مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

کد خبر: ۱۱۴۶۱۹
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۶
چاپ
فروش ارز مسافرتی به مقصد عراق (عتبات عالیات) به مبلغ ٢٠٠ دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی است.
به گزارش مشرق به نقل از فارس ، بانک مرکزی اعلام کرد: فروش ارز مسافرتی به هریک از مسافران هوائی (به استثناء سوریه ، عراق ، آذربایجان ، ارمنستان ، پاکستان ، افغانستان ، امارات متحده عربی و عربستان سعودی ، ترکیه، لبنان ، تایلند ، گرجستان، قبرس ، تاجیکستان ، ترکمنستان ، مالدیو ، اندونزی ، مالزی ، فیلیپین ،سنگاپور و چین) یک بار در سال و به میزان ١٠٠٠ دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی می باشد.

فروش ارز مسافرتی به هریک از مسافران هوایی به مقصد کشورهای آذربایجان، ارمنستان، پاکستان ، افغانستان، امارات متحده عربی، ترکیه، لبنان، تایلند، گرجستان، قبرس، تاجیکستان، ترکمنستان، مالدیو، اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور و چین یک بار در سال و به میزان ٤٠٠ دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی است.

فروش ارز مسافرتی برای مسافران زمینی، ریلی و دریایی یک بار در سال به مبلغ ٤٠٠ دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی است.

فروش ارز مسافرتی به مقصد عراق (عتبات عالیات) به مبلغ ٢٠٠ دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی است.

همچنین فروش ارز مسافرتی به مقصد عراق (عتبات عالیات) صرفًا به زائرانی که از طریق کاروان های تحت پوشش سازمان حج و زیارت اعزام می‌شوند امکان پذیر خواهد بود.

فروش ارز مسافرتی به مسافرین هوایی، زمینی، ریلی و دریایی کشورهای سوریه و عربستان (بابت عمره مفرده) به میزان ٤٠٠ دلار یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی است.

براساس این گزارش مسافرانی که قبلا از ارز مسافرتی هوایی استفاده نموده اند ، می توانند در' دو نوبت ' از ارز مسافرتی بابت سفر به سوریه، عراق و یا عربستان (بابت عمره مفرده ) استفاده نمایند.

فروش ارز مسافرتی هوایی به مسافرانی که دو نوبت از ارز مسافرتی مربوط به سوریه ، عراق و عمره مفرده استفاده نموده اند ، نیز مجاز خواهد بود .

فروش ارز مسافرتی به مسافرین با سن قانونی کمتر از ٢سال امکانپذیر نبوده و برای سنین ٢ تا ١٢ سال به میزان 50 درصد در هریک از حالات فوق خواهدبود. یادآور می شود: تغییرات در ارز مسافرتی، ‌از روز 31 فرودین ماه سال جاری اجرایی شده است.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۱
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
0
0
باسلام منبه اتفاق دونفر ازدوستهام که جمعا سه نفر هستیم برای مراسم پیاده روی اربعین از دفاترخدمات زیارتی برای تهیه وگرفتن ویزا اقدام وگرفتم حالا چرا برای گرفتن ارز به من تعلق نمیگیره ومیگویند کاروان ممنون میشم راهکار بدهید که آیا میتوانم ارزم رو بگیرم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار