مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

کلینتون در مراسم تحلیف ترامپ شرکت می‌کند
هیلاری کلینتون و بیل کلینتون اخیرا اعلام کرده‌اند که در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا شرکت می کنند.
ادعا درباره مداخله روسیه در انتخابات آمریکا به کجا رسید؟
رئیس‌جمهور منتخب آمریکا اعلام کرد ارائه اطلاعات به وی در خصوص مداخله ادعایی روسیه در انتخابات اخیر آمریکا، از سوی مقامات اطلاعاتی به تأخیر افتاده است.
تلاش تیم ترامپ برای دعوت نتانیاهو به مراسم تحلیف
تیم مشاوران ترامپ شدیدا قصد دارند با جلب نظر نخست وزیر رژیم صهیونیستی، او را به مراسم تحلیف ترامپ دعوت کنند.
واکنش ترامپ به ادعای پیروزی اوباما در انتخابات
دونالد ترامپ به اظهارات اوباما درباره پیروزی در انتخابات برای بار سوم واکنش نشان داد.
تاثیر پیروزی ترامپ در احداث شهرک‌های صهیونیست‌نشین
آنگونه که هاآرتص گزارش داده پس از پیروزی دونالد ترامپ صدور مجوز برای ساخت وسازهای جدید به شکل بی سابقه ای افزایش یافته است.
دیدگاه فلسطینی‌ها درباره پیامدهای پیروزی ترامپ
فلسطینی‌ها معتقدند سیاست‌های آمریکا در دوره ترامپ در قبال فلسطین تغییر نخواهد کرد، چرا که واشنگتن همیشه طرفدار رژیم اشغالگر صهیونیستی بوده و خواهد بود.
آرزوی مرگ برای اوباما و دردسرهای ستاد انتخاباتی ترامپ
یکی از همکاران ترامپ که اقدامات زیادی برای پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا انجام داده است به دلیل آنکه در یک مصاحبه برای اوباما آرزوی مرگ کرده تحت انتقادت شدید قرار گرفت.
ترامپ با 304 رای الکترال کالج، چهل و پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا شد
نتیجه نهایی جلسات نمایندگان الکترال؛
علی رغم برخی گمانه‌زنی‌ها در خصوص احتمال انتخاب هیلاری کلینتون، «مجمع گزینندگان»(الکترال کالج) آمریکا با 304 رای، دونالد ترامپ را به عنوان رئیس‌جمهور بعدی انتخاب کرد.
تشکر ترامپ از سیاهپوستان برای شرکت نکردن در انتخابات
رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در یک سخنرانی از سیاه پوستان این کشور به دلیل شرکت نکردن در انتخابات ریاست جمهوری این کشور و رای ندادن به هیلاری کلینتون تشکر کرده است.
کالج الکترال ریاست جمهوری ترامپ را تایید می‌کند؟
یک خبرگزاری غربی اعلام کرد که کالج الکترال آمریکا احتمالا امروز دوشنبه دونالد ترامپ جمهوریخواه را رسما به عنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا تایید خواهد کرد.
واکنش ترامپ به پیروزی در بازشماری آرای ریاست جمهوری
رئیس جمهور جدید آمریکا در واکنش به اعلام نتایج بازشماری آرا در ویسکانسین و پنسیلوانیا پیامی را در توئیتر منتشر کرد.
بولتون: داستان هک روسیه می‌تواند نقشه دولت اوباما باشد
نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل مدعی شد که موضوع هک‌های روسیه در جریان انتخابات آمریکا می‌تواند داستانی باشد که دولت اوباما آن را طراحی کرده باشد.
رسانه چینی ترامپ را کودکی نادان در دیپلماسی، نامید
یک روزنامه حکومتی چین ضمن واکنش به اظهارات رئیس جمهور منتخب آمریکا مبنی بر عدم تعهد به مساله چین واحد نوشت وی در زمینه دیپلماتیک مانند یک کودک نادان است.
کیسینجر: باید به ترامپ فرصت داد
تارنمای راشاتودی امروز به نقل از سخنرانی وزیر امور خارجه اسبق آمریکا نوشت که دونالد ترامپ شخصیت 'بی مانند' در تاریخ معاصر آمریکا است و باید به او فرصت داد تا سیاست هایش را اجرا نماید.
واکنش تیم ترامپ به ادعای سیا
تیم انتقالی رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در بیانیه‌ای گزارش منتسب به سازمان اطلاعات مرکزی(سیا) به کنگره این کشور درباره دخالت روسیه در انتخابات 2016 و کمک مسکو به پیروزی دونالد ترامپ را رد کرد.