مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

تشکیک دوباره ترامپ درباره «حملات سایبری روسیه»
رئیس جمهور منتخب آمریکا در فاصله حدود دو هفته مانده به آغاز به کار رسمی‌اش در کاخ سفید، بار دیگر درباره ادعای حملات سایبری روسیه به انتخابات 2016 آمریکا تشکیک کرد.
کلینتون در مراسم تحلیف ترامپ شرکت می‌کند
هیلاری کلینتون و بیل کلینتون اخیرا اعلام کرده‌اند که در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا شرکت می کنند.
ادعا درباره مداخله روسیه در انتخابات آمریکا به کجا رسید؟
رئیس‌جمهور منتخب آمریکا اعلام کرد ارائه اطلاعات به وی در خصوص مداخله ادعایی روسیه در انتخابات اخیر آمریکا، از سوی مقامات اطلاعاتی به تأخیر افتاده است.
تلاش تیم ترامپ برای دعوت نتانیاهو به مراسم تحلیف
تیم مشاوران ترامپ شدیدا قصد دارند با جلب نظر نخست وزیر رژیم صهیونیستی، او را به مراسم تحلیف ترامپ دعوت کنند.
واکنش ترامپ به ادعای پیروزی اوباما در انتخابات
دونالد ترامپ به اظهارات اوباما درباره پیروزی در انتخابات برای بار سوم واکنش نشان داد.
تاثیر پیروزی ترامپ در احداث شهرک‌های صهیونیست‌نشین
آنگونه که هاآرتص گزارش داده پس از پیروزی دونالد ترامپ صدور مجوز برای ساخت وسازهای جدید به شکل بی سابقه ای افزایش یافته است.
دیدگاه فلسطینی‌ها درباره پیامدهای پیروزی ترامپ
فلسطینی‌ها معتقدند سیاست‌های آمریکا در دوره ترامپ در قبال فلسطین تغییر نخواهد کرد، چرا که واشنگتن همیشه طرفدار رژیم اشغالگر صهیونیستی بوده و خواهد بود.
آرزوی مرگ برای اوباما و دردسرهای ستاد انتخاباتی ترامپ
یکی از همکاران ترامپ که اقدامات زیادی برای پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا انجام داده است به دلیل آنکه در یک مصاحبه برای اوباما آرزوی مرگ کرده تحت انتقادت شدید قرار گرفت.
ترامپ با 304 رای الکترال کالج، چهل و پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا شد
نتیجه نهایی جلسات نمایندگان الکترال؛
علی رغم برخی گمانه‌زنی‌ها در خصوص احتمال انتخاب هیلاری کلینتون، «مجمع گزینندگان»(الکترال کالج) آمریکا با 304 رای، دونالد ترامپ را به عنوان رئیس‌جمهور بعدی انتخاب کرد.
تشکر ترامپ از سیاهپوستان برای شرکت نکردن در انتخابات
رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در یک سخنرانی از سیاه پوستان این کشور به دلیل شرکت نکردن در انتخابات ریاست جمهوری این کشور و رای ندادن به هیلاری کلینتون تشکر کرده است.
ادعای کلینتون درباره دستور پوتین برای حمله سایبری
وزیر خارجه سابق آمریکا مدعی شد رئیس‌جمهور روسیه و مدیر «اف بی آی» دو مجرم اصلی شکست وی در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا می‌باشند.
کالج الکترال ریاست جمهوری ترامپ را تایید می‌کند؟
یک خبرگزاری غربی اعلام کرد که کالج الکترال آمریکا احتمالا امروز دوشنبه دونالد ترامپ جمهوریخواه را رسما به عنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا تایید خواهد کرد.
نارضایتی سناتورها از روند بررسی دخالت روسیه در انتخابات
دموکراتها و جمهوریخواهان در سنای آمریکا از روند تحقیقات درباره هک روسیه در جریان انتخابات آمریکا به اندازه کافی راضی نیستند و خواستار تشکیل کمیته‌ای ویژه به منظور بررسی اتفاقات اخیر شدند.
ادامه متهم کردن روسیه به دخالت در انتخابات آمریکا
گزینه مدنظر دونالد ترامپ برای ریاست کارکنان کاخ سفید اعلام کرد که اگر سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی آمریکا به یک جمع بندی مشترک درباره دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برسند، ترامپ این مساله را قبول خواهد کرد.
ادامه تظاهرات علیه«ترامپ» در آمریکا +عکس
اعتراضات در آمریکا به دونالد ترامپ همچنان ادامه دارد و روز گذشته نیز قشرهای مختلف جامعه از جمله فعالان مدنی و سیاسی در واشنگتن بر ضد جانشین باراک اوباما تظاهرات کردند.