مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

هشدار سرویس‌های جاسوسی اسرائیل به نتانیاهو
نهادهای اطلاعاتی رژیم صهیونیستی به نتانیاهو هشدار دادند خروج ترامپ از برجام اشتباهی جدی خواهد بود.
حزب‎الله تهدید واقعی برای نیروی دریایی اسرائیل است
فرمانده صهیونیستی:
فرمانده نیروی دریایی حیفا ضمن هشدار درباره افزایش قدرت نظامی و موشکی حزب‌الله لبنان پس از جنگ ۳۳ روزه اعلام کرد که حزب الله اکنون پس از گذشت ۱۰ سال از این جنگ، مجموعه کاملی از انواع و اقسام موشک‎ها را در اختیار دارد.
خروج سودان از محور ایران در ازای لغو تحریم‌های آمریکا بود
البدیل نوشت؛
یک وبگاه مصری در گزارشی نوشت که تلاش‌های مشترک عربستان و رژیم صهیونیستی، خروج سودان از محور ایران و به تبع آن، لغو تحریم‌های آمریکا علیه سودان را در پی داشت.
پایان مهلت رئیس جمهور گامبیا برای تحویل قدرت
درحالی که مهلت تعیین شده برای رئیس جمهور گامیبا جهت تحویل قدرت به رئیس جمهور پیروز در انتخابات تمام شد؛ نیروهای چند کشور آفریقایی خود را برای دخالت نظامی در گامبیا از خاک سنگال آماده می کنند.
رئیس جمهوری گامبیا حالت فوق العاده اعلام کرد
رئیس جمهوری گامبیا بازنده انتخابات اخیر، یک روز مانده به پایان دوره ریاست جمهوری اش، در این کشور حالت فوق العاده اعلام کرد.
موج سرما و اعتصاب در اروپا/ نمایش اتحاد ملی در ایران + تصاویر
از گوشه و کنار جهان؛
در لابه‌لای اخبار بین‌الملل، تصاویر جالبی از رخدادهای مهم وجود دارد که می‌تواند برای مخاطب قابل توجه باشد، آنچه در این گزارش آمده، دست‌چین تصاویری از گوشه و کنار حوادث جهان در هفته گذشته است.
جنگ جهانی ارزی و نقش حامیان داخلی دلار آمریکایی
استفاده از ارز ملی توسط کشورهای همسو با غرب، همچون ژاپن و کره جنوبی نشان می دهد که روند کاهش وابستگی به دلار، مختص کشورهای متخاصم با غرب نبوده و هر کشوری که به اقتصاد خود فکر می کند، در حال دور شدن از دلار است.