم تکفیر شیعیان صادر شده این حربه کهنه و زنگ‌زده کمترین اثرى در تضعیف آنها نداشته، بلکه روز به روز در حال پیشرفت فرهنگى در جهان اسلامند.

در پایان این نامه بیان شده است: بارها گفته‌ایم اگر جلسه‌اى از ما و شما تشکیل مى‌شد ما اشتباهات شما را در این زمینه از کتاب‌هاى خودتان به اثبات مى‌رساندیم تا بیش از این ضربه به وحدت جامعه اسلامى که مایه شادى دشمنان است وارد نکنید.

بیایید منطق پوسیده تهمت و توهین و تکفیر را رها کرده، دست دوستى به سوى هم دراز کنیم و به فکر پیشرفت و عظمت اسلام و مسلمین باشیم.


بیداری اسلامی و اخراج دیکتاتورها حرام!

مفتی بزرگ سعودی با اعتراض به اقدامات جنبش‌های اعتراضی این حوادث را فتنه نامید که باعث ایجاد تفرقه در دنیای اسلام می‌گردد.

وی با حمله به جریانهای یبداری اسلامی در منطقه این انقلاب ها را عوام فریبی خواند.آل الشیخ گفته بود: اقدامات جنبش های اعتراضی منجر به تفرقه و شکاف میان آحاد جامعه می‌شود....حوادثی که در جهان اسلام اتفاق افتاد فتنه ها و درگیری هایی است که منجر به تفرقه میان دنیای اسلام شده است.

آل شیخ پیش از این نیز در خطبه های خود در مسجد جامع "ترکی بن عبدالله” در شهر ریاض گفته بود: تحرکاتی که کشورهای عربی شاهد آن هستند، چیزی جز هرج و مرج و خونریزی نیست و نتیجه آن گمراهی و فتنه است. ... این هرج و مرج برای برپایی عدالت یا اصلاحات سیاسی نیست بلت: نبايد فراموش شود که پرداخت فطريه بهتر است دقيقا قبل از برگزاري نماز عيد فطر پرداخت شود اما اگر هم يک يا دو روز زودتر پرداخت شود، هيچ اشکالي ندارد، اما اگر بعد از نماز عيد فطر پرداخت شد، ديگر فطريه به شمار نمي رود بلکه به "صدقه" تبديل مي شود بنابراين فرد بايد فطريه را در زمان تعيين شده بپردازد.

سجده فوتباليستها بعد از گل زدن مكروه!

چندی قبل در يكي از برنامه هاي تلويزيوني شبكه المجد اين سؤال از آل شيخ پرسيده شد:

- حكم سجده ورزشكاران در ميادين ورزشي چيست؟

آل شيخ پاسخ داد: اگر سجده به مصلحت عامّه مسلمين باشد، جايز است،‌ زيرا رسول خدا (ص)‌ وقتي خبر خوشي در مورد پيروزي اسلام به او مي دادند، براي خدا سجده مي كرد،‌ زيرا آن خبر به مصلحت عامّه مسلمانان بود...

پس از آن آل شيخ با ذكر دلايل زير، از سجده ورزشكاران نهي كرد:

1- ورزشكاران لباسهاي تن نما مي پوشند و خدا از اين كار نهي كرده است.

2- گاهي مواقع حريف مقابل از مسلمانان و برادران ديني شان هستند، يعني در اينجا مصلحت شخصي وجود دارد، نه مصلحت عامّه.

وبالاخره پاسخ آل شيخ چنين بود: "سجده ورزشكاران در ميادين ورزشي مكروه است".

 

منابع و مآخذ:

http://themuslim500.com/profile/sheikh-abdul-aziz-abdullah-sheikh

 http://www.sohari.com/nawader_v/fatawe/almufti.html

 http://mufti.af.org.sa/

 http://ar.islamway.net/scholar/274

 http://www.vahabiat.porsemani.ir/

http://fa.alalam.ir/news/373404

 http://www.khanehkheshti.com

 http://www.cbn.com/cbnnews/world/2012/March/Mufti-All-Arabian-Peninsula-Churches-Must-Be-Destroyed/

 http://www.sibtayn.com/

http://islam-press.net


مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۳۵۷
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۴۹
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
7
311
قل مؤ تو بغيضكم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
+18
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
قل موتوا بغیظکم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
برن گم بشن
با این قیافه های ترسناکشون
ناشناس
| United States |
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
اعوذ بالله من الشیطان رجیم
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۴
خوب بنگرید به شکل و شمایل دار و دسته ابلیس رانده شده
سید امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
13
867
قیافه ها همه یزدیه . لعنت بر خودشان و پدر و مادرشان باد . لعنت بر ال سعود .
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
و کسانی که منفی دادند...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
تنها راه خلاص شدن از چنگ این حرامزاده ها شمشیر و خون است و بس!
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
راستش من نمیدونم چرا بعضیا از منفی دادن ناراحت میشن.
بالاخره هر راهی پیرو داره.
به قول حضرت علی ع خوب و بد را نتوان شناخت مگر به مردمش.
طبیعیه ( مخلوقه - آدمه - نفس داره - عقل داره و هزارو یک چیزه دیگه ....)

خب کسی که داخلش مشکل داره انتظار نداشته باشین شما رو تایید کنه.
محمدعلی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
چرا میگی یزدی بگو یزیدی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
پاسخ به مهدی. این روش تکفیری ها راه نیست بیراهس. ضمنا این ها خوی حیوانی دارن و صرفا چهره شون شبیه انسانه البته انسان که چه عرض کنم بوزینه شکلند. آل سعود نجس وملعون از نوادگان شمرهستند این ها درندگانی در لباس انسانند و هیچ منطق وعقلی برآنها حاکم نیست. ننگ بر آل سعود ملعون ونجس
طبری
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
7
499
این احمق ها دستشویی کردن هم بلد نیستند . مرگ بر وهابیت
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
من تو این موندم چرا هیچ کدوم از علمای وهابیت شکل ادمی زاد ندارن
مثل بن باز لعنت الله علیه کوره
مرگ بر وهابیت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
ی چی بگه که وهابیها مشتی سوسولن و هیچ غلطی نمیکنن
شیوا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
7
406
خدا لعنت کند انگلیسیها را که در ایجاد و پایداری این گروه احمق کمک زیادی کردند
sina
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
10
185
براساس نظر اهل سنت به خصوص همین نظرات مفتی آل شیخ، خروج و قیام(الحق لمن غلب)؛ لذا قیام علیه حاکم سوریه هم براساس اندیشه سیاسی اینان حرام است!
میترا1
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
6
282
مشرق ! چه دشمنی با روح و روان ما داری که 2 باره عکس این هیولای نجس ملعون را گذاشتی ؟؟/!!!!


مرگ بر وهابی و وهابیت
لعنت ابدی بر ابن تیمیه و پیروانش
مرگ بر این مجسمه ی بلاهت ال شیخ !
مرگ بر ناصبیها و دشمنان اهل بیت صلوه الله علیهم العجمعین.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۷
لعنت بر پدرت و طرفدارنت
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
6
242
در روایات داریم اقا از قاتلین امام حسین (صلوات الله علیه) انتقام میگرن این وهابی ها همون ها هستند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
8
149
با این قیافه که خدا داده به این معلومه که خدا خوب سرش کلا گذاشت نقش یه بدبخت داد به این تا بازی کنه
پاسخ ها
عبدالله
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
خداي متعال سر كس كلاه نمي گذارد بلكه اين نتيجه اعمال ماست كه در دنيا وآخرت نسيب ما مي شود.
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
8
243
یادتون رفت بنویسید این مفتی فتوا داده بود خورشید دور زمین میچرخه و زمین ساکن است
در ضمن اینها اعتقاد دارند خدا جسم بزرگی است که روی عرش نشسته
پاسخ ها
كافر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
ميشه بگي اينارو از كجا آوردي؟ منابعش رو معرفي كن ماهم بدونيم
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
یکی از نقاط اشتراک عقاید وهابیان، بهائیان و یهودیان صهیونیست اینه که خدا رو جسم میدونن.
بهائیان معتقدند خدا در جسم رهبرشون (باب) حلول کرده
یهودیان صهیونیست متعقدند خدا از آسمون اومده پایین و با حضرت یعقوب (ع) کشتی گرفته و حضرت یعقوب خدارو شکست داده و بنابراین از خدا خواسته تا یهودیان رو بر انسان های دیگر برتری بده.
میترا1
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
اقا یا خانم کافر !!!!

یه سر برو سایت تلویزیون ولایت با ادرس و منبع دقیق روبرو میشی !
این اظهار نظر احمقانه ی این احمق که دیگه اظهر من الشمسه !
معلومه اهل مطالعه نیستی !
کتابدار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
سلام میترا 1خانم
ناراحت نشو این که خودش گفته از مرحله پرته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
آقا مجتبی این نظریه مال دانشمند برجسته ی وهابیت!!!!!!!!!!!! بن باز بود نه این یکی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
لعنت به هرچی کافر نظرنویسه
arash
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
یک چیز دیگر را هم از قلم انداختید این یارو فتوا داده بود خوردن ادرار مجاهدان سوریه جایز است وباعث پاک شدن گناهان میشود
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
10
95
با این قیافه که خدا داده به این معلومه که خدا خوب سرش کلا گذاشت نقش یه بدبخت داد به این تا بازی کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
خداي متعال سر كسي كلاه نمگذارد.
اين اعمال ماست كه نتيجه آن رو در دنيا وآخرت مي بينيم.
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۰
وی علاوه بر کوری باطن از ناحیه یک چشم نیز کور می باشد.
بابک
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
88
نگارنده محترم کارکنان سایت مشرق از همه شما تشکر میکنم...
آرمان
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
6
196
این مفتی بدبخت به اندازه یک موش کورهم فهم وشعورندارد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
5
209
لعنت بر آل سعود و دیگر دشمنان اهل بیت رسول الله (ص)
کیوان از بوشهر
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
9
197
مثل کفتار کوری می مونه
پاسخ ها
زامهرمز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
کفتار؟بل هم اضل....
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
5
79
به نظرم اين جرثومه‌هاي فساد، اگر هم توسط صهيونيست‌هاي خبيث و انگليس كثيف ايجاد نشده باشند، از حمايت مالي و معنوي اين قدرت‌ها، بهره‌مند مي‌شوند.
2 دليل هم دارم:
1. چرا آمريكا كه به خاطر مسئله حجاب در ايران، يا حكم قرآني قصاص، براي ايران پرونده حقوق بشر درست كرده است، براي اين جرثومه‌هاي فساد از اين پرونده‌ها تشكيل نمي‌دهد؟! اين‌ها كه احكامشان بيشتر به ضد حقوق بشر مي‌خورد!!
2. چرا اين مفتي‌هاي مفت مغز، اينقدر كه بر عليه ايران و شيعيان فتوا مي‌دهند، بر عليه آمريكا و صهيونيست‌ها و انگليس فتوا نمي‌دهند؟! آن‌ها كه برادران و خواهران عربشان را در عراق و بحرين و ليبي كشتند و به زندان انداختند؟!
مگر اعراب از ديرباز، افرادي قوميت‌باز نبودند؟! خب چرا مردم عرب تحت فشار استكبار، غيرت اين مفتي‌ها را به كار نمي‌اندازد؟!
ايراني
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
5
145
اين عمر ابن العزيز وهابي حتي نام اشغال هم به نظر من حيف است اسمشو بزاريم اين شخص بمب اتم يا سرطاني بد خيم است در جها ن اسلام بايد سر بنيستش كرد تا اثاري ازش نماند
ناشناس
-
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
101
اون چیه سر سفره دورش جمع شدن لابد پشگل دایناسوره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۳
ناون پشکلخر
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
99
مرگ بر ال بنی امیه و سعود لعنت بر قاتلان امام شهید
لعنت بر ملك عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
82
اللهم عجل لوليك الفرج ... طبق نقل قول يكي از علماء شيعه - وهابيت كمتر از 10 سال ديگه در عربستان از بين خواهند رفت و بعضيها به سوريه و بعضي ديگر هم به اروپا فرار ميكنند اين نقل قول قطعي است و ديگر علماء شيعه نيز اين نقل قول را تائيد كرده اند ... پس به اميد خدا اين موجودات پست فطرت و نجس و كافر و از خدا و پيامبر اسلام (ص) و اهل بيت عليهما السلام بي خبر و غافل هستند و نفسهاي اخر را ميكشند و به فضل پروردگار متعال در اينده اي نزديك ريشه اين خبيثها و دشمنان اهل بيت عليهما السلام در عربستان خشگ و اواره ديگر كشورها خواهند شد . انشاء الله
پاسخ ها
فاطمه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
انشا الله....امیدوارم زود تر نسل کثیفشون از روی زمین برداشته بشه و شیعیان به آرامش برسند....
منتظر
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
94
خدا انشا الله ريشه ي همشون رو بكنه......
fam
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
83
خیلی ببخشید . . . .

اما لعنت بر او و پیروان بی منطقش . . . .


. . . .
ناشناس نیستم
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
112
عکس اینو بذاری رو قندون بچه دیگه دست نمیزنه...!!
هیچکس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
82
وهابیت و بهاییت زاییده انگلیس هستند.فقط و فقط از روباه پیر نباید غافل شد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
102
14
از دوستان معذرت می خوام جز موارد در مورد امام حسین(ع) خیلی هاش حرفایی بود که خیلی دور از ذهن نبود!
گاها تیترهای شما هم خیلی بی ربط بود.
پاسخ ها
میترا1
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
مجبوری کامنت بذاری ؟؟؟

2تا مورد بگو !!!

تهمت زدن اسونه !
ثابت کردنش ؟؟؟؟؟؟؟
رضــــا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
تو هم از نوادگان این حرام زاده هستی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
عقلتوبکاربنداز.تومسلمونی یاطرفداراون؟
کتابداذ
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
دلم برات میسوزه کهدراین جهل عظیم بهسر میبری
کتابهای دیگه رو نمی خونی لا اقل قرآن رو بخون
بقول آیت الله مکارم شیرازی برو یه کمی تحقیق کن بعد حرف بزن
در عصر دانش واطلاعات انقدر خودتون جاهل نگه ندارید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
ننگ بروهابی ها وهرکی حامیشونه
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
شمالطف کنیدحرف های دور از ذهنش رو برای ماهم ترجمه کنید
mohtaj
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
84
این خوشگلا چرا همشون کور هستن!!!!
تا جایی که یادمه بن باز هم کور بوده!!!
اینا هم کور این دنیا و هم کور ان دنیا هستن!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
اون دنیا نیست، جهانه.
دنیا اینجاست.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
وَ مَنْ كانَ في‏ هذِهِ أَعْمى‏ فَهُوَ فِي الْآخِرَةِ أَعْمى‏ وَ أَضَلُّ سَبيلاً
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
128
آقا جان یک کم احترام حیوانات رو نگهدارید اینقدر اسامی حیوانات را روی این جونورای بی خاصیت نگذارید فردا پس فردا جنگل شورش میشه حالا خر بیار باقالی بار کن
پاسخ ها
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
انصافا لایک داشت کامنتت!!!!!!!!!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
85
خدا اباء و اجدادشان رو لعنت کنه خودشونم لعنت کنه
عباس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
85
لعنت خدا بر وهابیت وکفتارهای یزیدی صفت
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
87
قیافه داد میزنه که من شیطانم .... لعنت الله علیه و علی اهله .....
پاسخ ها
ویدا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
کاملا موافقم داداش...
سيد علي اصغرپور
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
82
حالم از قيافه اين ملعون حيوون صفت بهم ميخوره....بره به جهنم
جودي
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
74
لعنت الله عليهم اجمعين
خطر وهابيت از منافقين بيشتر است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
فرقی نمیکنه این از اون بدتر اون از این بدتر ! انگلیس از هر دو اینا بدتر !!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
72
بحث اولی جریان بیعت امام حسین (ع) با یزید ملعون جالب گفته که این بیعت در مقابل چشمان مردم بود اما این ناکس روز غدیر را که جلوی چشم یکصدهزار نفر رسول الله (ص)علی(ع) را معرفی کرد را نگفت اگر فراموش کرده و گوشش مثل چشمشش کوره کسی بهش بگه ؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
این بهتر از من و تو میدونه !
م ج
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
69
باعرض معذرت از تمامي گوساله هاي جهان اين بدبخت از گوساله هم نفهم تر است نه تنها اين بلكه همه هم فكرانش
اسمال
Germany
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
73
با ظهور منجی حال و روز خراب و نزار این تن لش هارو خواهیم دید به امید خدا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
البته امیدوارم خودمون بریم پیش منجی تا اینکه هی بشینیم بگیم منجی بیاد منجی ظهور کنه ! مردم کوفه هم هی گفتن امام حسین بیا ما رو نجات بده ولی وقتی امام حسین اومد چیکار کردن ! هنوز ایا یاد نگرفتیم که کوچچکتر باید بره پیش بزرگتر ، نه اینکه کوچکتر مونه سرجاش به بزرگتر بگه بیا بیا بیا ، اگه مردم کوفه میرفتن پیش امام حسین مودبانه تر بود تا اینکه هی به امام حسین میگفتن بیا
فتول
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
54
و خداوند بزرگ و مهربان و در عین حال جبار است ، بار خدایا جبر و خشم خود را بر چنین افرادی فرود آر تا ذلت و خاریش را دیگران ببینند و پند بگیرند(آمین) مرگ بر وهابیت
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
65
مثل یه شغال میمونه، تنها چیزی که نداره قیافه آدمی زاده
اهل سنت ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
68
همین بس که قیافه اش مثل سگ و از دنیا برگشته است هرچند اهانت به سگ می باشد ولی از سگ نجس ترند این قوم وهابی ....کفاره دیدن این قیافه های خوک صفت یادتان نرود.
پاسخ ها
رامهرمز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
زنده باد آنانکه بر سنت واقعی پیامبر و اهل بیت طاهرش هستند.نابود باد وهابیت و سلفی گمراه. زنده باد اهل سنت فهیم و بصیر ایران.
رضــــا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
زنده باد شیعه هم چنین
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
این وهابیهای پلید یک روز درشهرهای شیعه بمب گذاری میکنند یکروز درشهرهای سنی،تامسلمانان روبه جون هم بندازن....خدالعنتشون کنه...اینها نه تنها مسلمان نیستند بلکه بویی ازانسانیت هم نبرده اند......
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
66
پدر سوخته یه خر تمام عیاره
پاسخ ها
مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
بابا به خر توهین نکن خر باز یه چیزایی حالیش میشه
اینا (خیلی ببخشید)از مدفوع خرم بی ارزشن.لعنت براین شیاطین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
53
اصلا این احمق ها لیاقت ندارن که شما فضای سایتتون رو اشغال میکنید.لعنت بر همه وهابیهای....
ناشناس
-
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
56
نمردیم شیطان را هم به چشم دیدیم . لعنت خدا بر شیاطین زمان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
57
اللهم عجل لوليك الفرج
خدايا تمام عمر من را بگير اما يك روز از عمرم را در سايه سار حكومت مهدي فاطمه سلام الله عليها و براي ديدن خواري آل سعود قرار بده
پاسخ ها
امام زمانی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
الهی امین
رضايي نياركي
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
52
نجاست وكراحت درقيافه ايشان دادمي زند
پاداش
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
53
اندکی صبر سحر نزدیک است ، انشاءالله آقا امام زمان (عج)تشریف بیارند حساب کار دست همه آنهایی میاد که دل حضرت زهرای عزیز و اهل بیتش رو خون کردند ، بترسید از غیرت ابوالفضل العباس ع
یا علی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
78
13
خسته نشدين اينقد اين مزخرفاتو گذاشتين. خب كه چي؟
پاسخ ها
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
می خواستن شیاطین را نشان بدن و طرفدارانشان را شناسایی کنند
مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
مزخرف تویی با این عقیدت...
لعنت برشیطان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
47
آگاهی مردم در این زمینه بسیار مهم بوده و با دادن اطلاعات صحیح از اسلام باید جوانان را در مقابل شکیاتی که این وهابیها درست می کنند بیمه نمود با تشکر
مجید
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
45
او به راستی نمونه یک ظیطان مجسم وبابدن انسانی است.به فتواهای او دقت کنیدافرادی بااطلاعات ناکافی وناقص وجاهل متاسفانه فریب حرفها وفتواهای اورامیخورند.اکثرفتواهای ایشان درتضاد مستقیم بااعمال ورفتارشیعیان و اهل تسنن قراردارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
بدن انسانی !؟

کجاش شبیه انسانه آخه !؟
کاوه
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
51
چه جوری میشه این لجن ها رو از روی زمین پاک کرد ؟!
پاسخ ها
رامهرمز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
با شامپو گلرنگ
کتابدار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
فکر کنم حشر کش اتک یا تار ومار خوب جواب میدن
اسمال
| Germany |
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
به سختی و البته با ظهور امام مهدی ( ع )
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
37
لعنت الله اجمعين
sina
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
44
«من كان في هذه اعمي فهو في الاخره اعمي واضل سبيلاً؛و هر که در این [ دنیا ] کور [ دل ] باشد در آخرت [ هم ] کور [ دل ] و گمراهتر خواهد بود.»(اسراء/72)
ناشناس
-
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
58
ابلیس خوب می داند دربطن چه کسانی رشدونموکند(افرادی چون عمر ابن العزیز وهابی از ابلیس بدترند) امام سجاد(ع) می فرماید:خداوند دشمنان مارا از احمق ها قرار داده است
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
40
اللهم العنهم جمیعا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
39
اللهم عجل لوليك الفرج
خدايا تمام عمر من را بگير اما يك روز از عمرم را در سايه سار حكومت مهدي فاطمه سلام الله عليها و براي ديدن خواري آل سعود قرار بده
علی
-
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
42
چی بگم که مناسب با قیافه نحس و زشت و کریه مفت اعظم باشه با اون پهن الاغی که تو سرشه
آرش
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
49
لعنت برکسی که به وجود امام زمان اعتقادنداشته باشه لعنت برکسی که در روز عاشورا عزادارنباشه
پاسخ ها
مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
ما اذری ها یه نوحه ایی داریم که میگه:
حسینه ییلر اغلار گویلر اغلار
یعنی اسمان وزمین هم برای امام حسین(ع)گریه میکنه.
لعنت به کسانی که عزای حسین را عروسی میگیرند..لعنت..لعنت..هزاران لعنت.
روح اله
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
40
این مفتی ها مفت نمی ارزن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
34
بالاخره آل امیه و آل زیاد و مروان هم باید تخم و ترکه ای داشته باشند دیگه ... پس صاحب العصر از کی باید انتقام بگیره؟ شمر و یزید و این زیاد که هزار و اندی سال پیش به درک رفتند و استخوانهاشون هم خاکستر شد. ماترک اون حرامزاده ها هستند که باید اینطور سب ائمه کنند و دشمنی کنند تا دستی بیاد و اوها رو به درک واصل کنه ... این وهابی کمتر از سگ هم بدونه خوب به نصایح اجداد حرامزاده اش عمل می کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
البته شنيده ام در دوران رجعت اين خبيثان هم دوباره زنده مي شوند و انتقام به صورت تمام و كمال از آنهاگرفته مي شود.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
27
لعنت الله اجمعين
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
32
آخرش سر این حرامزاده رو از تن نجسش جدا میکنیم و جلو سگهای وهابی میندازیم...
والله خون کثیفشون هدره، فقط حیف که دستمون بسته است!!!
ناشناس
-
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
32
تورا خدا چاپ كنيد . اي كافتار گورومساخ وق وق ئلمه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
28
اللهم عجل لوليك الفرج
خدايا تمام عمر من را بگير اما يك روز از عمرم را در سايه سار حكومت مهدي فاطمه سلام الله عليها و براي ديدن خواري آل سعود قرار بده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
33
وی وی چقد زشته
لواسان بزرگ
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
40
الحمد الله الدی جعلنا من المتمسکین بولایت علی بن ابیطالب واولاده علیهم السلاممممممممممممم
محب ولی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
39
دشمنان اهل بیت قطعاً حرام زاده هستند.
حالم از قیافه اش به هم خورد.
قطعاً سیرتش هم مثل صورتش زشت است.
رنگ رخسار خبر می دهد از سر درون.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
29
اگر قيام امام حسين را جايز ومقدس بدونه اول يزيد روزگار ما پادشاه عربستانه .گرچه در مقامي نيست كه نام مولايمان حسين(ع) رو به زبون بياره حرفهاش همه در جهت كنترل افكار عمومي غفلت زده هم كيشانشه
بناق
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
66
7
همین مفتی های قدر قدرتمند عرب سعودی ایران نصف سوریه متحد ایران رو اشغال کردن و با تحریم غرب و اسراییل و ترکیه و....ایران رو به غلط کردن انداختن
پاسخ ها
رامهرمز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
در فرهنگ عاشورا جهاد برای خدا زمانی معنا پیدا میکند که تنها در برابر همه ی کفر و استکبار و نفاق و فتنه ارتجاع بایستی.ترکیه و عربستان و اسراییل و فرانسه و انگلیس و قطر و گروهای تکفیری و وهابی و سلفی و امارات متحده عربی در کدام جبهه هستند؟آنها همه نماد گمراهی و انحاف و فتنه و فساد ظلم هستند.لبیک یا حسین..لبیک یا حسین...لبیک یا حسین.
ایران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
نادان همه را به کیش خود پندارد . نه تو ونه وهابیت نجس ونه اسراییل و عربستان هیچ غلطی نمی توانید بکنید وعربستان سگ کی باشه مزدور وطن فروش
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
33 ماه است هیچ غلطی در سوریه نکردن البته با حمایت اسراییل و امریکا . ایران پدر امریکا و اسراییل را در می اورد یعنی وهابی ها را . تو را به خدا قیافیه این شیاطین را نگاه کن و قیافیه مراجع شیعه را نگاه کن . واقعا اینه شیطان هستند .
اسمال
| Germany |
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
کوته فکر هستی و استراتژیست نیستی.
این مسیر ی که وهابیون وسلفیون در پیش گرفتند زمینه ساز ظهور منجی عالم و نابودی انان ودر نهایت ازاد سازی قدس خواهد شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
چخه
رامین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
بناق جان اینه که نفهمید و هرگز نمیفهمید!
جانم فدای حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
غلط رو تو میکنی با مفتی ...تون
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۳۰
ای کاش موحد میشدی و میفهمیدی که قدرت فقط متعلق به خداست و همه این ها که گفتی مخلوقات ضعیف خدان...
ای کاش قرآن رو میخوندی و به این آیه فکر میکردی که قل لا اسئلکم علیه اجرا الا الموده فی القربی...تا میفهمیدی که باید حسینی باشی یا یزیدی...
ای کاش میرفتی احادیث شیعه علی (ع) رو از کتاب های خودتون میخوندی تا میفهمیدی علی امیرالمومنینه یا معاویه...
راهی که میری فقط تو رو از خدا و رسولش دور میکنه...
تا دیر نشده برگرد
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۰
برو گم شو

از اسمت پیداست که چی هستی...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
ایران کی به غلط کرن افتاد؟؟ حرف دهنت رو نمیفهمی؟؟؟ تازه وارد اجتماع شدی؟؟؟
وهابی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
114
6
شما شیعیان ایرانی کارتان تمامه
بعد از شام و عراق نوبت ایرانه
شما شیعیان ایرانی رو استان به استان شهر به شهر کوچه به کوچه خانه به خانه نفر به نفر فرزند به فرزند شکار می کنیم و گردن می زنیم....

ما دولت بزرگ عراق و شام رو تشکیل دادیم و ایران رو ...
پاسخ ها
وهابی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
وای خاک بر سرم شد
وهابی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
پس بگو بیچاره شدین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
به عمل کار بر آید.... بمیر بابا
میترا1
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
اولین باره که دارم تو این سایت این حرفو میزنم ولی !


خفه
خفه
خفه
کارتون تمومه بدبختهای بیچاره
واسه همین زیادی واق میزنید
یک نفر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
شما به یک دکتر پوست مراجعه کن ... فکر کنم تنت خیلی می خواره !!!
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
34 سال است این غلط ها می کنید چه ... خوردید ایران امریکا ترسانده تا برسد به شما نوکران امریکا .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
ببین اگه تو یه وهابیه ملعونی من یه علوی هستم مرد نیستید اگه حمله نکنید.مادرت رو به عزات میشونیم.فقط حیدر امیرالمومنین است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
راست میگی پاشو بیا تا مادر همه شما هارو عروس کنیم
ناشناس
| - |
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
كفتارهاي عراق و شام به جون هم افتادين اول برين وحدت قلابي تون ر و درست كنين بعد بياين عراق و شام رو درست كنينين ! بجاي شام منتظر شاش باشين
خوزستان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
آقا یا خانم وهابی باید بگم زرشک.فعلا اگه کسی رو داری....
کمیل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
نشاشی شب درازه عمویییییییییییییییییی
اسمال
| Germany |
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
پوستی ازتون بکنیم که مرغای اسمون به حالتون گریه کنند.خرخرتونو میجوییم اشغالای وهابی
ایران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
به قول قدیمی ها که میگن
به حرف گربه سیاه بارون نمیباره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
لعنت بر یزیدا و شمرای زمان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
جهت خنده دوستان
یه سرباز عراقی رفته بود خونه مرخصی مادرش ازش پرسید خوب تعریف کن جبهه چه کارمیکردی سخت گذشت
گفت نه مامان من فقط زرشک پاک میکردم!!
مادرش خوب خوب خداروشکر پس همش زرشک پلو میخوردین
گفت نه بابا
مادر گفت پس زرشک چه کار میکردین؟
گفت سرگرد تیپ ما یه تابلو سرمرز ایران نسب کردکه مافردا تهرانیم
صبح فردا دیدیم ایرانیها روش نوشتن زرشک
سروان بهم گفت زود رنگ بگیر پاک کن اگه سرگرد ببینه پوست از کلمون میکنه
خلاصه روزی چند بار زرشک پاک می کردم
نمی دونم ایرانیها چه جوری می اومدن می نوشتن!!!!!!!!!!!!!
کتابدار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
نمی دونم این جمله رو شنیدید یا نه
یه خبر نگار خارجی از سردار جعفری سوال کرد اگه هواپیماهای جنگنده اسرائیلی به ایران حمله کنه شما چه جور جواب میدید
سردار در جواب گفتن
اینکه کی و کجا و چندتا شلیک میکنن مهم نیست
مهم اینه که وقتی این جنگنده بخواد فرود بیاد اسرائیلی وجود نخواهد داشت !!
حالا که خوشحال شدید
برای سلامتی وجود نازنین همه نیروهای مسلح صلوات بفرستید
کتابدار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
لال شدی جواب بده دیگه
آها فهمیدم ازترس داری می لرزی وشاید هم خودتو خرابی کردی
دفاع مقدس ایرانو یادت بیار اون موقع با دست خالی اینهمه حماسه کردیم
وسگهای هار را کیش کردیم
حالاکه دیگه قربون نیروهای مسلحمون بشم به پشتوانه ایمان و علم یه تو دهنی به شما میزنن که یادتون نیاد کی هستین و....
بصیر
| United States |
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
ببینم تو چشم داری یا تو هم اعمی فی الدنیا و الآخره هستی ، عکستو بذار
بچه تهرون
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
خدا شاهده تو تموم قنوت های نمازم دعا می کنم که یه روزی دستام به تو و دوستای نامردت برسه.
ملت دعا نکتید اینا همینطوری نابود شند .اینا لقمه من و بچه محلامند.
یادمه تو بچگی محرم ها رو دیوارا و ماشین ها مینوشتیم یزید اگه مردی بیا نظام آباد!
خدا همه رو حاجت روا کنه
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
دقیقا مثل امام حسین ع که سرش رو بریدن نه ؟
ولی اون زمانا دیگه گذشته.
اتفاقا خوب گفتی بعد از یه مدت نوبت خود شماست.کم کم همه دارن شما ها رو میشناسن.

پیامبر اکرم ص : کسی به کشتن پیامبران و اولیا خدا راضی نمیشود مگر اینکه فرزند زنا باشد .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
به مولا حیف که تو این سایت نمیشه و نمیزارن وگرنه حسابی از خجالتت در میومدم وهابی نجس...
شيعه مولا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
برو به جهنم با اون ارباب هاي كودك كشت حيوون پست فطرت
يا لثارات الحسين
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
در كوچه پس كوچه هاي تهران منتظر شما هستيم تشريف بياريد تا مثل سگ بكشيمتون حروم زاده هاي وهابي
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
وهابی نجس گوش کن اینجا ایرانه سرزمین شیران. لطف کن به اون سگای سعودی بگو بیان تا ببینن جوانای شیرمرد ما چطور انتقام شهدای کربلا رو ازنسل کثیف شمر میگیرن. اگه شما مرد بودید تو سوریه به جای جنگ با مردها سر بچه ها وزنها رو نمی بریدید که نامردا. شماها از .... پست ترید ....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
وهابی بوزینه. ازتو و اربابای نجس سعودیت دعوت میکنیم هرچه زودتر بیایید تا مثل ..ذبحتون کنیم...
خار چشم وهابیت
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
اولا خفه شو پست تر از حیوون.
دوما پیروزیتونم دیدیم عین خر تو باتلاق سوریه گیر کردین. سی سال پیش صدام یزید کافرتون با همه عالم جنگ جهانی سوم رو علیه ایران به راه انداخت ولی رسوای عالمین شدین.
این حرفا برای دهن نجس شما خیییللللییی بزرگه.
دولت بزرگتونم تو جهنم به ریاست اونهایی که اسمشونم حالمو بهم میزنه و معاویه ای که شکمش سیر نمیشد و یزید میمون بازش تشکیل میدین.
وَ إِذا لَقُوكُمْ قالُوا آمَنَّا وَ إِذا خَلَوْا عَضُّوا عَلَيْكُمُ الْأَنامِلَ مِنَ الْغَيْظِ قُلْ مُوتُوا بِغَيْظِكُم. این ایه شرح خشم شماست که آخرش قاتلتون خواهدشد.
ایران 1فوت کنه کل صهیونیستهای عالم از نوع یهودیش و مسیحیش و مسلمونش که شما وهابیهای پست باشین از بیخ کنده میشین ومیرین پیش اجداد اراذلتون.
این ارزوی شما حرامزاده ها با جسم نجستون به جهنم و درک اسفل السافلین خواهد رفت اونم بزودی زود.
حرصت گرفت؟داری میمیری؟برو بمیر لعنتی.
لعنت بر یزید و یزیدیان.
عاقبتتون میشه مثل یزید ذلیل واقعی تاریخ که گورش شده توالت.
فدايي آقام حسين ع
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
خيال كردي ايران هم سوريه اس
واي كه اگه رهبرم اجازه جهاد بده دنيا رو از خون نجستون پر مي كنيم
دير نيست كه آقامون مهدي فاطمه مي آيد و دنيا رو در دست ميگيرييم
الهم عجل الوليك الفرج
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
با تمام وجووووووووووووود منتظر تومدنتونیم.... ای جانم ...
فدائی رهبرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
ما ایرانیها از هزاروان سال پیش ثابت کردیم که پای دین واعتقاداتمون ایستاده ایم وفدائی ولایت امیرالمومنین هستیم سگهای وهابی پارس زیاد میکنند اما وجود عمل به حرفشان راندارند کافیست فقط یک نگاه گذرا به تاریخ بیاندازیم انوقت ار ار کنیم (مانند جنگ ایران وعراق ) باهمه واق واقهاتون ماجانمون روبفدای اهل بیت وکشور و رهبرمون میکنیم
شماها همانند کالحماری هستید که باخلفای احمق حتی به همنوع خودتون توان کمک ندارید
علی ایحال مامنتظر شما حرمله ها خولیها شمرها هستیم تاباردیگر کربلارابسازیم ولشکر لشکر ازشما به درک واصل کرده تادر قعر جهنم برید پیش امرای زنازاده تون
مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
...میخوری
یعنی باور کن پاتون برسه به ایران همتونو سر به نیس میکنیم..
غیرت ترکی اینجا به درد میخوره..
فک کردین میترسیم ازتون...
جانم فدای حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
ما شیعیان ایران که منتظریم اون روز بیاد و انتقام امام حسین و امامان بقیعو ازتون بگیریم اون وقت ببینیم کی گردن میزنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
اگه کثافتی مثل تو به دستم برسه میدونم چکارش کنم
م
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۳۰
شمااگه مسلمون وباغیرت بودید زناتون به مخالفین سوری نمیدادید
جواد
| United States |
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۱
بیبیلی پسر منو هم نمی تونی بخوری
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۳
حرف مفت نزن عوضی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۴
وهابی درخواب بیندپنبه دانه
ص
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
سلام برامام عصر(عج)وبرمسلمین جهان.
سوسمارخور بلندشو بیا اگه جرات داری بلدی فک بزنی دستم بهت برسه...........خدارحمت بکنه
وهابی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
غلط کردم ، من خوک کی باشم؟؟
از بچگی لای نجاست بزرگ شدم کلا کثیفم
مصطفی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
فعلا که از پس زن و بچه ها تو سوریه بر نیومدین با چند مستشار دلاور فاتحتون رو خوندیم ، عربستان هم که در حدی نیست بخوایم فکر حتی مقابله هم کنیم احتمالا چند روزه کارش تمومه ، ما آماده شیطان بزرگ و هم پیماناش شدیم وقت بچه بازی نداریم پس خواهشا خودتون خیلی آروم برید بمیرید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
18
عجب عینک دودی ای میزنه
مصطفی غفاری
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
49
لعنت خدا بر خودش
بر امواتش
بر اجدادش
بر پیروانش
بر دوستانش
بر پدر ومادرش
بر فرزندانش
بر نوادگانش
بر نسلش
بر و.....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
23
سلام خسته نباشيد
من يه درخواستي از همه خبركذاري ها دارم اونم اينه كه اين قبيل مقالات رو به انكليسي و عربي هم برا بقيه ملت ها بزارن تا همه با اين وهابي ها اشنا بشن و بدونن اينا كي هستن
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
24
این ها نشانه های ظهوره، اگر نشنیده بودم که ابن الملجم حافظ قران بوده یا شمر اهل نماز اول وقت شاید الان نسبت به این حیوان کمی شک داشتم
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
16
این ها نشانه های ظهوره، اگر نشنیده بودم که ابن الملجم حافظ قران بوده یا شمر اهل نماز اول وقت شاید الان نسبت به این حیوان کمی شک داشتم
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
16
این ها نشانه های ظهوره، اگر نشنیده بودم که ابن الملجم حافظ قران بوده یا شمر اهل نماز اول وقت شاید الان نسبت به این حیوان کمی شک داشتم
فدايي امام حسين ع و ائمه المعصومين
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
29
اني سلم لمن سالمكم و حرب لمن حاربكم الي يوم القيامه
ناشناس
-
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
20
پيامبر (ص) كه نوشابه و از اين عذا ها نمي خورد پس خودشون هم در غذا خوردن بدعت گزارن! كوفتتون بشه ! ايشاله
کمیل
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
31
آدم قیافه اینو می بینه باید نماز آیات بخونه
هادي كلهر كلخوراني
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
24
باسمه تعالي
سلام عليكم :
بفرموده نبي مكرم اسلام صلوات الله عليه : حب علي ايمان و بغضه كفر .
از نشانه هاي حرامزاده بغض و كينه مولي الكونين اميرالمونين علي عليه السلام است .
اين كينه هاي وهابيت از امام المتقين علي عليه السلام و اولادطاهرينش نشانه اين است كه اينها در حرامزادگي از يكديگر پيشي گرفته اند تا بمقام حرامزادگي مفتي اعظم برسند .
دلارهاي آمريكا و اسرائيل منحوس را ميتوان در نطفه هاي اينها ديد .
قاضي شارع كه حكم به كفر امام حسين عليه السلام داد نيز از درهم و دينارهاي يزيد دريافت كرده بود و آن فتوا را داد .
خدايا بحق اهل بيت النبوه (عليهم السلام) آنها را با اسلاف منحوسشان محشور بگردان . و شيعيان و مابقي مسلمين را كه از اين ها برائت دارند ياري بفرما . آمين يا رب العالمين بحق الحجه عج
احمدخواجوند
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
22
براين خاندان كثيف را وهابي ،بهايي لعنت .شمارا بخدا اينهارا نشون نديد ديدن اينها كفاره داره.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
22
از حیوانات هم پست ترند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
20
لعنت االله علیهم جمیعا
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
19
لعنت خدا بر شیطان و اصحابش
اللهم عجل لولیک الفرج
محب حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
1
20
خدا لعنت کنه اینها رو که به اندازه ی ارامنه ایران هم نور الهی در قلبشان نیست تا حب امام حسین رو درک کنند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
29
این همون دجال نیست؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
19
خدایا تو را به جلا و شکوهت قسم تو را به مظلومیت اقا امیرالمومنین قسم از دشمنان اهل بیت نگذر و در دنیا و اخرت رسواشون کن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
25
مرده شور اون قیافه نحضتو ببرن
یه لر با غیرت از رامهرمز
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
39
چماق لری اینجا بدرد میخوره که محکم بزنی توی سر این وهابی ملعون.
پاسخ ها
بچه تهرون
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
لرا ! قربون چماقتون و مرامتون!
درد و بلاتون بخوره توسر بی مایه ها!
یه ترک باغیرت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
قربون همه بچه های با مرام ایران
ستاره
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
22
ووووووای خدایا من باردار بودم این عکسا رو دیدم.
میترسم نکنه بلایی سر بچم بیاد!!!
چقد وحشتناک بودن...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
وااااااااااا حالا نترکی یهو
هدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
ستاره جون سریع برو به آیات قرآن نگاه کن و کلی صلوات بفرست و دشمنان اهل بیت رو لعن کن.قربون اون مسافر کوچولویی که علم ارادت به اهل بیت رو بلند خواهد کرد.
اشکالی هم نداره حالا که دیدی بذار نفرت دشمنان اهل بیت با خون و پوست این مسافرکوچولوی محب و شیعه اهل بیت آمیخته بشه.
فقط دیگه نگاه نکن میترسم از ترس این حیوانهای پست تر از حیوون طوریت بشه.
زنده باد علی و آل علی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
از هدي بخاطر بصيرت قشنگش ممنون و متشكر براي ما هم تولي و هم تبري توصيه شده
کتابدار
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
29
از وقتی که یادم میاد بابا مامانم همیشه تو حرفاشون میگفتن چهره اش داد میزنه دلش چه جوریه
حالا با یه بسم الله بگید (تا نترسید)
عکس این ملعوننگاه کنید
بعد چهره نائب المهدی(عج) امام خامنه ای(حفظه الله)را نگاه کنید
چهره خودش به شما میگه.......
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
4
14
اینها عقل و سواد ندارند که اهل گفتگو و منطق باشند خداوند یا این وهابیون را به حقیقت هدایت یا به دوزخ هدایت نماید0
محمد كسري
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
12
اسكوت ولا تپشپشو يا ابليس يا ملعون يا نكبت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
چه با حال خندم گرفت.
اللهم العن الجبت والطاغوت
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
24
با تشکر فقط خیلی ترسناک هستن لطفا اعلام +18 بفرمایید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
23
کریه ترین چهره ای که تا بحال دیدم مثل شیطان می مونه
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
5
8
با این فتواش موافقم (دیدن سریالهای ترکیه حرام)
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
6
9
با این فتواش موافقم (دیدن سریالهای ترکیه حرام)
یک بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
27
خودتون میگید مفتی !!
یعنی به مفت هم نمی ارزند این مفتی ها!!
حال مفتی اعظم دیگه چیزی بهتر از این نمیشه!!!
بچه تهرون
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
25
خدایا از فضلت بر ما منت گذار و ریشه این شیاطین رو به دست ما بکن.

آمین
محمد علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
15
إنشاء الله تعالی به زودی زود فتح الفتوح اسلام ناب محمدی را در اقطالب هستی در رکاب فرزند عاشورایی کوثر آل محمد(ص) مهدی موعود شاهد خواهیم بود و این حرامیان را با اسلاف منحوسشان به درک اسفل السافلین نائل خواهیم کرد.شیعیان آل علی (ع)؛اندکی صبر که سحر نزدیک است.
خياوي
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
1
21
يعرف المجرمون بسيماهم قيافه هاي كريه اين ملعونان و نوادگان شيطان كجا و قيافه هاي نوراني و عرفاني مراجع و شيعيان ما كجا
جلال
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
1
25
من مطمئنم این حرام زاده مستقیما از نطفه ابلیس که با خودش لواط کرده بیرون آمده است
قیافه و باطنش جز شرارت چیزی نیست
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
15
بقول اقای مکارم نباید توهین کرد تا انها هم مقابل به مثل کنند ......لطفا صحبت های اقای مکارم را هم بخوانید.......
بچه تهرون
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
1
20
خدایا از فضلت بر ما منت گذار و ریشه این شیاطین رو به دست ما بکن.

آمین
خرمشهری
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
1
34
روز یازده محرم مسابقه فوتبال عراق وعربستان سفیر عراق در ریاض دراستادیوم درمقابل هزاران تماشگر وهابی لباس مشکی پوشیده درود برشرف این سفیر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
درود، زنده باد شیعیان و عشق به اهل بیت
پوریا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۸
درود بر غیرت وپایمردی کسانیکه در خاک وهابیت و قلب فتنه عشق علی و اولاد علی دارند. به خدا لحظه شماری میکنم دستم به این وهابیا برسه جوری یکشمشون که دلم اروم بگیره.به حق علی اون روز برسه
بچه تهرون
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
1
25
خدایا از فضلت بر ما منت گذار و ریشه این شیاطین رو به دست ما بکن.

آمین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
27
عین دجال، خدا لعنتشون کن
قیافه های گداوار روی سفره شاهانه نگاه کنید.
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
28
دقت کردید قیافه ی وهابی ها مثل بوزینه است
جن شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
22
ب ب ب ب بسم الله الرحمن الرحیم ...
.
.
.
.
.
.
.
غیب شد؟
ناشناس
United States
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
29
اینا همون اعراب دوران جاهلیت هستند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
21
در اعماق جهالت غوطه ورند
قيامت نزديك است و عمر كوتاه
lion2007
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
33
بدانیددشمن اهل بیت حرامزاده است
بی شک...
اورنگ
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
0
22
مرگ بر وهابی مرگ بر سلفی
مرگ بر وهابی مرگ بر سلفی
مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا
مرگ بر انگلیس مرگ بر منافق
حسین 1400
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
28
یعنی طرفدارای این ملعون روشون میشه عکس این رو تو اتاقشون بزنن؟
همشون اون وقت شب زنده دار میشن از وحشت!
جعفری
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
0
18
همانطریکه در این دنیا عذاب می بیند در ان دنیا به زودی در قعر جهنم با یزید ومعاویه وعمر محشور میشود
مجتب
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
0
14
سلام واقعا جواب این دیوانگان را چه باید داد
محب مولا علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
0
20
این مردک قیافه اشصلا به آدما نمی خورد بیشتر قیافهاش به جادوگرای توی کارتونها میخورد با آن دندان مسخره اش خدایا این بوزینه را با مولاهایش ابوسفیان و معاویه و یزید محشور فرما
ezzatallah
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
0
19
خدا لعنت کنه ال سعودوکلیه حامیانشون را.به غیرت حضرت عباس قسم تا ایران وایرانی زنده است تا شیعه زنده است تا عاشورا هست وتازمانی که ما اقایی چون ایت اله خامنه ای راداریم به اندازه پر مگس هم نباید غم بخوریم چون پیروزی ازان ماست.زنده باد اسلام وشیعه. مرده بادوهابی وال سعودوحامیان سیاه دل شان.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
0
16
جرا اين مفتي هاي سعودي همشون كورند قبل از اين بن باز هم كوربود! البته نشان از كوري دل آنها دارد.اگر ريشه اش را پيدا كنيد اجدادش بت ساز وبت تراش بوده اند.
دانشجو
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
0
16
ببینید خواهرا برادرا چرا خون خودتونو کثیف میکنین ای بابا یه گربه سیاهی(البته با عرض پوزش از همه ی گربه سیاهای دنیا)یه میویی کرد.با این حرف یاد فیلم پاگنده افتادم که تو صحنه درگیری پاگنده با همه ی هیبتش جلوی یه آدم کوچولویی وای می ایستاد بعد اونآدم کوچولوهه هی چپ و راست مشت میزد پاگنده هم خم به ابرو نمی آورد بعد باید دست بلندش می کرد و پرتش میکرد یه گوشه ای.بابا این بدبخت دیگه چه جوری باید اعتراف کنه اسمش باهاشه.وهابی= حرامزاده.خدمت محمد آقا هم عرض کنم نطفه ی اینها رو آمریکا برداشته بعد شما حرف از کمک مالی می زنی برادر.بچه تهرونی،دعات مستجاب ان شا الله
عباس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
1
19
وقتي يكي با دستور شاه مفتي بشه يعني شمشير رو بدي دست يه ديوونه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
0
20
حالم بد شد. اهههههههههههههه

خواستم بگم بوزینه، اما میترسم فردای قیامت بوزینه یقمو بگیره بگه چرا اسم زیبای منو روی این الاغ گذاشتی!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
20
یعنی دلم نیومد فقط یه نظر بذارم.خدایا ریشه ی این ملعونین حرمزاده رو بکن و دنیا رو از دست نجس اینها نجات بده.الهی آمین
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
19
پیامبر(ص)فرمودند "من بین دو جاهلیت مبعوث شده ام......."
اینها فقط اسم اسلام ایدک میکشند درحالیکه حتی بویی ازانسانیت هم نبرده اند
سهراب
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
20
اي سگ نجس و كريه منظر
انشاءالله حضرت عباس.ع. جوابتو بده و تو و رگ وريشه ات را نابود كنه.
اگر شيعيان نبودند شما كثافت ها الان اينطور هتاكي نمي كرديد. به ولاي علي اگر اذن صادر بشه تنها يك روز فقط يك روز زمان كافيست تا تو وامثال تو را بفرستيم به جهنم .انشاءالله
حاج حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
29
برسگ کور وهابی لعنت
برپدر و مادرش لعنت
برتمام کسانی که از این سگ کور حمایت می کنندلعنت
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
17
به نظر من اصلا در مورد این فتواهایی که این احمق داده است نیازی به مطالعه و تحقیق ندارد عقل ادمی میگه این حرفهای این احمق همش دریوری است.
از اهالی سار کاشان
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
22
وهابیت لکه ننگی برای جهان تشیع و اهل سنت است
کیومرث3
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
23
وهابیهای احمق
جواد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
20
عشق است علی(ع) و آل علی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
15
کافیت هست اینهمه تو دهنی یا بازم دهان نجس و کثیفت جا داره وهابی ملعون؟
ملیحه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
12
این وهابی کاملا مشخصه که ازروی نادانی حرف زده خداوندلعنتش کنه
سید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
3
9
سلام.
دقت کردین که از چشم چپ کوره!!!!
یعنی یه جورایی دجاله!

آخه توو روایات از دجالها بحث شده. این مردک هم یکی از دجالهای زمان ماست.
خدا ان شاءالله با يزيد و معاویه محشورش کنه این کفتار کور رو !!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
2
11
چطور میشه کسی بگه خون و ناموس شیعه حلاله ولی هیچ کس جواب اونو نده؟
چطور میشه با فتوای این نامسلمونا سر انسان ها رو به اتهام واهی ببرن ولی این عاملان اصلی امنیت داشته باشن و نفس بکشن؟
آیا در اسلام حکمی برای قاتل و فتنه گر وجود نداره؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
13
دل پيچه أم گرفت ازقيافه ى اين نسناس.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
جدی ؟؟؟ دقیقا مثل من از هزار تا شربت ضد یبوست بهتر عمل میکنه دیدن قیافش ملینه ههههههههه
سپهر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
12
بهتر از یک انسان صحبت کنید نه یک دیوانه که برخی مسئل را نیز می داندومانند بقره می باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
به دیوانه توهین کردیا طلب بخشش کن این آدم نما رو نمیشه اسمی روش گذاشت چون هر اسمی بزاری روش فردای قیامت صاحب اسم میاد و میگه چرا منو با این ملعون مقابسه کردی ؟؟؟
سروش
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
13
این مفتی مفتخور چه قیافه کج و کوجی داره.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
12
عجب قیافه ای داشت دوسدارم ببوسمش.عبدالعزیز بوووووس


شوخی کردم جو عوض شه.....
فدایی زینب
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
12
ببین دشمنی اهل بیت با ظاهرشون اینو کرده وای به حال باطنشون.
بغض اهل بیت آدم رو به پست تر از حیوون تبدیل میکنه.
کوری دلهاشون به ظاهرشونم نفوذ کرده.
من کان فی هذه اعمی فهو فی الاخره اعمی.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
13
وهابی ها یه مشت افراد ظالم . ستمکار . پول پرست . وحشی هستن که البته در برابر اسلام ما هیچ غلطی نمیتونن بکنن.. بابا نگاه کن یه فرد مسیحی هم که قرآن نخونده و پیامبر (ٌص)و امام حسین (ع) را نمیشناسه به خاطر ظلمی که در حقش شده و بچه 6 ماهه تشنه لب او را کشتن ناراحت میشه و غمگین ... تویی که قرآن یعنی حفظی داخل قرآن درباره دوستی آل پیامبر نگفتن .. بابا اصلا امام حسین (ع) از خون پیامبر هست شما روز مرگ نوه پیامبر(ص) که یعنی قبولشون دارید شاد هستید شادی میکنید .. شما جشن عروسی میگرید به میمنت مرگ نوه یا همان هم خون پیامبر(ص) ... خاک بر سرتان راهتان اشتباه هست آگاه شوید اگاه شوید در آینده هیزم جهنمید قطعا.... تا پای جانمان در برابر افراد پست و مال پرست جیره خور آمریکایی مثل شما ایستاده ایم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
15
الحمدلله همشون از نعمت چشم ظاهری و چشم باطن بی نصیب هستند لعنت الله علیهم اجمعین
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
22
من افتخار می کنم که شیعه هستم خدا نابود کند این وهابی فاسق را.
آرش
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
17
قربون چهره ی رهبرخودمون برم
انشااله سایه اش همیشه بالاسره خودمونو مملکتمون باشه
سیدعلی حسینی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
12
بسمه تعالی جواب اهانتهای این حرامزاده های وهابی بماند برای روز ظهور مولایم حضرت مهدی ارواحنالتراب المقدمه الفداه که انشاء الله اگر لیاقت داشتم انتقام مادرم زهرا سلام الله علیها را از تک تک دشمنانش میگیرم
مشکات
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
12
مشرق یه بار دیگم ازت خواسته بودم این تصاویر رو می ذاری کنارش یه 18+ هم بذار تکلیف خودمون رو بدونیم...
پاسخ ها
جواد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
الحق والانصاق قیافه نحسی دارد باید علامت 50+گذارند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
14
چرا بعضي ها منفي دادند
جورج
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
17
دقت کردید دو سه نفر رذل به همه نظرات که به ضررشون بوده مرتب منفی دادن
مشحصه خیلی سوختن
خدا لعنت کنه وهابیت و سلفی ها رو
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علا ذلک

خودشون گور خورشون رو کندند .
سني واقعي
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
19
ننگ براين وهابيا بااين فتواهاي عجيب وغريبش
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
18
مفتی واقعا مفتی و زشت بدبخت نه دنیا نه آخرت
عبدالله1
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
21
طبق روایات آخرالزمانی که به چشم دجال اشاره شده این وهابی ها هم یک چشم هستن درست مثل چشم دجال و سفیانی!!!راستی چرا یه عده به نظرات درست کامنت گذاران منفی میدن؟ظاهرا این 2،3 تا منفی دهنده مخالف اهل بیت هستن,بر دشمنان اهل بیت پیامبر لعنت,یا حسین,یا منتقم خون حسین...
گل گل
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
20
خداوند در حدیث قدسی زیارت عاشورا که به پیامبر ص فرموده بودند و از ایشان به امیرالمومنین ع و همینطور تا امام محمد باقر ع رسیده و امام پنجم مامور به نشر آن در جوامع مسلمانان بودند میفرماید اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک یعنی این ملعونین حرامزاده که هیچ بویی از اسلام نبرده اند شاهد این خواندن فتاوای این ملعونین است که نه با قران و نه با روایات خود اهل سنت مطابقت ندارد منکر امام زمان عج منکر بیش از 300 آیه قران است که در مورد حضرت نازل شده است از جمله و بقیه الله خیر لکم ان کنتم تعلمون و یا و نرید انمن علی الذین استضعفوا فی الارض ....
فقط باید گفت اللهم عجل لولیک الفرج که انشا الله با ظهورش از مکه اول در همانجا نسل اینها رو با هم از ریشه میزنیم بعد میریم به سراغ کل جهان و ترویج اسلام ناب محمدی صل الله علیه واله و سلم
saman
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
22
ببین مکه دست چه کسایی افتاده ایناین که اسلام را در دنیا منفور میکنن خدا لعنتتان کند حرام زاده های مسلمان نما
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
2
30
خدایا؛ افتخار به درک واصل کردن وهابیهای ملحد را به شیعیان علی بن ابیطالب عطا کن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
1
16
وهابی های کثیف
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
1
13
بنام خدا
باسلام ،عجب صبری خداوند دارد!
انشاله بزودی زود باظهور حضرت مهدی (ع)ریشه همه ستمکاران؛ظالمان و... درجهان کنده خواهد شد.به امید آن روز.....
وظیفه ما کمک به یکدیگر (مسلمانان واقعی )
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
1
10
نجس ترین آشغال اعظم وهابیت.
وهابیت...، حیف اسم اشغال رو این .... بره. ابن مرجان های بی
ایمان
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۸
1
13
رنگ رخساره نشان می دهد از سر وجود ....
خدایا با دیدن این چهره ، دیگه چند شب خوابم نمی بره !
این مفتی ملعون ، زشت تر از شیطانه ، لعنت خدا بر وهابی های خونخوار و فاسد و شیطانی
سید احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۸
1
12
اول دشمن وهابیت خدا و پیامبر خداست
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۸
1
13
انشا الله با دست های خودمون این نامرد ها را نابود کنیم اگر نشد در زمان قیام امام عصر (عج)
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۸
3
8
به نظر من وهابي ها به دور از انسانيت هستند باز صد رحمت به صحيونيست خاك عالم تو سر سرشون
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۸
1
10
من تواین فکرم که قیامت چه جوری بایدجواب تهمت هایی که به این حیوانات شریف وباوفازدیم رو....آخه یه بار از دهنم در رفت گفتم وهابی سگ.
امیررضا جمشیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۸
1
7
مسخره
جان فداي اهل بيت
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۸
1
12
چندتااز وهابي چرا شما و بزرگانتون نميتونيد مظلوم باشيد؟شما ها چرا دختر پيامبرو به شهادت رسوونديد؟مگه قباله فدك براي حضرت زهرا نبود؟ چرا اينقدر بي نامووسيد
عبدالصاحب
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۳۰
1
19
من تازه شیعه شدم
همین قدر به شما بگم که تا دلتون بخواد بینشون یزید و شمر هست منتهی از نوع مدرنش
خدایا شکرت که منو هدایت کردی تا به دامن حسین برگردم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۳۰
1
7
وهابیت اهداف از پیش تعیین شده ای رو دنبال میکنه یکی محو اسلام واقعی و ترویج اسلام آمریکایی دیگری مسلمان کشی و تفرقه افکنی و دیگری بد نام کردن اسلام در ذهن غیر مسلمان ها... میدونیم که مفتی ها ی اعظم رو پادشاه منصوب میکنه و من که فکر میکنم این که مفتی های اعظم عربستان بسیار کریه اند یک انتخاب عمدی و هدف دار برای خراب کردن وجهه جهانی اسلامه ...
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
2
5
چقدر هم خوش عکسه!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
1
10
نحوست و نجاست از چهرشون میباره
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۲
1
7
اخ نگاه کن مراسم Halloween چند وقت پیش بود ها مشرق جان چرا زودتر عکس این رو نذاشتی حتما میفرستادم واسه این مراسم مطمعنم وحشتناک ترین چهره میشود
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
3
6
در نشانهای آخرالزمان ظهور یک تک چشم در سرزمین شام است نکند این وهابی ملعون و حضور تفکر او در سرزمین سوریه مورد نظر بوده است.
راستی اگر مولا بیایند ما آماده ایم
یا ایشان به دیگر ملتها نظر خواهند داشت!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
1
14
حالمون بد شد اين كيه ديگه بابا اينا حتى ارزش ندارن اسمشونو به زبون بيارى
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۰
0
10
علی جویم علی جویم ....
علی گویم علی گویم.....
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۰
0
3
اللهم انی اتقرب الیک باالعنة علیهم
یک دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۴
0
3
قیافه هاشون واقعا اینجوریه یا دارن ادا در میارن!!!!!!!
یک دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۴
0
2
قیافه هاشون واقعا اینجوریه یا دارن ادا در میارن!!!!!!!
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۴
0
5
نوکر نتانیاهو برازنده مقام جناب ایشان است
غفار
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۶
0
5
طبق اسناد ومنابع وهابیت بوسیدن قبور ائمه،تبرک خاک کربلا و...حرام است در حالی که طبق اسناد ومنابع وهابیت پس از مرگ ابن تیمیه پیروانش لباس هایش را به عنوان تبرک پاره پاره کردن وبا خود بردن.در عدم مشروع بودن اعتقادات وهابیت همین یک مورد کافی است
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۷
0
8
عکس این وهابی برای اعتراف گیری خوبه
بیچاره زنش با چه هیو لایی زندگی میکنه
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۳
0
10
انشا الله هرچه سریع ترازدست این حرام زاده ها راحت میشیم به کمک آقامون امام زمان ریشه ظلم وستم و فتنه گری در جهان به خصوص وهابیت می خشکانیم
آمییییییییییییین.
عبداله
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۴
0
8
اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ آخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ
سید
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۹
0
8
ایاک نعبد وایاک نستعین
اهدنا الصراط المستقیم
صابر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۹
0
6
اجنبی واقعی که میگن اینا هستن.آدم از دیدنشون زهره ترک میشه واقعا شیطانن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۱
0
5
علمای شیعه این دیوانه را به مناظره دعوت کنند و حقانیت شیعه را به دنیای اسلام و وهابیت ثابت نمایند
سيداحمد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۴
0
5
اللهم العن آل شيخ و آل سعود
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۵
0
7
بابا این یارو دیوونه اس
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۶
0
5
بسم الااه الرحمان الرحيم باحرفهاي اين ......شيتان بهرشكلدرميات وبراي مسلما نآن متاسفم كه به قران رجوع نمكنن ايشان حافظ قران است من شرمنده قرانستم ماباعث شديم كه هر آدمي ننه اوناصلاادم نيس شيطان بشكل يك انسان نما خداخداخدا خدا العف العف العف العف العف العف العف العف العف العف العف العف العف العف العف العف العف العف العف
جمالی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۸
0
7
فکر میکنم این مفتی میمونها باشه
حاجی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
0
3
یکی از عکس ها مال بن باز ملعون هست
داخل اون چند تا کلوز آپ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
0
8
خدايا ما را از شر آل سعود وهابيت صهيونيسم و بهاييت خلاص كن اللهم عجل لوليك الفرج
قاصدک
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
0
8
ایشاالله زودتر نسلشون منقرض بشه...
لعن علی عدوک یا حسین !!!!!!!!!!!!!!
مرتضي
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
3
خداوند چقدر اون جانور رو زيبا آفريد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۳
0
6
شکل گربه نره است
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۹
دقیق زدی تو خال
گفتم یک جایی دیدمش ...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
0
7
عجب یزیدی هست این حرامی
محدثه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
0
5
خوش حالم که این قدرطرفداراسلام داریم
کریم
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۷
1
5
ای خدا چی میشه افتخار جهاد بااین گروه ستمکار اموی را به من بدهی اینها بنی امیه زمانند این تفکر بود که حسین را کشت اینها همان نتفه های پلید بنی امیه هستند جهاد با این گروه واجب تر از یهود و امریکا است
hamidreza313
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۹
0
13
قيافه اش دقيقا مثل خود دجال هستش!
خدا لعنتش كنه!
جان سخت
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۹
1
10
کفر قیافشو گرفته حروم زاده...
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۱
1
5
لعنت خداوند بر این مفتی وهابیت و آل سعود
سرباز گمنام رهبر
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۴
1
2
وااااااآی چه قیافه ی وحشتناکی داره این عبدالعزیز. شبا چچوری زنش تحملش میکنه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لعنت بر دشمنان اهلبیت. مرگ بر همه ی ضد ایرانی ها.
بچه ها یکی بگه این شیطان الان چند سالشه.؟ فکر کم به اندازه خر پدربزرگم سن داشته باشه. !!!!!
لبیک یا خامنه‌ای. .
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۸
0
8
این ادم ها بیشتر برای خنده خوب هست
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۲
0
3
اینا یه مشت ادم مفت خور هستند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۲
0
5
لعنت بر همشون
Peyman
United States
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۳
0
3
لعنت خدا به اين شيطان صفت ها انشاءالله به اميد خدا اين شيعيان دنياست اين عربهاى وهابى رو از روى زمين محو و نابو ميكنند
امیرالمومنین علی ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۷
0
5
خدا از رو زمین برشون داره
خوردن گوجه فرنگی حروم کردن
خوردن سمبوسه حرام کردن
اینا مشتی بی عقل و اخمق هستند
گل پسر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
0
2
یعرف المجرمون بسیماهم فیؤخذ بالنواصی والاقدام(قرآن کریم).همش برام سؤال بود شیاطین چ شکلین ک این سؤالمم برطرف شد. خدا ریشه کنشون کنه انشاءالله به حرمت محمد و آل محمد.صلوات
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۹
0
5
خدايابه مظلوميت مولاعلى اميرالمومنين ذليل خوارشون كن دردودنيا
قدسی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
0
4
الا لعنت الله علیه (آل شیخ)
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۶
0
4
خدا لعنتشون کنه وهابیت مسلمان نیستن انسان نیستن...
ان شالله مهدی فاطمه بیاد نابودتون کنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۰
0
4
ان شالله که خدا نابودتان می کنه ..........
ل ف
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۳
0
3
خدا براشون نسازه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۸
0
4
عجب صبری خدا دارد!!!
خادم یاس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۰
0
4
ان شاالله لعنت و عذاب الهی بر وهابیت فقط آرزومه در ظهور امام زمان در حکومت حقه خواری واثبات پست فطرتیودر آخرت ذلت این جماعت را ببینم.ان شاالله
خادم یاس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۰
0
1
ان شاالله لعنت و عذاب الهی بر وهابیت فقط آرزومه در ظهور امام زمان در حکومت حقه خواری واثبات پست فطرتیودر آخرت ذلت این جماعت را ببینم.ان شاالله
اسماعیل
Canada
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۰
0
3
یکی از علائم ظهور آن حضرت که در برخی روایات از علائم حتمی شمرده شده ، خروج شخصی به نام «دجال» است . او یک طاغوت بسیار حیله گر است و عده بسیاری را با خود همراه می کند.
حضرت امیرالمؤمنین (ع) می فرماید: «او چشم راست ندارد ، و چشم دیگرش در پیشانی اوست ، و مانند ستاره صبح می درخشد، چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته به خون است. وی در یک قحطی سختی می آید ، و بر الاغ سفیدی سوار است...»
شمه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۱
0
1
هی بهم هی واویلاه
مهدیه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
0
4
وهابی اصلا انسان نیست .وبه نظر من انها عین نجاستن
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
0
1
خدایا.تورا به عظمت وبزرگیت .قسم.ظهور منجی عالم را نزدیک. کن.
من مجتهد نیستم.ولی فکر کنم.نابود کردن این کافرها.برای همه مسلمانان واجب. است.مرگ بر هرایرانی. که ازاین سگها حمایت میکنه.و در اینجا پیام میزاره.
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
0
1
خدایا.تورا به عظمت وبزرگیت .قسم.ظهور منجی عالم را نزدیک. کن.
من مجتهد نیستم.ولی فکر کنم.نابود کردن این کافرها.برای همه مسلمانان واجب. است.مرگ بر هرایرانی. که ازاین سگها حمایت میکنه.و در اینجا پیام میزاره.
علی رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
0
0
دولت ملعون سعودی که از نسل معاویه و یزید هستند. برای مشروعیت بخشیدن به حکومت ننگینشان باید از این مفتی های از خدا بی خبر استفاده کنند. از نظر اینها جنایتهایی که آمریکا در دنیا و حتی درخود عربستان انجام میدهد. مشکلی نیست اما اگر یک شیعه متوسل به معصومین شود شرک است. کاملا مشخص است که این عالم جاهل فقط دنبال حفظ منافع آمریکا اسرائیل وآل سعود که در خط اینها هستندمیباشد. اگر قابل هدایت هستندخداوند بزرگ هدایتشان کند. اگر قابل هدایت نیستند ریشه اشان را قطع کند. انشاالله
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
0
0
لعنت بر وهابیت و پدر ومادرشان؛با این فتاوای مسخره اشان
سرباز گمنام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
0
1
من موندم این مفتی کور عربستان میخواد چی رو ثابت کنه.سلام و درود خدا بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای.جانم فدای اقا
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
0
2
برین گم بشین اگه شما آدم بودین نوکر اسراِِئیل نمیشدیند
قلی زاده
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
0
4
وهابیت از مفتی شون گرفته تا اونی که هنوز بدنیا نیامد کور دل کور عقل اند هیچ عقیده انسان دوستانای ندارند که به اون افتخار کنند ولی شیعه تماما مملو از افتخارات دندان شکنه .لبیک یا مهدی (عج)
سید
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
0
3
اَللّهُمَّ الْعَنْ اَبا سُفْيانَ وَمُعٰوِيَةَ ،وَ يَزيدَ بْنَ مُعاوِيَةَ ، عَلَيْهِمْ مِنْكَ اللَّعْنَةُ اَبَدَ الاْبِدينَ، وَهٰذا يَوْمٌ فَرِحَتْ بِهِ آلُ زيٰادٍ وَآلُ مَرْوانَ ، بِقَتْلِهِمُ الْحُسَيْنَ صَلَواتُ اللهِ عَلَيْهِ،اَللّٰهُمَّ فَضاعِفْ عَلَيْهِمُ اللَّعْنَ مِنْكَ وَالْعَذابَ الاَْليمَ، ...

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
مجید
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۶
0
2
مرگ بر وهابیت و کسانی که در ایین رسول خدا تحریف ایجاد می کنند.
مجید
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۶
0
2
مرگ بر وهابیت و کسانی که در ایین رسول خدا تحریف ایجاد می کنند.
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۸
0
1
روزمرگ این مفتی نزدیک خواهدبود لعنت خدابراین یزید خداوندمرگش راچنان بده که زجرش دادش رادربیاوردکه کسی نشنود
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۲
0
2
خود خود شیطانند.
لعنت خدا بر ایشان باد .
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
0
1
عزیزان نه واقعا کسی که لقبش مفتی بود ارزش اینو داره که حرفشو بشنوی بقول اقبال لاهوری میرسد مردی که زنجیر غلامی بشکند اللهم عجل لولیک الفرج
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
0
2
رنگ رخسار خبر میدهد از سر درون ....
رضا ک
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
0
1
از همون فتوای مسخرش که میگه شعار علیه آمریکا حرامه معلومه که سگ همون آمریکاییها و انگلیسی هاست.لعنت به این دسته از افراد که دینی که رسول خدا به خاطره حفظش دندونش شکست وامام حسینی که خانوادش رو فدایه دین کرد رو دارن بد جلوه میدن.
اسماعیل
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
0
1
فدای امیرالمومنین بشم که ولایتش حتی در قیافه ظاهری هم اثر داره اون از چهره ای مبارک مراجع ما و اون از..................
ابوالفضل
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
0
1
اینقدر جون میده بزنی اون یکی چشمشم کور کنی
مرد مشرقی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
0
2
من نظرم این است که این همون سفیانی آخر الزمان است
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
0
5
وهابیت زاده ی اسرائیل و امریکاست
مرگ بر امریکا
حق با علیست
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۴
0
0
بنظر من که اگه یه سگ رو میذاشتن بهتر بود حداقل ادم اینقدر وحشت نمیکردو شعورش هم از این بیشتر بود من میگم اینا چطور میتونن پیشش بشینن وغذا بخورن با دیدنش ادم غذای 10سال پیشش رو بالا میاره خدا لعنتشون کنه بعععععق علی بن ابی طالب
یحیی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۸
0
4
لعنت بر هر چه مفتی وهابی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
0
3
ما شيعيان نسل مان را كم كرديم وآنها صد تا بچه مياورند پس درمقابل دشمن بايد ماهم تلاش كنيم و فرزندان مؤمن تربيت كنيم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
0
4
ما شيعيان نسل مان را كم كرديم وآنها صد تا بچه مياورند پس درمقابل دشمن بايد ماهم تلاش كنيم و فرزندان مؤمن تربيت كنيم
داش
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
0
3
خاک توسرش کنند قیافش عین هیولاست وحشی سرباز اسراییل
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۹
0
3
ازفتواهای ایشون میشه یهود رو دید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۳
0
3
من موندم چه احمقی به این یارو دکترا داده
sarbaz seied ali
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
0
0
لعنت بر وهابیت
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
0
1
تا انتقام خون امام حسین ع را از شماها نگیریم ولکن شماها نیستیم
دبیر تاریخ
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
0
1
جنگ خوب نیست خرابی و ویرانی وآخرش صلح...پس همین الان صلح ودوستی
صالح
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۶
0
1
سلام و درود
اینا همون سگای آمریکا و اسرائیل هستند.قلادشون دستت آمریکا و اسرائیله
Behi
Germany
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
0
0
چقد خوشگله :|
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۲
0
0
قیافه این ملعون وهابی شبیه خود شیطون .