مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

کد خبر: ۲۵۳۹۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۳
چاپ
انتشار یافته: ۲۰
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علي
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
55
48
حركت نامطلوب در زمان نامناسب...
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
8
31
خوشتون می آمد؟؟؟؟
قیصر
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
53
38
کار زشتیه !!!
پاسخ ها
محمد قنبری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
مشرق رنگ عوض کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
غریب آشنا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
3
38
مشرق جان ، برادر ، عکس لگد کوب شدن اوباما در نماز جمعه کار خوبی است اما شما را به خدا به تکنیک های تبلیغ منفی هم توجه کنید . اون بنده خدا که داره آب دهان خالی می کنه ، فکر نمی کنی بیشتر کثبف کاری و ... ما نماز گزارها را نشان می دهد ؟ خودت سر ناهار یا شام می تونی این عکس را ببینی ؟ می شه تو مدرسه دانشگاه بنر و پوسترش کرد ؟
پير
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
15
32
واقعا چه هدفي را دنبال مي كنين كلا ماهيتتون مشكل داره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
21
32
آمریکا ... خون جوانان ما میچکد از چنگ تو
بابک
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
13
24
مقداری تندی دارد اگر پرچمش بود بهتر بود
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
27
34
با این کارا مخالفم.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
13
36
شما این کارا رو می کنید اون ور قرآن آتیش می زنن.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
9
31
خیلی خوبه مسلمانان رو کینه توز نشون میدید.
حزب الله پیروز است
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
6
30
در اینکه آمریکا دشمن دیرینه ما بوده و هست و قابل اعتماد نیست درست اما یک نکته:
این کارهایی که انجام میشه یعنی آب دهان انداختن، سوزاندن عکس و پرچم واقعا کار زشتی هست و در دنیا نتیجه عکس داره ،ما مسلمانیم و توهین نمیکنیم و این نشانه ضعفه
تویه هیچ جایی نمیان به عنوان مثال پرچم ایران و تمثال شخصبتهای بزرگمون روبهش اهانت کنن
راه مقابله فقط افزایش آگاهی و بالا بردن قدرت نظامی و اقتصادی و فرهنگی است
احمدخواجوند
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
22
9
كار خوبي نبود شايد بعضي از دوستان اوباما كه تازگي جون جوني شدندناراحت بشوند
ناشناس
-
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
26
13
احسنت...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
19
26
اوج وحاشت
ايران من
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
6
1
خوب بود
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
3
3
شما با افکار پلیدتان 8 سال مملکت را به نابودی کشاندین،لطفا" اکنون اجازه دهید که با درایت رهبری و حضرت آیت الله هاشمی،آبرویمان باز گردد... لطفا"...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
بابا آبرومند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
2
2
عکسشو بزنین روو دیوار با دارت بزنین توو چشش.
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
0
4
به هر حال آن چیزی که من از این موضوع می بینم حقیقتا نشانگر عمق تنفر ملتی است که بیش از 60 سال متوالی آنچه از جانب دولتمردان آمریکا دیده ظلم ، ستم و حق کشی بوده.
امید وارم دولت ایالات متحده به این تنفر ملی نسبت به دولتش توجه کند و بجای آنکه دائم بگوید ایران باید اعتماد سازی کند یک مقدار خودش دست از ظلم آشکار علیه این ملت بردارد.
آیا حمایت بیدریغ آمریکا و همه اعوان و انصارش در 8 سال جنگ تحمیلی از صدام، زدن هواپیمای مسافر بری، حمله نافرجام نظامی به طبس، پناه دادن به پلیدترین دشمنان ملت ایران در آمریکا و حمایت از آنان، حمایت از رژیم صهیونیستی «غده سرطانی» در جهان اسلام ، تهدید و تحریم های پی در پی و بقول آقای اوباما «کمر شکن» در حق مردم شریف ایران ، آیا توقع دارد نتیجه غیر از این باشد؟ بقول شاعر« از مکافات عمل غافل مشو - گندم از گندم بروید جو زجو» چه جنایت و خباثتی بوده در این چند دهه، آمریکا علیه ایران انجام نداده؟ آنچه که در جنایت توانسته کم نگذاشته ، اگر کاری انجام نداده اند نتوانسته ، و الا این نبوده که مثلاً خواسته به ملت ایران رحم کرده باشد. هر تهمتی خواسته، به ایران زده، آن چیز هایی که برازنده ی خودشان وعملکرد دولت های آمریکا بوده ، ناجوانمردانه به ملت ایران نسبت داده اند از جمله، گفتند: ایران «محور شرارت» است!، ایران بدنبال «بمب اتم» است! ایرانی که خود قربانی ترور، سلاح های شیمیایی و کشتار جمعی است، این نسبت ها به او نمی چسبد.
خوب است آمریکا اگر دنبال بر قراری رابطه و مذاکره است عملکرد خود را نسبت به ایران تغییر دهد و دست از این همه خباثت و جنایت علیه مردم آزاده و مسلمان ایران بردارد. والله به این به نفع ملت آمریکا هم هست. ما از آمریکا می خواهیم از شیطنت دست بردارد. ما به آمریکا نیاز نداریم، پیشرفت های ایران و نبوغ دانشمندان جوان ایرانی در عرصه های مختلف با شرایط تحریم های چند دهه خود بهترین گواه بر این حقیقت است.
ما از آمریکا می خواهیم راضی نشود یک رژیم جعلی دست ساخته استکبار در حق زنان، کودکان و مردم یک سرزمین تاریخی به نام «فلسطین»این همه ظلم وجنایت بکند و دولت، کنگره و رئیس جمهورآن که یک کشور به اصطلاح ابرقدرت جهانی اند با همه شعارهای حقوق بشری شان، در برابر این همه جنایات و قتل و عام های قرون وسطایی صهیونیست ها در حق مردم مظلو فلسطین نه تنها سکوت نکند که تمام قد و علنی از آن رژیم جعلی حمایت و او را در افزایش ظلم و جنایت علیه بشزیت تجهیز و کمک نظامی ، رسانه ای و تبلیغی نماید.
من سؤال می کنم ، آقای آمریکا! رژیم صهیونیستی چه خیر و نفعی برای ملت آمریکا داشته؟ آیا جز به باد دادن آبرو ، سرمایه و حیثیت ملت آمریکا در دنیا دستاورد دیگری داشته؟ چرا خود، فرهنگ ، شرف و عزت مردم آمریکا را برای حمایت بی چون و چرا از این رژیم جعلی و غاصب به تاراج گذاشته اید؟ کمی اگر اجازه دارید بیاندیشید این به نفع دولت و ملت آمریکاست.
ایران هیچگاه به دنبال ایجاد و افزایش دشمنی با کشورها نیست، بلکه تمام هم وغم ایران، مسئولان و ملت بزرگ آن عزت ، شرافت و آزادی انسان هاست. آن چیزی که متأسفانه آمریکا دقیقاً بر خلاف آن حرکت می کند. خود و فکرتان را درست کنید. قطعاً مسائل حل و مشکلات رفع می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار