مشرق نیوز | mashreghnews.ir

کد خبر: ۱۱۵۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۰۱:۵۴
ارسال
چاپ
بر اساس این گزارش که توسط یک انستیتو تهیه شده است، برای ایرانی هراسی ادعا شده ایران به دنبال افزایش توان نظامی، توسعه سیستم موشکی و دستیابی به سلاح هسته ای! به منظور تقویت برتری منطقه ای خود است. گزارش انستیتو "مطالعات دیپلماتیک و استراتژیک" تایید می کند که کشورهای حاشیه خلیج فارس توانایی مقابله نظامی با ایران را ندارند.

به گزارش مشرق، انتخاب به نقل از الحیات نوشت: روز گذشته شورای همکاری خلیج فارس جلسه ای تشکیل داد که در آن انستیتو "مطالعات دیپلماتیک و استراتژیک" گزارشی در خصوص ایران در بین اعضا پخش نمود.

این گزارش بر روی خطرهایی که کشورهای حاشیه خلیج فارس را تهدید می کند، جلوگیری از نفوذ ایران در منطقه، قدرت روز افزون ایران در طول ساال های گذشته و مقایسه نیروهای نظامی ایران و کشورهای خلیج فارس تاکید می ورزد.

در این گزارش آمده است: تعداد نیروهای نظامی ایران به 545 هزار سرباز می رسد و تعداد نیروهای ارتش کشورهای حاشیه خلیج فارس به 361 هزار نفر می رسد.

بر اساس این گزارش که توسط یک انستیتو تهیه شده است، برای ایرانی هراسی ادعا شده ایران به دنبال افزایش توان نظامی، توسعه سیستم موشکی و دستیابی به سلاح هسته ای! به منظور تقویت برتری منطقه ای خود است.


در ادامه این گزارش آمده است: ایران تهدیدی امنیتی برای کشورهای شورای همکاری خلیج فارس محسوب می شود. بویژه انکه، ایران پروژه ای منطقه ای برای تقویت کنترل و تسلط مطلق خود بر خلیج فارس و منابع اقتصادی و امکان مقدس اسلامی دارد.

در ادامه این گزارش به شکایت کشورهای خلیج فارس به شورای امنیت سازمان ملل در هفدهم اپریل سال 2011 اشاره شده است. این کشورها خواستار جلوگیری از مداخله ایران! در امور داخلی کشورهای خلیج فارس و تهدید این کشور برای درگیری های فرقه ای! شده بودند.

این گزارش تاکید می کند که کشورهای خلیج فارس قدرت نظامی خود را افزایش دهند و به آنچه "بازدارندگی در مقابل ایران" می خوانند، برسند.

به نوشته الحیات، گزارش انستیتو "مطالعات دیپلماتیک و استراتژیک" تایید می کند که کشورهای حاشیه خلیج فارس توانایی مقابله نظامی با ایران را ندارند.

انتشار یافته: ۷۸
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۲۴
امیر
United States
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
134
270
همون آمریکا هم توانایی جنگ با ایران رو نداره.ایران با همین وضع میتونه آمریکا رو شکست بده .تنها اطلاعات ایران بر کل توان نظامی آمریکا چیره است.چه برسه به کل هفتاد میلیون جمعیت عاشق ایران.
ف حزب الله هم الغالبون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۶
توی توهمی
مهدي
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۵
موافقم يك نمونه اش هم جنگ تحميلي بود كه دنيا چند بار ارتش عراق را از نو ساخت ولي درنهايت هيچ غلطي نكردند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۱
من می خواستم مثبت بدهم اما به اشتباه منفی را زدم
درود بر شما امیر آقا
هادی ترک رشت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
البته کل هفتاد ملیون عاشق ایرانند به خصوص بلوچ ها کردها عربها و ترکها علتش هم رفاه و اسایشی است که حکومت برای مردمش فراهم کرده
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۷
43
256
دروووووووووووود به سربازان غیور ایران زمین.
درسته که من بدم ولی خاک کشورم رو به امریکا و صدتا از اونا نمیدم و اگه جنگ بشه با جون و دل میرم.
پاینده باد رهبر
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
224
90
درسته ایران قویه ولی به اندازه آمریکا نیست ما فقط میتونیم نیروی زمینی آنها رو شکست بدیم
پاسخ ها
یوسف از شوط
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۱
سلام...دوست عزیز در جنگ عراق با ایران تمام کشور های جهان پشت عراق بودند اما هیچ کاری نتونستند کنند حالا که ایران خیلی قوی شده هیچ کاری نمیتوانند کنند...یاشاسین ایران
alireza
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
پسر چرت و پرت نگو خواهشا
پاسارگاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
38
154
در کل دوران وتاریخ ایران دیدیم ک هیچ کشوری نتونسته یک وجب از خاک ایران رو بگیره...ب امیدبازگشت دوباره کل سرزمین های جدا شده ایران زمین..مرگ برقاجار درودبرایران زمین پاک منش
پاسخ ها
امیرحسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۶
شما به نقشه ی ایران پیش از قاجاریه نگاه کنی می فهمی ایران چقدر بوده و چقدرش را گرفتند. آخریش هم همین بحرین
پاسارگاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
43
139
کسی که میگه نمیتونیم امریکا روشکست بدیم اینو بدون ما فقط باسرویس اطلاعاتی میتونیم شکستشون بدیم نیازی ب جنگ زمینی هم نیست...زنده بادایران
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
آخه چجوري ميخواي با سرويس اطلاعاتي شكستش بدي؟ ميتوني مثال بزني؟
mehran
| United States |
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۶
سلام. هنوز هم فکر ميکنم مسئله امريکا و ايران عزيز بر سر منافع ملي هر دو کشور در عرصه بين المللي و القاي تفکرات خود است و فعلا امريکايي ها به چند دليل تاريخي از ما قدرتمندتر هستند ولي اين به معناي حذف ايران نيست. اين يک دوئل بر سر منافعه. بهتره مانند گذشته استوار بايستيم اما با زيرکي که مبادا ملتمان فقير و دروغگو شود که انچنان که کورش فرمود خدايا ملت مرا از دشمن دروغ و خشکسالي حفظ فرما که فقر طبق فرمايشات بزرگان معنوي ملت پارس که از قومي ديگر ولي افکاري متعالي هستند باورها را متزلزل مي کند. کورش هم در ابتداي کار با يک همسايه هم پيمان شد و بر ديگري تاخت و کم کم ايران باستان را ساخت. پيامبر اسلام هم با اوس و خزرج متحد شد البته پس از فهماندن عقايد خود و حتي در سفري به حج با سپاه اسلام با کفار عهدنامه اي امضا کرد. چه موافق سر سخت اسلام باشيم چه پيرو مکتب هخامنشي بدون تغيير بايد قبول کنيم الان وقت تشکيل امپراطوري ايران نوينه. افغانستان پس از کلي هزينه غربي ها حتي يک معاهده پيمان نظامي با انها امضا نکرد. حداقل تا اين لحظه. پاکستان از نفوذ شيعه و ايران در عمق استراتزيک خاکش خبر دارد و با وجود داشتن قدرت نظامي مي داند که ساختار اجتماعي و سياسي مستحکم نيست و از طرفي الان با هند گاها درگيري مرزي شديد دارد. هند هم که مي دانيم با ايران در طول تاريخ دوستي دارد و درکل مشکل حادي با ايران ندارد و در نتيجه پاکستان هم عملا محکوم به دوستي با ايران است و البيته مشوق هاي مالي ايران هم بي تاثير نيست. خليج تا ابد فارس هم که اکنون جولان گاه ايران است و کوچولوهاي خليج تا ابد فارس هم که به نوعي موجوديتي ندارند چرا که هويت ندارند و براي هويت بخشيدن به خود هم بايد به ايران متوصل شوند. نمونه نام جعلي خليج ع ر ب ي براي خنديدن ميارم.شوراشون هم يه شوراي فرماليته است که يارها سرافکنده از ازمونها بيرون اومده. عريستان که حال و روزش معلومه تو سوريه شما بگيد کي باخت از هر نظر.عراق هم که هزينه از غرب و به کام ايران شد و با نوري مالکي به بلوک ايران پيوست. سوريه رو مي بينيم ياد خوزستان مي افتيم يادتونه پيام اور کربلا اونجاست خواهر سيدالشهدا که الگوي شهداي خوزستان بود که همچون سردار يوتاب و اريوبرزن و سردار سورنا براي ايران و ملت ايران اما با تفکر اينبار اسلامي جان دادند. برنده سوريه جز ايران کيه؟ شما بگيد و منصفانه با هر تفکري بگيد. لبنان رو هم بايد بگم؟ اتخاد فتح و حماس و شليک موشکهاي ايراني به اسراييل رو بايد بگم؟ يادمه چند روز پيش از رسانه شنيدن فلسطينيها اعلام کردند تجيهيزات ايراني استفاده مي کنند. جنگ 22 روزه رو کي برد ؟ ناوچه رزيم غاصب در مديترانه رو کي منهدم کرد؟ ذقت کنيم دست بلند ايران رو تا مديترانه مي بينيم. و حتي قدرت ايران باعث تحريک و مبارزه طلب شدن روسيه در اوکراين شده و زمين بازي از سوريه به زمين امريکا در اوکراين شده. ما مي تونيم منافع ملي خودمون رو بدست بياريم به شرط اينکه ارام و باهوش و تاريخ خوان و تاريخ دان باشيم چرا که فرزندان و ملت کورش در حقيقت فرزندان و ملت کورش هستند و کورش کسي بود که چند دين الهي نه تنها او را منفور و طاغوت ندانستند يلکه او را مسيح خوانده اند. ميشود ايراني بود با هر دين و اييني. کدها در تاريخ وجود دارد يا علي فرزندان کورش بر خيزيد
mf
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
راس میگه اقای ناشناس میخوای چجوری با سرویس اطلاعاتی شکست بدی؟؟!!!
میگید همتون
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
54
125
ف حزب الله هم الغالبون.اگر رهبر حکم جهاد بدهد ارتش دنیا جلودار ما نیست!
پاسخ ها
ساسان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
فَإِنَّ حِزْبَ اللّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ
لبیک یا حسین
خلیل پناهی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۱
40
114
لبیک یا خامنه ای -
شاهین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
28
123
واقعا به عنوان یک ایرانی به خود میبالم که در چنین کشوری مقتدر زندگی میکنم
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۲
10
94
تااخرين قطرهخون خود ايستادگي ميكنيم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۲
17
89
بیش از 70 درصد از تجهیزات ارتش ایران مخفی و سری است فقط خدا میدونه ایران چه چیز هایی داره و اینکه ایرانی جماعت کله خراب ترین ادم های دنیان فرقی نمیکنه که 1 کشور حمله کنه یا 10 تا
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۳
4
93
حتی یک وجب از خاک کشورمونو به دشمن نخواهیم داد به امید خدا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۳۰
12
69
همه توجه داشته باشيد كه فقط ارتش ايران رتبه دوازدهم جهان رو داره چه برسه به وقتي كه سپاه و... باشن مطمئن باشيد اگر بااين همه دشمنان تواناييشكست مارا داشتنند لحظه اي صبر نمي كردند شك نكنيد ما پيروزيم ما عاشقان حيدريم.يا علي
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۷
10
69
سلام هموطن ها . من سرباز تيپ مستقل 177 پياده ارتش تربت حيدريه ام.
هوطن ها يادتون كه نرفته ما سي سال پيش با دست خالي جلوي دنيا ايستاديم و حتي نيروي درياييمون وارد جنگ مستقيم با آمريكا شد ولي يه وجب از خاك كشور از دست نرفت.
پس بدونين بعد از سي سال پيشرفت و توان و 8 سال تجربه هيچ كشوري نمي تونه ما رو نابود كنه توي جنگ نظامي. ما الان درگيري جنگ نرم هستيم. الان ما فقط بايد از فنته و تفرقه بين هموطن هامون بترسيم از ضعف ايمان بايد بترسيم. و بايد خودمونو در برابر اين تهاجم ها و مسائل مقاوم و آماده كنيم.
پاسخ ها
mf
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
شر نگو بینم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
آقا یا خانوم mf،آقا رضا درست میگه.ببخشید ولی تو کوته فکری.
فلانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
آقای mf.رضا درست میگه تو آی کیوت پایینه.ببخشیدا.
بسیجی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۲
10
48
درود یر مردان غیور ایرانی ما همه آماده ی مردن برای ولایت هستیم چه در برابر وهابی ها و چه در برابر آمریکا باشد
محمد
United States
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۳
10
40
ایران قدرت 8دنیاروداره اونم خیلی نمیشه روش حساب باز کرد که این امار همینه شاید ایران قوی تر یا ..باشه ولی متطمعن هستم هیچ کشوری دیگه نمیتونه به ایران حمله کنه...اگه میتونستن به سوریه حمله میکردن بی ارزه های آمریکایی..
پاسخ ها
ساسان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
زنده باد ایران و سوریه و لبنان و هر کشور دیگه ای که با مزدور و متجاوز می جنگند و باج نمیدن و آفرین دارند
تینا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۵
8
44
مررررررررررررررررگ برررررررررررررررررررر امریکااااااااا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۳
11
34
ايران تازه 30 ساله كه داره پيشرت ميكنه ببين چيكار كرده!!!! اگه مثل امريكا 300 سال با قدرت نظامي سرو كار داشت ببين چيكار ميكرد :من هميشه به وطنم افتخار ميكنم و حاضرم هزاران بار فداي وطنم بشم
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۶
10
23
فرق نمیکنه کدوم کشور یا چند کشور یا چند تعداد سرباز داشته باشه یا توان نظامیش چه قدر باشه هر چی که باشه ما ایرانیییم ما ایمانیییم فرقی نمیکنه کجای دنیا داریم زندگی میکنیم هر جا که باشیم ایرانی هستیم به خدا قسم اگه امریکا به ایران حمله کنه همین کسانی که تو امریکا زندگی میکنند جلو تر از همه سینشون رو جلوی امریکا یی ها در برابر ایران سپر میکنن نمی زارن که یک وجب از ای ملک به دست بیگانه ها بیفته انا لله و انا الیه الراجعون
قاسم
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۴
2
30
اگر کشوری از درون اتحاد داشته باشه مردم و مسئولین به هم خیانت نکنند. گول تبلیغات دروغی و رسانه ای دیگران رو نخورند و مردم سطح آگاهی خود رو بالا ببرند دیگر نیازی به جنگ نظامی نیست چون هیچ قدرتی نمی تواند به آنها صدمه ای وارد نماید.
ماردین
United States
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۵
51
18
چرا اینقد کوته فکر میکنین!!!
جنگ رو با اظهار نظر های شخصی اشتباه گرفتین!
بر فرض که ما تو این سی سال از صفر شروع کردیم و خودمون رو تجهیز کردیم....اینو در نظر بگیرین که کشورهای دیگه گاهی ده ها برابر ایران بودجه نظامی و تجهیزات تولید کردند...
شمام دلتون خوشه به این بسیجیا...که فکر کردن تو جنگ هم ساندیس میدن!!!
پاسخ ها
mf
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
like dary
ساسان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
این شمایید که نظر شخصی دادید
این رو هیچوقت یادتون نره که اینجا ایرانه
اینجا قبرستان اجنبی و هر متجاوز و مزدور دیگه ای خواهد بود
یعنی ما جوانان غیور این سرزمین داغ ننگ پشیمانی رو به سینه هر متجاوزی تا ابدالدهر حک خواهیم کرد
لبیک یا حسین (ع)
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۲
9
43
کشور های عربی نمی توانن با ایران مقابله کنند
حسام از میناب
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۵
7
34
با همه مشکلات باز هم بخاطروطنمون ومذهبمون از تمامیت ارضی کشور دفاع میکنیم
ما حافظان خلیج فارسیم تا قطره آخر خون
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
8
24
جانم فدای رهبر و انقلاب.امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
آرین
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۵
5
20
جنگ آینده ایران جنگ بر سر تمامیت ارضی نخواهد بود بلکه جنگ در خارج مرزهای کشور و بر سر منافع خواهد بود.بیایید خودمان را کمتر با این اعراب بدوی مقایسه کنیم.تاریخ را بخوانید, همه کشور ها قصد منافع خودشان را در قبال ایرانیان داشته اند.ما باید با تکیه به خودمان پیشرفت کنیم.نه تنها نظامی بلکه اقتصادی و سیاسی ... چرا
که امروزه قدرت نظامی بدون پشتوانه سیاسی و اقتصادی معنیی ندارد. دروود به ایران و ایرانی, ما ایرانیان در این دنیا حامیی نداریم جز خودمان.به امید پیشرفت ایران در همه عرصه ها...
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۱
9
15
سلام.
سلاح پیشرفته در جنگ تعیین کننده هستش ولی از اون مهمتر خودباوری و ایثار و شهادت طلبی هست.شیعه در طول تاریخ نشان داده که ظلم ستیز ترین و عدالت خواه ترین مکتب است و دشمنان شیعه هم این را میدانند که سرباز و ارتش ایران با کل ارتشهای جهان یک فرق اساسی دارد و آن این است که جوان رعنای شیعه هنگام جنگ از هیچ چیز و هیچ کس هراسی ندارد و میداند که اگر زنده ماند که پیروز است و اگر شهید هم شد باز هم پیروز است.
پس ما اگر خود را باور داشته باشیم و ایمانمان راسخ باشد با هر متجاوزی مقتدرانه خواهیم جنگید و به امید خدا پیروز خواهیم شد.شما فکر میکنید آمریکا و اسرائیل چرا به ایران حمله نمیکنند با آن همه سلاح پیشرفته و سلاح اتمی.
چون اتاق فکر آمریکا این مسایل را بهتر میداندو به عواقبش می اندیشد.
اگر جنگی بر وطنم تحمیل شود تا زمانی که جان در بدن دارم دشمن را پشیمان و خوار خواهم کرد.
لبیک یا مهدی(عج) و لبیک یا خامنه ای.
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۸
9
19
وقتی خدا باماست هیچ کشوری کاری نمیتنه انجام بده.
میثمsh
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۹
4
18
ایرانی مرد روزهای سخته، به امید روزهای سختی که ولایات از دست رفته دوران گذشته ایران رو به هم بپیونده.ایرانی یعنی فارس کرد لر گیلک مازی خراسانی افاقنه ارمنی. شهر من تبریز، مشهد، یاسوج،ایروان، عشق اباد، باکو ست...، شهر من کربلاست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
20
4
melatemadaran az goshnegi mimiran vay be hale inke jang beshe
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
25
13
کی گفته خدا با ماست شاید خدا با اونها باشه.
پاسخ ها
کی می دونه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
شاید هم با ما باشه؟؟؟؟کی می دونه؟؟؟؟
عقیل
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
4
27
سلام من عقیلم از کرمانشاه این را بداتید اگر امریکا بخواهد کوچک ترین تجاوز به وطنم مادرم ایران را بکند ارتش امریکا زیر پای ایران هزار ملیتی ونژادی در هم میشکند و ما حتی اگر شده نان خالی میخوریم و شکمون رو سیر میکنیم. ایران ینی پارس کرد لر بلوچ ترک رشت و هزاران ملیت دیگر ایران یعنی هزار ملیتی که باهم ایران را یک. را به وجود اوردن وهر یک از این قوم خودشان یک ارتشن کرد لر و ترک بلوچ رشت و ... زنده باد ایران ما همه سرباز توایم خامنه ای خامنه فرمان جهاد بده تا در خون خود ببالیم لبییییییییییییییک یا خامنه درود بر ایران ما مرررررگ بر امریکاو اسراعیل جنایت کار .
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۱
6
23
ما تا آخر ایستادایم مرگ بر آمریک
فراموش نکنید ما از نسل کوروش بزرگ هستیم
پاسخ ها
اردشیر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
راست میگی
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۳
2
26
از همون موقع که ایران هواپیما رادار گریز آمریکا رو علاوه بر شناسایی تونست بر روی باند های خودش بدون صدمه و آروم کنترلش کنه به قدرت نظامی کشورم افتخار می کنم
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۱
3
3
امریکا سریع بیاجنگ تااصلاحات شیطانی فاتحه اتحادرونخونده

الان اگربیاید امریکا شکست میخورد
امامنتظراست تااصلاحات شهادت طلبی رابگیرند وبعدبیاید

مرگ برامریکا
سعید
United States
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۵
29
7
بابا دمتون گرم.نمیدونستم تو ی کشور ابر قدرت زندگی میکنم.امریکا فقط ب ی ناو هواپیمابرش احتیاج داره تا ایران با خاک یکی کنه
پاسخ ها
مازنی
| United States |
۰۴:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
نچایی؟برو جیش بوس لالا.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
عمو اخه سرت نمیشه چرا حرف میزنی همون ناو هواپیمابر که شما میگین قبل از اینکه استارت بزنه تو اعماق دریا متلاشی شده برو گوگولی جیش بوس لالا.
ساسان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۱
مزخرف نگو وطن فروش
ناو هواپیمابرتون که هیچ،
همه ناوگان نیروی دریاییتون رو با شروع جنگ باید در اعماق دریا دنبالش بگردید. اینجا ایرانه این رو هیچوقت یادت نره
janoos
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
7
8
امریکایی ها فقط بلدن مث سگ پارس کنن نمیتونن گاز بگیرن اگه میتونستن ایرانو شکست بدن خیلی وقت پیش اینکارو میکردن
ارش
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
1
17
متاسفانه بعضی ها مرغ همسایه واسشون غازه..نمونشم این دوستمون که صحبت ازناو هواپیما بر امریکا میکنه.....دوست من یقین داشته باش اگه کاری ازناو هواپیما برساخته بود تا حالا صد بارایران رو با خاک یکی کرده بود
سیروس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
7
12
ایران تو دنیا اوله
amir
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
2
13
ایران سلاح هایی داره که مطمئن باشید رو نمیکنه.ایران مثل امریکا نیست که تا یه چیز درست کرد سری رونمایی کنه واسه فروختن به عرب ها.عزیزم شما که میگی امریکا خیلی راحت ایران رو متلاشی میکنه.به نظرت پس چرا نمیاد؟از تو میترسه؟یا چیز دیگه ای؟
ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
2
9
ایران نصفش زیر زمینه.جنگ بشه آمریکا نمیفهمه از کجا خورده .چرا خودتو دست کم می گیری پسر.
آیا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
4
9
مثلا شما آقایون و خانومایی که این قدر از دشمن تعریف می کنیدو هوای اونا رو دارید مثلا با کلاسو خارجی هستید؟؟؟؟؟آیا؟؟؟؟
زیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
1
11
اگر غیرت داشته باشیم دنیا هم حریف ما نیست
TOOFAN
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۶
0
5
نظرات دوستان رو خوندم بعضی از نظرات با عرض معذرت یکم خند دار بود و مشخصه که دوستان هیچ اطلاعاتی در مورد جنگ ندارن .اول اینو بگم که بحرین مال ایران بود بحرین رو کسی نگرفت .شاه گرامی بحرین رو دو دستی با نقشه امریکا و انگلیس داد رفت دوم اینکه تجهیزات نظامی تایین کننده پیروزی جنگ نیست اسراعیل با اون تجهیزات پیشرفتش در سال 2008 از جزب الله لبنان دو بار به طرز بدی شکست خورد . امریکا و بقیه نوچه هاش فقط تبلیغات میکنن میخوان از طرق روانی نشون بدن که خیلی قوین . قدرت یه کشور به مردمشه . تا وقتی مردم محکم باشن هیچ کسی نمیتونه ما رو شکست بده و البته این حرفا در سطح پایینه مطمین باشین فرمانده های کشورمون فکر همه چیو کردن .درود بر ایران
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۷
1
5
ایران 12 قدرت نیست بلکه ابرقدرت جهانه (از نظر روحیه)
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
4
1
واقعا چقدر ساده و احمقید
علی
United States
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
0
1
من با اقا رضا موافقم قدره این کشور رو با مردمش رو با رهبریش رو باید دونست اگه خدایی نکرده کسی بخواد حمله کنه فقط کشور رو نمیگیره ناموس مارو میگیره پس اگه جرعت حمله دارن حمله بکنن من با تمام وجودم اماده جنگ و شهادت هستم
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
0
2
ببینم مگه این پهبادی که مال امریکا بود اخرین سیستم هواپیمایی بدون سر نشین دنیا نبود پس چی شد چظور تونستیم بیاریمش پایین.ببینید دوستان کشور ما از تکنولوزی بسیار بالای نظامی برخورداره در ضمن نفرات مهمند ن قطعات...یاحسین شهید
آناهیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
5
0
من احساس می کنم با وضعیت اقتصادی که ایران داره جنگ داخلی میشه.لازم نیست دشمن از بیرون ضربه بزنه.خانه از دورن ویران است
پاسخ ها
ساسان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۱
نوشته شما غلط املایی داره خواهرم.
البته اینکه میگه خانه از درون ویران است اشتباهی به مراتب بزرگتر از غلط املایی شماست.
اینجا ایرانه اینجا قبرستان دشمنان ایران زمین خواهد بود پس لطفا در ارسال نظرتون دقت بیشتری داشته باشید
ایرانی بخاطر مساله اقتصادی، خاک مملکتش رو به دشمن نمیده شک نکنید
یا حق
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
1
2
یاشاسین ایران و ایرانی
یاشاسین رهبر
دانیال
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
1
1
هیچ کشوری توانایی جنگ و حمله به ایران عزیز را ندارد . ایران ابر قدرت جهان است اگر هم دارند امتحان کنن تا قدرت ایران را ببینن
عماد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
1
1
برادران وخواهران من! اگه آمریکا وغربی ها به ایران حمله نمیکنن به این خاطر نیست که نمیتونن یا قدرتشو ندارن به خاطر اینه که نیازی به این کار ندارن. آمریکا داره عرب هارو از ایران میترسونه و بهشون همه جوره سلاح میفروشه و مشکل اقتصادیه خودشو حل میکنه. این ایران واسه غربی ها ضرری که نداره هیچ اتفاقا این ایران واسه آمریکا سرشار از سوده.
میثم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
4
3
واقعا سادهاید.بیچاره ها هموطنامون ارزوی پوشیدن لباس نو برای عید دارن بعد شما خودتونو با کشوریکه 60سال پیش انسان روی ماه فرستاده مقایسه میکنید.
پاسخ ها
ساسان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
اینا دلیل نمیشه که نسبت به خاک وطنمون بی تفاوت باشیم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
2
1
میخوام به رهبرم بگم برای هر شرایطی آماده ایم آماده
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
2
2
میخوام به رهبرم بگم برای هر شرایطی آماده ایم آماده
ناشناس
United States
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
1
1
خدا نکند جنگ با امریکا اتفاق بیفتند در عرض چند روز تمام زیر ساختها و بنادر ما را نابود کرده و تا دهها سال فقط باید انها را بسازیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار