مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

اشرافی‌گری در ایران دارد باب و مد می‌شود/ برجام نه آفتاب تابان است و نه ترکمنچای/ به آخوندی گفتم 6ماهه می توانید مسکن مهر را تمام کنید
نیکزاد در برنامه دست خط:
حضرت آقا در اولین دیدار با اعضای محترم هیات دولت یازدهم فرمودند اگر کسی با اصل مسکن مهر مخالفتی دارد اما بدانید میلیون‌ها انسان منتظر هستند که صاحب‌خانه شوند.
عکس/ واکنش احمدتوکلی به حادثه پلاسکو
واکنش احمدتوکلی به مرده‌خواران سیاسی در حساب توئیتر؛
برای آتش‌نشان‌ها دعا کنیم
چنین حس و حالی را تنها در روزهای حماسه دفاع مقدس به یاد دارم آنجا که مردانی غیور با رشادت تمام به قلب حادثه می زدند و امروز آتش نشانان بدون شک همردیف مجاهدانی هستند که این روزها خارج از مرز وطن مدافع حرم شده اند.
استقبال تحقیرآمیز؛ تکرار رفتار حقارت بار شاهان قاجار
روایت احمد توکلی از مواضع مسئولان نسبت به خرید اولین ایرباس؛
در گزارش نشست خبری روز سه شنبه ۲۸/۱۰/۹۵ رئیس جمهور محترم آمده است:«رئیس دولت تدبیر و امید با بیان اینکه چه اشکال دارد مردم ما یک هواپیما سالم و تمیزسوار شوند گفت: انگار برخی می خواهند هواپیمای کهنه سوار شوند خب کهنه اش را هم داریم ، آن‌ها سوار شوند.»
آیت‌الله جنتی: مرحوم هاشمی عنصری کلیدی در نظام اسلامی بود
دبیر شورای نگهبان گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی در طول نظام اسلامی مسئولیت‌های حساسی را عهده دار بود و آخرین مسئولیت را در مجمع تشخیص مصلحت نظام به خوبی عهده‌دار بود.
دانشجویی که سخنگوی شورای‌نگهبان را به گریه انداخت
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان که معمولا پاسخ های حقوقی و مستند او را در منصب سخنگویی شورای نگهبان همراه با چهره ای جدی در ذهن داریم، به سوالاتی در زمینه های مختلف و خارج از حیطه کاری اش پاسخ داد.
حمایت رئیس‌کمیسیون اجتماعی مجلس از جبهه‌مردمی نیروهای‌انقلاب
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب، گفت: تشکیل این جبهه، بستر بسیار خوبی برای وفاق و انسجام گفتمانی است.
کاندیداهای انتخابات افراد اصلی تیم خود را معرفی کنند/ وعده‌های روحانی سراب بود/ کاندیدا نمی‌شوم
کامران دانشجو:
عضو جبهه یکتا با اشاره به شاخص‌های کاندیداهای ریاست جمهوری پیشنهاد داد نامزدهای انتخاباتی افراد اصلی تیم خود را معرفی کنند.
تبحر علی لاریجانی در حل یک نامعادله‌ ریاضی
برشی از تاریخ/221
از راسل نقل است: من تا چهل سالگی که مغزم خوب کار می‌کرد، در عالم ریاضیات فعال بودم. بعد از چهل سالگی تا شصت سالگی که ذهنم نیم بند بود، به فلسفه اشتغال داشتم. از شصت سالگی به بعد که ذهنم مطلقاً کار نمی‌کرد، به سیاست پرداختم!
ضرغامی: هیچ برنامه‌ای برای حذف کانال‌ها نیست
عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: من پس از اتمام کارم در سازمان صدا و سیما برای خودم حریمی گذاشتم تا فقط در فضای مجازی فعال باشم و تا کنون هم در هیچ برنامه‌ای در صدا و سیما علیرغم اصرار بسیار دوستان شرکت نکرده‌ام.
زاکانی: حامی آقای دانیال‌زاده برادر رئیس‌جمهور است
رئیس کمیسیون بررسی برجام در مجلس نهم با بیان اینکه فردی که اخیرا دستگیر شده 2 هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان فقط در یک فقره به بانک ملی بدهکار است گفت: حامی آقای دانیال‌زاده برادر آقای روحانی است.
تاکید رضایی بر گسترش روابط تهران-پکن
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: می خواهیم راهکارهایی برای شتاب دادن به همکاری های اقتصادی ایران و چین بیابیم و انتظار ما این است که با سرعت بیشتری روابط را توسعه بدهیم.
سند برجام در پاویون فرودگاه به تصویب رسید/ دوستان ما به طرف آمریکایی به حد اعلا اعتماد کردند
زاکانی:
رئیس کمیسیون بررسی برجام در مجلس نهم گفت: برجام اکنون یک کودک ناقص الخلقه‌ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است.
مباحث جلسه 19 دی ماه با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی مهم و محرمانه است/ جلسات مجمع تا 6 اسفند برگزار می‌شود/ خواسته آقای هاشمی پیگیری «سیاست‌های کلی صرفه‌جویی» بود
رضایی مطرح کرد
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:‌ صحن مجمع تا اسفند ماه تشکیل می‌شود اما نمی‌دانیم تصمیم رهبر انقلاب برای ریاست مجمع چیست.
امیدوارم همه نیروهای انقلابی به «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» بپیوندند/ باید برای حل مشکلات کشور متحد شویم
رضایی:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه نیروهای انقلاب امروز بیش از هرروز دیگر باید متحد شوند، گفت: بسیاری از گروه‌ها به «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» پیوسته‌اند و ظرفیت‌ تحت پوشش قرار دادن همه گروه‌های انقلاب نیز وجود دارد.