مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

جهانگیری و نجفی گزینه‌های پوششی اصلاح‌طلبان برای انتخابات 96
عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی تأکید کرد جهانگیری و نجفی بهترین گزینه‌ها برای ایفای نقش نامزد پوششی روحانی در انتخابات پیش رو هستند.
«صادقی» رئیس شورای هماهنگی اصلاحات شد
محمود صادقی دبیرکل حزب انجمن اسلامی مدرسین به مدت سه‌ماه ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را برعهده گرفت.
7 حزب جدید به «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» پیوستند
هفت حزب جدید ضمن اعلام حمایت از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» به این جبهه مردمی پیوستند.
زمان تعیین هیئت‌رئیسه جبهه‌مردمی نیروهای‌انقلاب
عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: چهاردهم بهمن اولین کنگره سراسری این جبهه برگزار و همه مسائل و انتخاب هیئت رئیسه به رای گذاشته می‌شود.
مردم‌سالاری به‌دنبال نامزدی غیر روحانی
عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه اجازه بررسی نامزدهایی غیر از روحانی برای انتخابات 96 به دفتر سیاسی این حزب صادر شده است، گفت: مصادیقی را بررسی کرده‌ایم ولی هنوز رسانه‌ای نشده است.
انتخابات در هفته گذشته؛
درحالی که کشور در شوک اخبار حادثه پلاسکو به سر می‌برد، قائم‌مقام حزب اعتماد ملی گفته است:‌ اگر فوت ایت‌الله هاشمی را خوب مدیریت کنیم، می‌توان برای افزایش رای آقای روحانی آن را به گار گرفت.
روستاآزاد: ۵ کاندیدا در مجمع عمومی جبهه مردمی انقلاب انتخاب می‌شوند
عضو هیات موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: در مجمع عمومی هر کس که شایسته باشد پیشنهاد می شود و از بین کسانی که پیشنهاد شدند برای انتخابات پس از چند مرحله غربالگری 5 نفر انتخاب خواهند شد.
مجمع دانشگاهیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برگزار شد
مجمع دانشگاهیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
حدود 12 هزار میلیارد صندوق ذخیره فرهنگیان کجاست؟/ در مسائل اجرایی احساس خطر جدی می‌کنیم
وحید دستجردی در اولین مجمع عمومی زنان جبهه مردمی:
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: در صندوق ذخیره فرهنگیان حدود 12 هزار میلیارد تومان معلوم نیست کجاست و حتی دریغ از یک شکایت، ما نباید ساکت باشیم.
توضیحی درباره دستور کار جلسات امروز شورای نگهبان
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به جلسه امروز شورای نگهبان گفت: در جلسه امروز که در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد، لایحه برنامه ششم توسعه مورد بررسی قرار گرفت.
عضو مجلس خبرگان: وحدت حوزه و دانشگاه توطئه دشمنان را خنثی می‌کند‌
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه بابیان اینکه باید بعد از سی و چند سال از پیروزی انقلاب، نظام تربیتی، سیاسی و قضایی شکل می‌گرفت، بر هم‌افزایی دو نهاد حوزه و دانشگاه برای شکل گیری این نوع مباحث تاکید کرد.
برگزاری نشست انتخاباتی 4 حزب اصولگرا
دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: صبح امروز اعضای شورای مرکزی ۴ حزب اصولگرا جلسه ای مشترک انتخاباتی برگزار کردند.
ترقی: سخنان دیروز روحانی سفسطه‌آمیز بود
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: رئیس جمهور به جای پاسخ منطقی به سؤالات و نقدها سعی در طفره رفتن از پاسخ دارد و جواب‌هایش سفسطه‌آمیز است.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب متشکل از افراد مردمی است/ امیداوریم تمام گروه‌های انقلابی متحد و هماهنگ با یکدیگر عمل کنند
آیت‌الله موحدی‌کرمانی:
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه بهترین راه برای نیروهای انقلابی، اجماع روی گزینه اصلح است گفت: امیدواریم فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب به نتیجه برسد.
گزینه ویژه «مردم‌سالاری» برای انتخابات96
عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری از تصمیم‌گیری برای معرفی گزینه ویژه حزب متبوعش در انتخابات ریاست‌جمهوری۹۶ در کنگره سراسری این حزب خبر داد.